Question Διαδικασίες εργασίας των ευρωπαϊκών cocainelabs

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ποιες είναι οι θεμελιώδεις διαδικασίες εργασίας των ευρωπαϊκών εργαστηρίων κοκαΐνης;

Απλώς αναρωτιέμαι τι κάνουν γενικά γιατί δεν έχω απολύτως καμία ιδέα.
Είμαι αρκετά σίγουρος ότι δεν εισάγουν φύλλα κόκας... οπότε τι κάνουν;

Συγγνώμη αν η ερώτηση φαίνεται παρωχημένη αλλά είμαι νέος σε αυτό το φόρουμ και πολύ πρόθυμος να μάθω!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Για παράδειγμα, η εξαγωγή της κοκαΐνης από τα ρούχα και η δημιουργία της πάλι από τούβλα.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Η λέξη που αναζητάτε είναι "troparil" και γνωρίζω πώς να αναπτύξω τη διαδικασία απόκτησής της.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Το troparil είναι μια συνθετική κοκαΐνη, οπότε τι λέτε ότι φτιάχνουν troparil και το πουλάνε ως κοκαΐνη
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Υπάρχουν πολλά ακόμη, αλλά αρνούμαι να πω δημοσίως οτιδήποτε για τις μη αρκετά δοκιμασμένες ενώσεις που μπορεί να δώσουν ιδέες που γνωρίζω ως γεγονός ότι δεν μπορούν να είναι καλές.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο υπάρχει υπερβολική ποσότητα νορκοκαΐνης στα ευρωπαϊκά δείγματα; Ένας τύπος μου έδειχνε έναν ιστότοπο που εξετάζει ταχυδρομημένα δείγματα και από τα δείγματα κοκκαΐνης υπήρχε πολύ στην περιοχή 20-50% νορκοκαΐνη που είναι τουλάχιστον 10 αλλά πιθανώς 20 φορές μεγαλύτερη από τη φυσική ποσότητα. Νομίζω ότι μπορεί να είναι 100 φορές επειδή το Norco που στοχεύει είναι ένας μεταβολίτης του cochise αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι πρέπει να προσληφθεί και να διασπαστεί από ένζυμα; Η νορκοκαΐνη δεν είναι πολύ υγιεινό πράγμα. Και τη συγκρίνω με την κοκαΐνη όταν λέω ότι
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Παραδόξως, όχι μόνο ότι η νορκοκαΐνη είναι δραστική, φαίνεται ότι το άτομο Ν θα μπορούσε να είναι είτε O είτε S και η δραστικότητα θα ήταν παρόμοια (σε δοκιμή μετατόπισης μοριακού ligand).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Είναι ενεργό εντάξει. Δεν θυμάμαι τις ακριβείς τιμές, αλλά το 8t ήταν κάπου 10× πιο πιθανό να σε κάνει να πέσεις νεκρός. Δεν θυμάμαι και είναι 6:39 πμ και ξενύχτησα και προχθές το βράδυ ( χτυπώντας 60 ώρες ξύπνιος) αλλά το ld50 ήταν κάτι σαν 2 γραμμάρια σε άνθρωπο 100kg. Το κάνω αυτό σε δύο ώρες την Τρίτη.
 
Top