Looking for a vendor A algus. Kuid vajaks siiski abi

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Niisiis, ma olen ostnud täieliku destilleerimiskomplekti ja nüüd on mul olemas kõik peamised seadmed, mida on vaja katsetamise alustamiseks, kuid ma olen ikka veel ummikus, kust alustada asju. Kas ma peaksin proovima P2NP---->P2P------>Meth?

Või peaksin esmalt proovima sünteesida midagi sellist nagu mefedroon?

Kas keegi võiks mulle anda kindla lähteaine, mida ma saan teha, mis paneks mind õiges suunas liikuma või kas kellelgi on hea meetod nitroetaani valmistamiseks.

Mul on usaldus järgida hästi kirjutatud juhiseid ja videojuhiseid, kui keegi saab aidata venda välja!???? On hädasti vaja oma Chem kogemust edasi arendada.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Keegi?

Tahaks tõesti õppida, et teha midagi kasulikku, mis ei ole liiga keeruline või midagi, millest ma saaksin mingis vormis kasu saada.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Tere. Vabandust pika vastuse eest. Soovitan alustada 4-MMC-ga cuz see on üsna lihtne süntees ja on hea saagisega, odav toota. Millised lähteained on u olemas? Võite avada Listing ja otsida, mida iganes vajate.
 

Sitr1x

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Tänan teid vastuse eest G.
Ma olen kindlasti huvitatud 4-mmc valmistamisest, kuid ma tahan 4-metüülpropiofenooni ise valmistada, mitte osta seda veebist.

Mul on selle lähteaine kohta ka küsimus, kas 2-jodo-4-metüülpropiofenoon on põhimõtteliselt sama mis 2-bromo-4-metüülpropiofenoon ja kas mõlemat saab kasutada 4-mmc saamiseks?

Jälgin varsti siin olevat videojuhendit 2-jodo metüülpropiofenooni kohta ja annan teile teada, kuidas mul läheb.

Tänan, kutt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Jah, lihtsalt erinev halogeen, reaktsioon sama (mehhanism). Jood peaks teoreetiliselt olema selle reaktsiooni jaoks parem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Odavam osta kui valmistada. Kui teete seda odavamalt kui müüdud, vajate spetsiaalseid tööstuslikke seadmeid.
Jah, kuid jodoketoon on ladustamise ajal ebastabiilsem, samast kogusest jodoketoonist saadakse väiksem saagis kui bromoketoonist (molaarne arvutus). Ja hind on kõrgem.
Seal on kõik lihtne, peamine on reaktsiooni lõpus vaskpulber hästi eraldada.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Kui te olete USAs, siis on mul CAS#96-48-0 turg umbes 2200 liitrit kuus ja ootejärjekord on hetkel 5k liitrit . Kui te saaksite seda meile USAs teha, siis oleksite väga kiiresti väga rikas mees.
 

MrPiolska

SCAM
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
4mmc on väga lihtne teha ei ole vaja eriseadmeid 2-jodo-4-metüülpropiofenooni Saate seda teha mikrolaineahjus ja 4mmc veinipudelites, mis on tõeline paus halb
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ma arvan, et me räägime 2 erinevast asjast. Ma räägin GBList.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Kas te juhtute teadma, kuidas seda teha, millist kvaliteeti see toodab, kas olete USAs mingil viisil. Ma saan hetkel kõike, mida tahan, välja arvatud seda.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ma saatsin teile sünteesi, kui seda tehakse korralikult, siis tekib sile toode, millel puudub keemiline lõhn. Lihtsalt soolane.
 
Top