Kloroformi sünteesi abi, destilleerida või mitte destilleerida?

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere,
Vaatasin kloroformi sünteesi ja õnnestus seda juba 2 korda teha, kasutades vedelat pleegitajat ja atsetooni. Aga mõnes kohas on kirjas, et seda tuleks pärast filtreerimist ka destilleerida, kui seda tahetakse kasutada inimeste jaoks.
Minu probleem on see, et keegi ei ütle, miks seda peaks destilleerima. Kas selleks, et sellest vesi täielikult eemaldada? Või on sinna vedelikuna segunenud mingi muu vastik aine, mida ei filtreerita?

Minu peamine kasutusala kloroformile on opioidide, näiteks heroiini ekstraheerimine, kui ma ***** happe/baasi ekstraktsiooni, nii et destilleerimine ainult vee eemaldamiseks oleks mõttetu. Kuid teisest küljest tahan teada, kas kloroformis on midagi vastikut, mis võib heroiini isegi pärast aurustamist rikastada, mis võib olla ohtlik kasutamiseks, eriti kui keegi kavatseb puhastatud heroiini kasutada intranasaalselt või intravenoosselt.

Tänan teid!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Te peate destilleerima ja ka kuivatama lahustit veevaba MgSO4, Na2SO4 või CaCL2 abil. Tavaliselt on puhtuse saavutamiseks vaja teha üks lihtne ja seejärel fraktsionaalne destillatsioon.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Kui te pistate toorainet 2 päevaks sügavkülmiku tagumisse sügavkülmikusse, jäätub kraavi vesi ja te võite lihtsalt kloroformi jäält maha kallata ja jääle visata. Selles sünteesis tekib paar kõrvalsaadust, nii et destilleerimine on väga soovitatav. Samuti, kui keegi ei maininud I t peaksite hoidma 2 ml atsetooni, nii et see on reaktsiooni piiraja. Te peate ära kasutama kogu lisatud atsetooni, sest atsetoon lahustub vees ja kloroformis, nii et kui mõni on jäänud lõpuks, on teie kloroform prügi ja seda ei ole võimalik parandada
 
Top