Kas te oskate suitsetada 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tere. Ma mõtlesin, kas kellelgi on või teab, kas 4mmc mefedroon on suitsetatav?

Tänan
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Puhas vähk
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
võib-olla saab aurustada
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ma tean, et metat saab suitsetada klaasputke lihtsalt uudishimulik, kas see oli sama?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
4-MMC suitsetamist ei peeta üldiselt ohutuks ega tõhusaks. Mefedroon ei ole mõeldud suitsetamiseks ja seda tehes võib ühend laguneda teisteks, potentsiaalselt kahjulikeks aineteks, enne kui see jõuab teie vereringesse. See võib vähendada või muuta selle psühhoaktiivset toimet. Suitsetamisel on mefedrooni mõju ettearvamatu, kuna manustamisviis muudab uimasti imendumise ja metaboliseerumise viisi. See võib põhjustada mõju ebaühtlast ilmnemist, mis raskendab annuse kontrollimist ja suurendab üleannustamise ohtu.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ma proovisin seda üks kord, enne kui ma teadsin siin loetletud ohutusinfot. Ma kindlasti põletasin seda, ma sain kiiret, kuid see oli võrreldav nuusutamisega ja ei kestnud nii kaua, ma sain peavalu, (ilmselt sai ajuvähk @armanimani haha) see oli loll, ärge tehke seda lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
See postitus pani mind rohkem mõtlema nuputamisele! Ja OK, ma olen praegu täiesti nuusutades, kuid ma arvan, et see on ikkagi hea ja "teemaga seotud" vihje!:

Proovige ja kasutage alati ainult ÜHE ninasõõrmesse, tehke see oma "maagiline maantee" ja jätke teine vabaks hingamiseks, mugavaks elamiseks jne.
Selle tegemine on minu jaoks teinud paar asja;
Väga hea redoseerimine liiga vara, ma tunnistan, et kella ootamine võib olla raske... Kui minu Magic Highway on ikka veel vihane, siis võib-olla ei ole nüüd aeg proovida ja lükata sinna rohkem kraami(?) "Great Job Kurt!"

SO on vähem tõenäoline, et kahtlustada ilma kogu juhusliku nuuskamise käimas apt, kui nad kodus on!

Sa ei ole kogu aeg rumal suupillimees!

Kui ma tulen alla, ükskõik kui puhtad mu ninasõõrmed on, hakkab mu Magic Highway alati uuesti üles põlema (tahavad rohkem seda magusat magusat Meow Meow ma olen kindel) Aga nagu igaüks, kes on seda paska proovinud, teab, et ei ole magada... kuni BROOKLYN! (või umbes alles pärast 5-6 tundi või nii), nii et ma pean planeerima, millal ma päevaks lõpetan. Ühe puhta ninasõõrmega saan ma tegelikult kuradi hästi magada ja ei kujuta ette õudusunenägu, et need mõlemad näoavad korraga ummistuvad... Üsna kindel, sest ma tunnen mind, ma ütleksin "***** it" ja nuusutaksin veel, et neid avada, nii et põhimõtteliselt ma ilmselt ei magaks enam kunagi.

Ma olin aastakümneid tagasi legaalselt sõltuvuses ninaspreidest ja see oli kuradi kohutav, ainult valitud mõned. sooviksin seda konkreetset õudust. Kujutage ette, et vajate midagi iga kahe tunni tagant lihtsalt meditsiinilise efekti saavutamiseks, et avada oma ninasõõrmed. Kulus umbes kaks kuradi nädalat, et see jama ära minna. HOIDKE EEMALE STIMULEERIVATEST NINASPREIDEST! (kui teil ei ole muid motiive? ;) )

Viimane nõuanne minult tänaseks: puhas soolalahus (Arm & Hammer on suurepärane ravimivaba) ninasprei on väga kasulik umbes kolmkümmend minutit pärast "akti", et puhastada mis tahes püsivat meditsiinilist maitset, siis ma püüan planeerida umbes kakskümmend minutit enne järgmist rida ja kasutada ninaspreid uuesti, see on hämmastav erinevus, mida ma tunnen, ja väga kasulik, teie sekundaarne näohingamisaparaat vaatab üles ja tänab teid!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
kui te olete suitsiidirühma ülemus

proovige seda
 
Top