1-nitropropaan

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tere poisid,
Mul on toode, mis sisaldab 1-nitropropaani ja nitroetaani koos DCMiga.
Minu keemik sõber tundus rohkem põnevil nitropropaani, kuid im segaduses, nagu iv kunagi näinud seda kasutada sünteesi fenetüülamiinide (mis on see, mida im peamiselt huvitatud - nagu on minu sõber)
Mis tahes ideid? Kas ta ajab selle segi 1-nitropropaaniga? Ma ei tea, ma kahtlen selles, et ta teab oma asju ja on siin.... peamine panustaja.
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on küsimus. Kas ma võin kasutada aniliini n-butüülamiini asemel PN2P sünteesimisel nitroehaanist ja bensaldehüüdist?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Mul ei ole selle kohta aimugi - soovitan vestelda oma vana hea sõbra mr GPT-ga!

Ma tean, et ammooniumatsetaat töötab hästi ja seda on lihtne hankida (vähemalt seal, kus mina olen - ma ostsin kogemata KILO kaupa seda kraami, mida ma kahtlen, kas ma kunagi kogu seda kasutan!).

Ausalt öeldes, ma loobusin sellest teemast, kui ma tegelikult destilleerisin toote ja sain aru, et BP-de järgi oli see sisuliselt lihtsalt DCM ja nitroetaan....

Ma kaotasin ka põhimõtteliselt tahtmise teha amfetamiini, kuna ma olen teadlik, et ma olen raevukas sõltlane - opiaadid ja Benzo on välja lülitatud ja TBH, iga kord, kui iv kasutas mitte psühhedeelset amfetamiini, on juhtunud sama - iv ei maganud enne, kui see on ALL GONE!

Ma sisuliselt sain ka teada, et mul on tõenäoliselt ADHD veidi enne seda, kui mul tuli idee teha amfetamiini, kuid tbf ma TÕESTI ei usu, et mul on piisavalt kontrolli, et seda meditsiiniliselt kasutada niikuinii.

Ma otsustasin säästa nitroetaani, mis mul on olemas, kui mul on 3,4,5-tmoba, millega ma kavatsen teha skaliini.
Kõigepealt meskaliin, seejärel eskaliin, proskaaliin jne jne, kasutades aldehüüde, mida ma omandan, et teha erinevaid trüptamiine, ja rakendan seda skaliini tellingule.
SIIN ja ainult siis, siis ma ilmselt igavlen ja püüan teha TMA-d.

See kõik on siiski kaugel, kuna mul ei ole isegi mingit 3,4,5-tmoba- kõik, mis mul hetkel on, on 2,5-DMOBA ja ausalt öeldes, 2c lähteaine amfetamiin EI paista Shulgini kirjelduse järgi lõbus välja!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
See on tõesti halb mõte. GPT vestlus lihtsalt eksitab teid keemia kohta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Nitropropaani ei kasutata minu teada salasünteesides.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Nii et see on minu mõttetu lugu sellest, kuidas ma neid molekulaarseid mõistatusi ründan!

Tõsiselt aga, see kogus, mida saab õppida midagi nagu aasta jooksul, on HULLU.

On möödunud aasta sellest, kui ma esimest korda lugesin mõnda Strike'i raamatut ja ma isegi ei tea selle nime!
Kõige tõenäolisemalt nimetatakse seda praktiliseks MDMA sünteesiks või midagi sarnast.
Digikoopia, mis mul on, on ilma kaaneta ja on salvestatud kui totaalne süntees II, nii et see võib olla segu tema kirjutatud LSD nimest (mis minu arvates on täiesti INpractical, aga hei ho) - vaata, asi on selles, et on möödunud umbes 1 aasta sellest, kui ma õppisin, mida kuradi "refluks" tähendab!!!

Selle aja jooksul; benso äravõtmise ajal olen ma õppinud PALJU ja kindlasti piisavalt, et toota mõned ERILISED helevalged kristallid n,n-DMT-st triptamiini reduktiivse animatsiooni kaudu ja ausalt öeldes - see oli esimesel korral kristalliseerumiseks selline BITCH, et ma ilmselt tegin ebasobival ajal magamispausid.
Teine katse, väljund oli sarnane, kuid sisend oli vähem kui pool sellest, mida ma varem panin - kuigi see jäi seekord helevalgeteks kristallideks, selle asemel, et muutuda õhu kokkupuutel punaseks.

Ma mõistsin pärast seda, kui ma põhimõtteliselt seadsin oma meelest, et tahan teha DET-i, mitte DMT-d - midagi iv veel proovida, kuid kui ma tegelikult ei mõista protsessi täielikult, ei olnud ma valmis proovima midagi muud kui seda, mida ma võisin lugeda esmakordselt allikatest - nii et ma alustasin DMT-ga, sest seal on WAY rohkem avaldatud sünteesi!

Igatahes, pärast tegelike struktuuride vaatamist ja Pihkali vastu huvi tundma hakkamist, mõistsin, et struktuurid kipuvad olema lihtsamad - iv märkas ka, et nad näivad kristalliseeruvat kergemini.

Igatahes, rant rant rant rant ilma tegeliku põhjuseta, kuid hei ho. See on see, mida ma *****!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Nii et see on minu mõttetu lugu sellest, kuidas ma neid molekulaarseid mõistatusi ründan!

Tõsiselt aga, see kogus, mida saab õppida midagi nagu aasta jooksul, on HULLU.

On möödunud aasta sellest, kui ma esimest korda lugesin mõnda Strike'i raamatut ja ma isegi ei tea selle nime!
Kõige tõenäolisemalt nimetatakse seda praktiliseks MDMA sünteesiks või midagi sarnast.
Digikoopia, mis mul on, on ilma kaaneta ja on salvestatud kui totaalne süntees II, nii et see võib olla segu tema kirjutatud LSD nimest (mis minu arvates on täiesti INpractical, aga hei ho) - vaata, asi on selles, et on möödunud umbes 1 aasta sellest, kui ma õppisin, mida kuradi "refluks" tähendab!!!

Selle aja jooksul; benso äravõtmise ajal olen ma õppinud PALJU ja kindlasti piisavalt, et toota mõned ERILISED helevalged kristallid n,n-DMT-st triptamiini reduktiivse animatsiooni kaudu ja ausalt öeldes - see oli esimesel korral kristalliseerumiseks selline BITCH, et ma ilmselt tegin ebasobival ajal magamispausid.
Teine katse, väljund oli sarnane, kuid sisend oli vähem kui pool sellest, mida ma varem panin - kuigi see jäi seekord helevalgeteks kristallideks, selle asemel, et muutuda õhu kokkupuutel punaseks.

Ma mõistsin pärast seda, kui ma põhimõtteliselt seadsin oma meelest, et tahan teha DET-i, mitte DMT-d - midagi iv veel proovida, kuid kui ma tegelikult ei mõista protsessi täielikult, ei olnud ma valmis proovima midagi muud kui seda, mida ma võisin lugeda esmakordselt allikatest - nii et ma alustasin DMT-ga, sest seal on WAY rohkem avaldatud sünteesi!

Igatahes, pärast tegelike struktuuride vaatamist ja Pihkali vastu huvi tundma hakkamist, mõistsin, et struktuurid kipuvad olema lihtsamad - iv märkas ka, et nad näivad kristalliseeruvat kergemini.

Igatahes, rant rant rant rant ilma tegeliku põhjuseta, kuid hei ho. See on see, mida ma *****!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hups. Topeltpostitus.
Jah, selle võib ilmselt kustutada, sest kui ma destilleerisin toote 1-nitropropeeniga, ei tundu, et see oleks märkimisväärne kogus.
Lihtsalt ajas mind segadusse, kui keegi minu tuttav, kes teeb psühhedeeliat, ütles, et ta tahab mõnda.....
Ma olin segaduses, mille jaoks....Tean, et ta on töötanud mõne bensofuraani, aga muidu F teab!
Neid ei ole ma veel eriti uurinud
 
Top