Metüülamiinvesinikkloriid

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
tervitused, sõbrad;). Rääkige meile, kuidas töötada metüülamiinvesinikkloriidiga?:unsure: Kas seda on vaja lahustada või võib seda otse reaktorisse panna? tänan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Sõltub sünteesist, kuid paljudel juhtudel tuleks see neutraliseerida konjugaatbaasi, metüülamiini, suhtes.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
Tänan teid, kallis sõber. mis on meetod? kui saate protsessi selgitada. aitäh.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Te lihtsalt aluspuhastate lahustit, milles see on, et neutraliseerida lewis hape (antud juhul HCl) sageli võite lihtsalt lisada lahust (näiteks) NaOh tilkhaaval pH....? 3 vist, ma vaatan järele, ja metüülamiin eraldub ja eraldussahtel seda. Ma arvan, ma vaatan järele. Arvasin, et seda saab sadestada, aga sain aru, et see on vedelik ( gaas lahustunud vedelikus, aga ei lahustu NaOh-s.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Mulle tundub, et te neutraliseerite selle NaOh-ga ja ajate selle gaasipesurisse või mõnda muusse sobivasse seadmesse, et püüda metüülamiinigaasi vees kinni.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
97
Points
28
tervitused, sõbrad;). Rääkige meile, kuidas töötada metüülamiinvesinikkloriidiga?:unsure: Kas seda on vaja lahustada või võib selle otse reaktorisse panna? tänu.

Seal on G Pattoni teema, kuidas tekitada ja lahustada metüülamiini aluse alkoholis. Seejärel kasutad seda alkoholilahust sünteesiks.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Kui te mõtlete reaktsiooni fenüülatsetooniga. Kõigepealt neutraliseerige metüülamiin happekloriidiga, seejärel kuumutage, kuni vesi aurustub. Hoida suletud mahutis sügavkülmas kuni 6 kuu jooksul kasutamiseni. Reaktsioonis kasutatav kogus on lisada üks kolmandik metüülamiinvesinikkloriidi massist, veevaba naatriumhüdroksiidi koos metanooli või etanooliga.
 
View previous replies…

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
No ütleme nii, et mõnes reaktsioonis kasutatakse metüülamiini 40%. kuna mõnes riigis on see lahus lubatud. ja siit küsimus: kui mul on metüülamiinvesinikkloriid, kas ma pean sellega täiendavalt manipuleerima või võin ma seda kohe veega lahjendada? et saada lahus. valmistada 4mms.

Ma kirjutan läbi tõlgi. Vabandust.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Kui seal ei ole kirjas " 40% metüülamiini lahus HCL ", siis tuleb see neutraliseerida metüülamiiniks.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Kui te reageerite metüülamiinvesinikkloriidi NaOH-ga, saate metüülamiiniga gaasi.
 

mejdubulok

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
23
Reaction score
25
Points
3
tänu kõigile. Ma leidsin lahenduse. 🙏
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tere, kas te saate oma lahendust selgitada?
 

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
Ma vajan teie abi. Mul on palju metüülamiinvesinikkristalle, tooraine, ja kuidas ma saan seda lahjendada? Tänan teid. Oleksin rõõmus, kui saaksite mind aidata.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
Kuidas sünteesida metamfetamiini metüülamiinvesinikkloriidist
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@ZMI_AA0B, See kõlab nagu... kuidas veest kohvi valmistada.
Tavaliselt on lähtereaktiiv, millest sihtühend sünteesitakse, suurima molekulmassiga või on piirav / kõige kallim.
Kasutage otsingumootorit või vaadake sarnaseid teemasid allpool, siin on liiga palju erinevaid arutelusid sihtühendi kohta ma arvan.
Samuti on siin mõned videod selle kohta.
 

ZMI_AA0B

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 24, 2024
Messages
75
Reaction score
5
Points
8
MDMA või amfetamiini tootmismeetodid.
Teistes menetlustes võib metüülamiinvesinikkloriidi kasutada otse sellisena, nagu see on. Näiteks elavhõbedakloriidiga amalgaamitud alumiiniumfooliumi kasutamisel redutseerijana lisatakse metüülamiinvesinikkloriid lihtsalt alkoholilahusele. Seejärel segatakse umbes kaks korda selle massi 50% naatriumhüdroksiidi lahust, et saada vaba alus pluss natuke soola ja veidi liigset naatriumhüdroksiidi. Nii soola kui ka mõningase üleliigse naatriumhüdroksiidi olemasolu reaktsioonisegus on protsessile kasulik.
 
Top