1,4-butaandiool (BDO) - kuidas konverteerida GHB-ks?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Mul on puhas 1,4-butaandiool (BDO) see on külmutatud 20,1c juures, nii et ma tean, et see on puhas kraam.

Kui ma sulatan BDO ja võtan 1ml või 2ml ei mõjuta! Ma arvasin, et see muutub kehas seedimisel GHB-ks... aga ei mõjuta üldse....

Kas ma peaksin BDO-le midagi lisama või tegema, et see muutuks kehas GHB-ks ja mõjuks samamoodi nagu GHB või GBL.....

Mida ma ei tea, palun aidake?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
32
Points
18
Kui palju te kaalute? Mõned inimesed vajavad lihtsalt rohkem, mina isiklikult võtan 1,8ml ja selle sweetspot minu jaoks. Teie keha teisendab BDO GBL-i ja kas teate, et saate kasutada otsinguriba BDO-lt GBL-i sünteesi otsimiseks.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
BDO hävitab teie närvisüsteemi, kui te kasutate kui bdo otse. See teeb seda ka üsna kiiresti. Te peate konverteerima GBL-ks ja seejärel ghb-ks. Kui teie kasutate GBL-i, on see palju nõrgem, et kui. Näiteks kui teie kasutamine GBL on 1ml annus bdo oleks lähemal 2,5 ml.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kuidas hävitab BDO otsekasutamisel teie närvisüsteemi?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Pärast allaneelamist muundub BDO kiiresti maksaensüümi alkoholi dehüdrogenaasi abil GHB-ks. GHB mõjub aju GABA_B retseptoritele, mis on inhibeerivateks retseptoriteks, mis viib neuronaalse aktiivsuse pärssimiseni.

Korduv kokkupuude GHB kõrge tasemega võib põhjustada neuronite kahjustusi neuronaalse aktiivsuse püsiva allasurumise ja võimaliku eksitotoksilisuse tõttu, kui GHB tase langeb ja süsteem taastub. Lisaks võib GABA_B retseptorite ülestimuleerimine ja sellega kaasnev neurotransmitterite vabanemise pärssimine põhjustada rakusurma tundlikes ajupiirkondades.

BDO võib põhjustada sügavat kesknärvisüsteemi depressiooni, mis põhjustab selliseid sümptomeid nagu unisus, pearinglus, segasus ja suuremate annuste puhul hingamisdepressioon, teadvuse kaotamine ja isegi kooma. Selle põhjuseks on neurotransmissiooni pärssimine kriitilistes ajupiirkondades, mis vastutavad erutuse ja autonoomse funktsiooni eest.

Krooniline BDO kasutamine võib põhjustada püsivaid mälu- ja kognitiivseid häireid. See on tingitud sellest, et GHB mõjutab hipokampust, mis on mälu moodustamise ja kognitiivse töötlemise jaoks oluline ajupiirkond.

Kui lühiajaliselt
 

dvswhitehat

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kasutanud BDO-d eranditult, igapäevaselt juba umbes 3 aastat. Tagasivõtmine ei ole ebaoluline, kuid ma leidsin, et see on GHB-ga võrreldes palju lihtsamini läbitav. See metaboliseerub kiiresti GHB-ks maksaensüümide poolt - ja siin on suurim hoiatus peale ACCURATE DOSINGUDE. ÄRGE JUGE ALKOHOLI enne või mõnda aega pärast BDO võtmist. Toimemeetodiks on maksa ensüümide kasutamine ühendi dehüdrogeenimiseks - kui teie keha kasutab juba piisavalt maksaensüüme, ei toimu seda muundamist GHB-ks ja te olete just sisse viinud mürki, mida ei ole võimalik metaboliseerida - oodake halba aega ja haigust. See hakkab alla 68 kraadi külmuma ja hoiab seda külma nagu külmapakk. See ei ole super meeldiv maitse ja baasdoos kellegi jaoks, kellel puudub tolerantsus, on umbes 2,5ml. Ärge uuesti doseerige alla 2 tunni ja kasutage pool viimasest annusest. Piir teadvuseta ja hea enesetunde vahel on nii väike kui 0,5 kuni 1ml üle selle, mida soovite võtta. Kuna mul on aastatepikkusest kasutamisest tulenev üsna kindel tolerantsus, siis on äärmiselt tõenäoline, et ma käitun üle 3,5ml annuse, ja mu sõbranna ei saa kunagi 2,5 ml võtta, ilma et ta regulaarselt välja kukuks.

On olemas meetodid, mis kasutavad hübriidmetallide katalüsaatoreid 200-240 kraadi juures 97-99 muundamise määraga GBL-ks. Vaadake patente.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Tänan teid kogemuste jagamise eest. Mul on erialane huvi - kas teil on pärast sellist kasutusperioodi tekkinud võõrutussündroom? Kui jah, siis kui kiiresti see tekkis ja kuidas see avaldub? Kui see on mugavam, võite vastata privaatsõnumites.
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Olen proovinud 1,4 bdo, isegi annustes, mis peaksid mind tapma, kuid ei kogenud midagi, täiesti kaine. Võib-olla on SSRI-de kasutamisel olnud sellega midagi pistmist
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Tõenäoliselt on teie neurokeemia eripärad. Lisage sellele psühhoaktiivsete ravimite tarvitamine, mis muudavad juba muutunud süsteemi. Saame olukorra, kus keskmised annused ei ole asjakohased.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Mul ei ole kusagil lähedale teadmisi enamik neist poisid on ja ma ei tea miks, kuid GBL mis on see, mida te muuta bdo enne ghb on sisuliselt hävitatakse selle konkreetse kasutamise isegi üksiku tilk vett. kui näide võtta jigger ja panna shot gbl see panna paar tilka vett ja see tundub, nagu oleks midagi elab jigger peaaegu kuid see läheb hulluks paar sekundit siis on, mida me kutsusime lame gbl sa ei saa midagi teha sellega vihkab vett.
 
Top