Muudatused foorumi reeglites

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Lugupeetud BB foorumi kasutajad!
Mõni päev tagasi sai meil 2 aastat vanaks! Oleme kahe aasta jooksul teinud palju tööd, meie väike, kuid väga kokkuhoidev meeskond on iga päev kõvasti tööd teinud, et foorum oleks peaaegu koheselt modereeritav ja et iga päev lisanduks uut kasulikku sisu. Me eksperimenteerisime, mõnikord lisasime uusi funktsioone, mõnikord eemaldasime neid. Vastavalt meie poliitikale ei ole me võtnud raha teie reklaamide kuvamise eest turuplatsil ega kavatse seda teha. Samuti taaselustasime mitmeid plokke meie YouTube'i kanalil. Lõpuks blokeeriti meie põhikanal 30 000 tellija juures.

Täna võime kindlalt öelda, et oleme oma niši parim foorum. BB foorumil leiate kõik, mida vajate kõige populaarsemate psühhoaktiivsete ainete tootmiseks mis tahes mastaabis, isegi tööstuslikus mastaabis. Lisaks saab kõiki neid kaupu tellida anonüümselt, kasutades BB Escrow süsteemi. Lisaks võite saada professionaalset nõu meie ekspertidelt ja võimalikult lühikese aja jooksul luua täiemahulise tootmise, korraldada oma toodete müüki.

Täna külastab foorumit iga päev üle 6000 unikaalse külastaja! Ja see arv kasvab iga päev. Tegelikult on ainult 5% unikaalsetest külastajatest meie kasutajad. See on ootuspärane, sest kogu sisu on võrdselt kättesaadav nii registreeritud külastajatele kui ka külalistele, kes vaatavad foorumit ilma registreerimiseta.

Täna esindame mõningaid muudatusi, et soodustada registreerimist ja publiku sügavamat kaasamist, mis
on järgmised.
1. Eemaldame võimaluse osta tasulisi staatusi (premium ja sponsor).
2. Nüüdsest alates antakse kõik staatused automaatselt ja need tuleb välja *****ida.
Vaikimisi antakse kõigile värskelt registreeritud kasutajatele staatus "Uus liige".
Kui kasutajad jäävad meiega rohkem kui 30 päeva, näitavad selle aja jooksul foorumis veidi aktiivsust, muudetakse nende staatus "Liikmeks".
Edasi, kui "liige" jätkab foorumi kasutamist ja näitab järgmise 30 päeva jooksul rohkem aktiivsust, siis saab see kasutaja staatuse "Resident".


Staatused "Uus liige", "liige", "Resident " on mittekaubanduslikud, nii et nende staatustega kasutajatel on eriline märge "Ärge ostke minult". Mitteärilistel kasutajatel ei ole lubatud avalikult avaldada oma kontaktandmeid, me kehtestame selle reegli, et vähendada võimalikke pettusi.
3. Võtame kasutusele müüja reitingusüsteemi. Jagame müüjad kolme kategooriasse.
"Uus müüja" - Selle staatuse saamiseks piisab, kui te teatate oma kavatsusest foorumis kaubelda (avaldades oma kuulutuse Turul või Listingis või avades esinduse foorumi kommertsosas). Uued müüjad ei tohi ka oma kontakte avaldada.
"Müüja" - Selle staatuse saamiseks peate andma vähemalt 3 tasuta näidist, tegema vähemalt 3 edukat tehingut meie eskroonsüsteemi kaudu, saama vähemalt 3 kommentaari.
"Tootja-müüja" - Meil on tootjatele samad nõuded kui Müüjatele, kuid lisaks peavad tootjad tõestama foorumi ekspertidele oma labori olemasolu, laboritöötajate kvalifikatsiooni, esitama teavet nende toodetud aine sünteesi meetodi kohta.

4. Rühmad saadetakse laiali järgmise kahe nädala jooksul. See otsus on tingitud asjaolust, et kasutajad lõid oma rühmad, postitasid sinna teavet ja oma kontaktid ning ei ilmunud enam isegi foorumisse, ei näidanud mingit aktiivsust ega osalenud kogukonna elus. Kõik kasutajad, kellel olid kommertsrühmad, saavad järgmise kahe nädala jooksul tasuta avada kommertsesinduse foorumi kommertsrubriigis. Lisaks kehtestame renditasu 50$ kuus. See meede on vajalik selleks, et müüjate esindused, kes ei ole aktiivsed, suletakse automaatselt.

5. Me ei kohalda reeglit kontaktide avaldamise keelu kohta müüjatele, kes alustasid foorumis ärilist tegevust enne seda päeva.
Müüjad, palun tutvuge BB foorumis äritegevusereeglitega.
Kasutajad, me tuletame teile meelde, et kõik tehingud tasub teostada kasutades eskrovisüsteemi. Ärge andke oma isiklikke andmeid, nagu e-posti, sotsiaalvõrgustiku ja messengeri kontaktid suhtlemiseks foorumi kasutajatele. Teie turvalisus on teie enda kätes!


Parimad tervitused, BB foorumi administratsioon.
 
Last edited by a moderator:

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
piisab sellest, et keegi on huvitatud veebisaidist, mõnest eri*****usest ja nad häkivad seda veebisaiti, omades juurdepääsu andmetele, kellel on see või kus see on jne. Teiseks, miks ma peaksin sünteesi kellelegi kirjeldama ja seda jagama, ja siis tehakse see foorumis kättesaadavaks ja 1 laboga tekib 1000 uut, mis tähendab hindade langust, nii et väike labo ei ole tootmise jaoks kasumlik ...... Kui see peaks nii välja nägema, siis ma pigem ei müüks siin.....
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Tere, te ei leiuta midagi erilist. Samuti ei küsi me teilt oma oskusteavet ega mingeid isikuandmeid (seda teavad kõik). Vaid kaks asja, mida teilt nõuti, on tõestada, et te ei ole pettur ja postitada oma kuulutus BB Marketisse. Te otsustasite keelduda. Nii et palun ärge mängige märtri rolli.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Yo mehed teadmised on ainus asi, mis mitmekordistub, kui jagatud see foorum on aine armastaja ja keemia armastaja ma ei saanud kunagi oli teinud oma esimese sünteesi ilma selle koha, ma arvan, et kui teie ei ole korras jagamine ma arvan, et teil ei ole midagi teha mis tahes foorumil ...
<3
 

lchemist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
Tõelised keemikud jagavad teadmisi ja tehnikaid. Kuidas me teie arvates nii kaugele oleme jõudnud? Koostöö. Kas teil on patent, mida saate müüa? Mine selle eest.

Teabe tagasi hoidmine on see, mida valitsev klass ja võimulolijad tahavad.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Te mõtlete liiga vanamoodsalt.

Marsruudid on saadaval, peate tõestama oma teadmisi foorumi administratsioonile, et saada tootja staatus, see ei tule teie turvalisuse ohustamisega.
Samuti piisab sellest, kui ütlete neile, et teie labor asub Poolas, mida ei ole raske teada saada :)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Mulle meeldib see väga ja mul on olnud au olla osa Breaking Badsi varajasest etapist ning rõõm näha, kuidas see on arenenud selliseks, nagu ta täna on!

Müüja/tootja staatus


Mulle tundub, et uutel kasutajatel võib olla raske vahet teha "tootja" ja "müüja" vahel.
See võib tunduda nii, et tootjad ei ole müüjad.
Kas on võimalus seda adabt nii, et tootjad saavad ka "müüja" staatuse?
Mis puutub amfetamiini, siis ma olen tootja ja ma arvan, et see staatus võib seega potentsiaalsed kliendid minu juurde juhtida. Igatahes ei pruugi see kehtida potentsiaalsetele klientidele, kes otsivad tarnijat minu poolt müüdavatele keemilistele ravimitele või farmaatsiatoodetele, sest ei ole olemas tiitlit, mis kinnitaks, et ma olen sertifitseeritud müüja nende :)

Isiklike rühmade jaoks.

Mul on kurb kuulda, et minu grupp kaob. See oli palju tööd ja mul on õnnestunud luua seal aktiivne kogukond oma poe jaoks.
Samuti juhin teist gruppi, mis *****ib ainult kogukonna loomise eesmärki, mitte ärilistel põhjustel. Kas ka see grupp tuleb sulgeda?

See on väga kurb, ma oleksin valmis maksma igakuist tasu, et need rühmad oleksid käimas, sest ma tunnen, et mul on vaja mingisugust ühendust oma klientidega/kogukonnaga, et neid mängudega lõbustada või neid siplevalt teabega uuendada.

Sponsor/preemia staatus

Ma tunnen, et see on suurepärane descicion ja "annetuste edetabel" võib olla uus viis väljendada imetlust juhatusele

Minu suurim mure on lihtsalt see, et mind ei pruugi olla tunnustatud kui müüja ja et ma kaotan olulise juurdepääsu ja otsese suhtluse oma privaatse kogukonnaga, mille nimel olen väga kõvasti tööd teinud :)
Ma näen oma Breaking Badi nagu minu privaatne facebook minu enda narkoklientide jaoks, oleks kurb näha seda minema :(
 
  • Like
Reactions: T 3
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Oma rühma saate taasluua foorumi kommertsosas. Mis puutub tootja staatusesse. nimetame seda
"Tootja müüja"
 
Last edited:
  • Like
Reactions: T 3

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ma saan aru :) See on praegu raske pill, mida alla neelata, kuid pikemas perspektiivis on sellest foorumile kasu!
Ma olen juba valmis oma postitusi kommertsrubriigi jaoks ette valmistama!

Ma arvan, et nüüd on kasulik puhastada "Shadowsphere Serviecs" sektsioon, kuna seal on ikka veel regulaarselt postitusi, mis võivad olla eksitavad.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,745
Points
113
Deals
666
Võite kasutada oma isiklikku profiili ka uudisvooruna oma tellijate jaoks
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Kui paljudest igapäevastest postitustest loetakse seda rämpspostiks? Ma ei taha, et mind jälle keelatakse :D
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Tere, me teeme seda.
Meil on sellest kahju, kuid seda on vaja teha. Teil on kaks nädalat aega, et teavitada ja liigutada kõik/kõik, mis teie grupist kaubanduslikus sektsioonis.
 
Last edited:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Tänan teid tähelepanu eest :)

See on okei, ma nutan nüüd natuke ja hiljem on kõik korras.
Ma loon oma postitused kommertsrubriigis täna ja saan kõik sinna, olen kindel, et see areng on paremaks!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Minu arvates on "ärge ostke minult" hüüdlause üleliigne ja masendav. Igaüks, kes sellel saidil ostab, peaks olema lugenud reegleid ja neis on üsna selgelt öeldud, et müüjad ja tootjad on heakskiidetud müüjad, nii et igaüks, kes ei näita plakatit, mis näitab ühte neist, ei ole saidi poolt müügiks heaks kiidetud.
Ma tunnen, et mulle on antud dunce müts ja istusin ennetavalt nurgas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Te alahindate inimeste kergeusklikkust ja rumalust. Me tahame kaitsta selliseid inimesi igasuguse pettuse eest siin.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Sõnumiga pole probleemi, kuid sõnastus on kindlasti õnnetu, mõistlike inimeste jaoks* võib see kõlada mõnevõrra ebaausalt. Ka kõik kogemused näitavad, et sellised asjad ei heiduta kedagi, kellel on halvad kavatsused, kuid kipuvad ärritama ausaid.

*Ja mõistlikud inimesed on pool Aasiat ja kogu Poola ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mulle meeldib, et teile on antud pealkirja staatus ei osta minult, see teeb selgeks, kes on müüjad ja tootjad. Kõik tehingud, mis on tehtud isikuga, kellel on ei osta minult, on selgelt omal vastutusel ja usalduse alusel.

Pealegi ma vaatan mööda, et kui kaua inimene on olnud oma konto. Kas nad on resident või liige, siis milline on nende tegevus siin. Avatud iseloomu profiilid siin vaadata, et info, võib aidata usaldada isik. Minu arvates oleme me kõik enamasti sõbralikud võõrad.

Siis on keemia aspekt, inimesed, kellel on vähe kogemusi, oleksid teistel saitidel täiesti alandatud. Lihtsalt küsimuste esitamise eest, mis ületavad nende võimeid, siin on see palju andestavam ja turvalisus, haridus ja mitte tõrjuda inimest, kes küsib küsimusi.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Kõige tähtsam on, et kõik liikmed püsiksid turvaliselt, milleks ma arvan, et administraatorid annavad endast parima.
Ja veel üks asi kõik sünteesi siin on saadaval mujal, kuid mis teeb selle koha unikaalne on sa saad sisemiste nõuandeid, kuidas teha neid paremini osta inimesi, kes on olnud kogemusi neid tehes
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ka võimalus saada vajalikke kemikaale otse foorumis on suur :)
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Väga tõsi, et on hämmastav pluss saada tõeline lähteaine on pool teie lahingust üks ei ole oluline, kus sa elad maailmas kõigi liikmete allikad saad legit lähteained
Et olla aus im ootab, et näha, milline müüja on parim bmk glütsidaat kohapeal kui see 800ml tagasi p2p on jama rohkem nagu 600ml kõik teised müüjad olen proovinud peale bloomteckz ei täiteaineid tema sain 800ml tema bmk
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
See põhineb täielikult usaldusel ei ole eskrooni see on psühhedeelne dw foorum nad on Uus müüja usaldusväärne müüja ans superstaar kui ma mäletan hästi, signaal peab olema kinnitatud administraatori poolt, enne kui saate juurdepääsu foorumile
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
See on huvitav :) Kas teil on link minu jaoks?

Täielikult usaldusel põhinev kõlab minu jaoks väga psühhonautiliselt :D
 
Top