Reklaamivad surnud tilgad?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kuidas on kõige parem "reklaamida", et on olemas surnud tilk?

Tundub, et selleks tuleks kas reklaamida internetis, mis imo ei tooks kaasa palju kliente, välja arvatud väga suures linnas, näiteks miljonites inimestes.

Vastasel juhul tuleks seda teha suusõnaliselt, nagu "ma sain selle väga hea ravimi darkwebist, vaadake seda linki", millega on omad probleemid. Paljud, vähemalt USAs, ei ole darkwebiga kursis, ja kui loodetakse minna suuremas mahus, st unts või isegi kilo või rohkem, siis on selleks vaja väga spetsiifilist klienti, ja neid on harva.

Ma arvan, et ma imestan, kuidas dead drops peaks tõesti olema kasumlik ja väärt aega, sest tundub, et kui keegi ei ole valmis tegema väikesemahulist darkwebi (nagu grammide kaupa müümine vms) või võib-olla krüpteeritud chat'i tüüpi tehingut, siis on see tõesti ebaefektiivne.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma ei nõustu - Dead Drop on päris korralik igaühe jaoks, kellel on hea kliendibaas.
Kui te müüte isegi 30 pakki päevas, tasub see oma piirkonnas luua.
Sa võid võtta 50-100 pakendatud pakki kaasa ja panna need üle kogu näituse, jälgida, kus nad on ja mis iganes, ja siis, kui keegi helistab sulle, võtad makse vastu ja saadad talle andmed.
Sa võiksid lasta jooksjatel sularaha koguda, ilma et nad kannaksid MINGIT varustust... Nii et keegi annab neile sularaha, neil ei ole midagi muud kui sularaha, kena ja turvaline.
Ostjad ei kohtu toote vedajatega, toote vedajad ei kohtu ostjatega.
Sa ei pea isegi voodist üles tõusma, et *****indada kõne kell 2 hommikul (kui sul on maksemehhanism sorteeritud).
Mulle meeldib see idee. Ei pea minema kellegagi kohtuma, kui ma tahan kauba kättesaamist, on täiuslik. Andke mulle asukoht ja ma ***** ülejäänu omal ajal, ei mingit ootamist ja ootamist ja ootamist...

Esimesed sõidud, kuni sa hakkad sellega hästi hakkama saama ja kliendid harjuvad sellega, ma arvan, et see ei ole nii kasumlik, kui see võiks olla. Aga kui sa saad rütmi sisse, ei ole see vähem kasumlik kui tänavakauplemine ja minu arvates on sellega ka vähem riske. Samuti ei hoia sa kogu oma varu ühes keskses kohas ja ei oota, et see kinni püütakse, vaid see jaotub üle maa/linna/metsade jne, nii et isegi kui sind kuidagi katkestatakse, on see ikkagi olemas, kui sa tagasi saad...

See ei pea olema tumedate veebiturgude kraam. Krüpteeritud messenger on hädavajalik. Mis puutub maksmisse, siis see on hoopis teine asi, mille pead välja mõtlema vastavalt oma keskkonnale, kasutajatele ja riskile
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Täiesti nõus selle väitega, ainult mõned asjad tuleb siluda ja täpsustada, kui kliendibaas on tehtud ja inimesed harjuvad uue meetodiga. Isiklikult arvan, et nii kliendil kui ka vedajal on lihtsam, vähem kokkupuuteid tähendab alati vähem võimalusi B.S.
 
Top