kas kellelgi on gordon ramseys 4mmc reagendikomplekti retsept?

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ma ei saa sellele juurdepääsu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Teie küsimuse sõnastus on ebaselge. Reaktiivikomplekt? Kas soovite valmistada 2-brom-4-metüülpropriofenooni? See on otsene lähteaine. Seda tehakse 4-metüülpropüofenoonist, mida tehakse propriofenoonist, mis algab mitme meetodi, sealhulgas propioonkloriidi kaudu. See kõik on siin sellel saidil. Gordoni retsept on siin, kuid Gordoni retsepti asemel on siin WillD retsept, mis on ilmselt otse patendist maha võetud. Murdke raamat (see sait) ja istuge maha. 🪑
 

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ma nägin seda , osa, mis on puudu retsept on pärast 2hour segamine osa, pärast seda peaks olema lihtsalt pesemine ja kristalliseerumine, mis ma vaatasin üles, selle kogus isopropüülalko ja tema meetod, mis on puudu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Me räägime kristalliseerumisest? Teil on ilmselt õigus, ilmselt jäeti see välja, sest see on keemia puhul nii põhiline standardprotseduur. Analoogia oleks... tegid kooki. Retsept nõuab 10 munavalget ja 2 munakollast. Tõenäoliselt ei selgitata, kuidas munad eraldada.
Kasutage minimaalselt kuuma lahustit, et pulber/kristallid lahustada, pange see aurustuvasse tassi ja sooja kohta ja ärge puudutage seda üldse, kuni te lihtsalt ei saa ennast aidata. Olen näinud hämmastavaid 4mmc kristalle nagu klastrid kvartskivide kobarad. Meistriteosed, aga sa ei tohi seda 6 nädalat puudutada. Mõnikord (tihti) kristalliseerite mitu korda ümber, see puhastab toodet. Kristallide pärast ei tasu esimesel korral muretseda, kui tead, et teed seda 2-3 korda, löö kuumust üles. Aurustage kiiremini, koguge, lahustage uuesti, kristalliseerige ümber. Ainult viimasel korral peaksite muretsema suuruse ja kuju pärast. Ümberkristalliseerimist käsitletakse igas keemiaraamatus ja sadades kirjutistes ja õpetustes. Seda on üleliigne lisada igale sünteesile.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
minu isiklik kogemus, kõige mattering aastal mmc kasvada on, kuidas te säilitada temp vahemikus 20/25 ja 0 :) ma lihtsalt on õnn, et on 3 külmikud, see annab väga suur erinevus kristallide väljund, kui selle nagu maybne ainult minutit skaala nagu 2h, kui selle panna ahju eraldada oma temp (keeva lahuse)
 
Top