BB WIKI entsüklopeedia

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,647
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

43535

WIKI BB kutsub teid keemilis-farmakoloogiliste teadmiste raamatukokku. Oleme teie mugavuse huvides välja töötanud uue, foorumist erineva, käepärase lähenemisviisi andmete esitamiseks. Navigeerimine on korraldatud nii, et saate intuitiivselt kergesti leida vajaliku teabe ravimite kirjelduse, nende lähteainete, sünteesimeetodite ja -tehnoloogiate, analüüsi, puhastamise, omaduste, farmakoloogilise toime jne kohta. Kogu WIKI BB sisu on kirjutanud vastava profiili eksperdid. Jaotist täiendatakse ja uuendatakse pidevalt vastavalt teie ettepanekutele ja soovidele, mida saate jätta arutelu sektsioonis. Meil on hea meel näha teid meie kasutajate hulgas.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Olen märganud, et mõned wikis olevad lingid viivad bbgate'i clear-net lehekülgedele.
Ärge saage minust valesti aru, niipalju kui ma aru saan, olete seadistanud asjad õigesti, kus sisselogimise sessioonid ei püsi .torify.net-aadresside ja clear-net-aadresside vahel (kuigi see võib olla lihtsalt minu brauser, mis mind kaitseb).
Siiski peetakse seda erinevatel, võib-olla ebaselgetel põhjustel siiski riskantseks.
Mind huvitab, kas teil on mõtteid millegi sarnase (täis)wiki allalaaditava arhiivi avaldamise kohta?
Lisaks privaatsuse tagamisele mõtlen ma ka säilitamise seisukohast; arvestades, et ikka ja jälle oleme näinud, kuidas need keelatud teadmiste hoidlad kogunevad, et neid siis maha lõhkuda.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Palun ekspert saate murda see reaktsioon maha minu jaoks, on reaktsioon spaths ja gridnard sünteesi efedriini, palun ma vajan juhend nagu mahud reageerida, aeg ja muud tingimused.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 84
Last edited:
Top