Γιατί δεν υπάρχουν σελιδοδείκτες στην Ευρώπη;

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Γιατί δεν υπάρχουν σελιδοδείκτες στην Ευρώπη; Ο διαχειριστής με συγχωρεί αν άνοιξα το θέμα σε λάθος μέρος. Λοιπόν. Γιατί στην Ευρώπη βάζουν μόνο πολλή εμπειρία σε έναν θησαυρό; Οι σελιδοδείκτες είναι πιο βολικοί και ασφαλέστεροι για τον πωλητή.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Σελιδοδείκτες = Νεκρές σταγόνες ?

Αν ναι, η πώληση φαρμάκων μέσω νεκρών σταγόνων συμβαίνει όταν πρόκειται για χονδρική πώληση.
Υπάρχουν επίσης ορισμένες DNM που εφαρμόζουν εργαλεία για την οργάνωση των λιανικών πωλήσεων μέσω dead drops.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ναι, είμαι από τη Ρωσία. Δεν γνωρίζω αγγλικά. Στη Ρωσία, οι περισσότερες πωλήσεις πραγματοποιούνται μέσω της ιστοσελίδας της Hydra. Το 95% όλων των πωλήσεων γίνεται με αυτόν τον τρόπο. Περισσότερες από 100.000 πωλήσεις την ημέρα. Η ιστοσελίδα λειτουργεί εδώ και 6 χρόνια. Εσείς δεν έχετε κάτι τέτοιο;
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
829
Points
83
Το είδα στο παιχνίδι the drug dealer simulator (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Η χώρα σας είναι γνωστό ότι είναι αντίπαλη σε όλα τα μη ρωσικά, εμποδίζοντας την Ύδρα να γίνει ένα διεθνές πράγμα. Κανείς δεν χρησιμοποιεί την Ύδρα τουλάχιστον τα ρωσικά σας. Και ακόμη και οι Ρώσοι δυσκολεύονται να εμπιστευτούν μια αγορά που διοικείται από την ίδια τους την κυβέρνηση. Θέλω να πω, τουλάχιστον η αγορά του Whitehouse των ΗΠΑ χρησιμοποίησε το XMR για να ξεγελάσει τους χρήστες σε μια γενική ψευδή αίσθηση ασφάλειας.

Οι αράπηδες στις ΗΠΑ δεν εμπιστεύονται τα dead drops, καθώς έχουμε μεγάλη επίγνωση των CCTVs.

Σκεφτείτε, ο μόνος λόγος που η Ύδρα ακούγεται σαν τις μεγαλύτερες αγορές είναι λόγω των φουσκωμένων ψευδών αριθμών.
Τίποτα δεν είναι τόσο συνηθισμένο όσο φαίνεται.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Οι αριθμοί είναι πραγματικοί. Η διαφήμιση ήταν πολύ μεγάλη. Στη Ρωσία, μπορείτε να πάρετε 10 χρόνια για την αποθήκευση. Ως εκ τούτου, αγοράζουν μέσα από τα χέρια μόνο από φίλους. Και δεν υπάρχουν άλλοι τέτοιοι παίκτες στη Ρωσία. Δούλεψα στην Ύδρα. Ναι, η hydra είναι πιθανότατα ένα έργο του Κρεμλίνου. Αλλά, αυτός δεν είναι ο μόνος παράγοντας για τον οποίο οι δυτικές τοποθεσίες ζουν λιγότερο από την hydra. Η Ύδρα εργάζεται για την ασφάλεια κάθε μέρα. Και δεν κρατάει τον μοναδικό διακομιστή στη Λετονία ως χάντζα.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ο μεταφραστής μεταφράζει στραβά, αλλά νομίζω ότι με καταλαβαίνετε. Στη Ρωσία, μπορείτε να πουλάτε μόνο στο darknet. Λόγω του αυστηρού νόμου.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ήμουν πωλητής σε αυτό. Μένω εδώ. Γνωρίζω τα πάντα από μέσα προς τα έξω. Ποιος είναι ο μεγαλύτερος πόρος σας; Σύνδεσμο παρακαλώ; Θέλω να έρθω σε σένα.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Εδώ δεν χρειάζεται να γελάσετε, αλλά να κλάψετε. Όταν καλύπτουν τον ιστότοπό σας, αναγκαστικά βγαίνει ότι κανείς δεν ακολούθησε τις προφυλάξεις ασφαλείας. Διακομιστές στη Λετονία. Αυτό δεν έχει αλλάξει. Χρησιμοποιώντας ένα προσωπικό φορητό υπολογιστή σε μια βιβλιοθήκη κοντά στο σπίτι ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Η αποστολή με το ταχυδρομείο είναι γενικά γαμημένη. Έχουμε 5 λεπτά και το αγοράσαμε στην περιοχή μου. Οι εθισμένοι θέλουν να πάρουν λίγο και να αγοράσουν 1-5 γραμμάρια ανά νύχτα. Αλλά, τελικά, γίνονται 2-5 παραγγελίες ανά νύχτα.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Οι νόμοι εκεί είναι περίπου οι ίδιοι με εκείνους των ΗΠΑ. Μόνο η μαριχουάνα απαγορεύεται, όπως και άλλα ναρκωτικά. Για ένα τσιγαριλίκι θα τους επιβληθεί πρόστιμο, για τρία θα πάνε φυλακή.

ΥΓ: Αυτό είναι το Google έχει καλά αγγλικά )))))) και όχι το δικό του ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Οι ερευνητές της ανάλυσης αλυσίδας έχουν προβλέψει ότι με αρκετή εμπλοκή μπουκαλιών στις ράμπες XMR και στις ράμπες XMR, οι χρήστες μπορούν να εντοπιστούν.
Δόξα τω Θεώ, υπάρχουν αρκετά ανταλλακτήρια που δεν συμμορφώνονται με KYC/AML για να τους κρατήσουν απασχολημένους να εξασκούνται με το Coinbase, το Kraken ή τα παρόμοια.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Θυμάμαι ότι υπήρχε ένα demostration (ανεβασμένο στο reddit) αλλά πρέπει να γνωρίζουν τη διεύθυνση του re*****iment και το μόνο που βγάζουν είναι _όταν_ συμβαίνει. Αλλά μετά μπορείς να στείλεις το monero σε μια άλλη διεύθυνση monero που ελέγχεις.

Δεν είμαι 100% σίγουρος αν μιλάμε για το ίδιο exploit. Συνολικά το monero εξακολουθεί να είναι το ασφαλέστερο cc εκεί έξω.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Το Monero έχει αναμφίβολα σώσει τις ζωές πολλών εμπόρων
 
Top