Question Τι γίνεται με την κλεμμένη μεταφορά χρημάτων;

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Apr 10, 2022
Messages
300
Reaction score
165
Points
43
αυτού του είδους οι ανακοινώσεις στον σκοτεινό ιστό είναι συνηθισμένες...
Πάντα με γοήτευαν τα εύκολα χρήματα...

Τι είναι πραγματικά; Είναι ριψοκίνδυνο; απάτη; αληθινό;
1QC8uHxbXe


το ίδιο και για τις προπληρωμένες κάρτες... (πιο ανώνυμες υποθέτω)

0MnJSWv4Gp

μου φαίνεται τόσο τρελό που είναι τόσο εύκολο... που δεν μπορώ να το πιστέψω
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Αυτό που ονομάζουμε ξέπλυμα χρήματος
Βασικά σας ανταλλάσσουν με βρώμικο χρήμα και στη συνέχεια θα εμπλακείτε στα σχέδιά τους.
 

spaggydee

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 27, 2022
Messages
12
Reaction score
19
Points
3
Το έχω δει αυτό καθώς και την αγορά πραγματικών μετρητών από μια υπηρεσία που υποτίθεται ότι απομυζά από τα προς καταστροφή νομίσματα.

Έχω μπει στον πειρασμό να δοκιμάσω μια χαμηλότερη βαθμίδα, αλλά όπως είπατε φαίνεται σχεδόν πολύ απλό και εύκολο για να είναι αληθινό.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Εάν δεν είστε καλά εξοικειωμένοι με την κάρτα και την απάτη μην πλησιάζετε καν αυτά τα πράγματα. συν 80% πιθανότητα απάτη ή νεκρές κάρτες.
 

salem

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Το είδα αυτό, και πρέπει να πω ευχαριστώ για τις συμβουλές
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Πίσω στις μέρες που τα θέματα που σχετίζονται με την κάρτα λειτουργούσαν καλύτερα από ό, τι σήμερα, κυρίως επειδή πολλές τράπεζες και επίσης το paypal χρησιμοποιούν 2FA τώρα, οπότε ακόμη και αν τυχαίνει να μην εξαπατηθείτε, καθώς οι απάτες είναι η πλειοψηφία με αυτά τα προϊόντα rn, μπορεί να μην είναι δυνατή η ανάληψη κεφαλαίων αν δεν είστε εξοικειωμένοι με τις τεχνικές εργασίας.
 

leitoinha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 8, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Το ψάχνω αυτό όλη την ώρα... η πλειοψηφία είναι απάτη. Μόνο 2 ιστότοποι φαίνονται αληθινοί. Ένας από αυτούς είναι η αγορά Sindycate.

Φαίνεται πραγματικό, καθώς χρεώνουν πολλά για 3k, η πλειοψηφία έχει χαμηλότερη τιμή για πολλά χρήματα
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
τι γίνεται με το genesis;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Μην δώσετε σε αυτόν τον τύπο τον σύνδεσμο Genesis. Δεν υπάρχουν χειρότεροι από αυτό το σκουλήκι.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Ρούφα τον πούτσο σου, τι τρέχει με σένα, γατούλη;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Λοιπόν, το μεγάλο είναι ότι σου λένε ότι έχουν ένα κύριο τερματικό μεταφοράς που η Western Union άφησε σε ένα κατάστημα που έκλεινε και σου στέλνουν μόνο 3 μεταφορές s μήνα ή οτιδήποτε άλλο είναι όλα μαλακίες. Το μόνο μέρος που βρήκα νόμιμο ήταν το Brian's Club και πρέπει να ξέρεις τι κάνεις. Τα περισσότερα από αυτά όπως το CR και το CX είναι τελείως απάτες όλη η ιστοσελίδα είναι ψεύτικη. Ένας καλός τρόπος για να το καταλάβετε και αυτό που χρησιμοποιούμε όταν κοιτάμε αυτές τις ιστοσελίδες είναι να περνάνε όλα τα μηνύματα από τη διοίκηση. Αν το σύστημα μια απάτη για το σίγουρο, όπως προσπαθούν να κλειδώσουν έξω τυχόν προειδοποιήσεις που προηγουμένως scammed προσπαθούν να στείλουν σε όλους τους άλλους thereat αυτό το site
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Να είστε προσεκτικοί με την Tajira που είναι η Alice από την Κίνα και μια ντουζίνα άλλες.
 

spacejam99

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
έχω μπει στον πειρασμό να το δοκιμάσω κι αυτό, αλλά φαίνεται πολύ καλό για να είναι αληθινό
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό. TS μια απάτη. Διαφημίζουν ότι διαθέτουν τερματικό της Western Union, αλλά δεν υπάρχει περίπτωση. Σε ποια ιστοσελίδα κάρτας βρίσκεστε;
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Στοχεύουν στην άνεση και την απληστία των απλών ανθρώπων, φαίνεται ενδιαφέρον, αλλά η απόδοση της επένδυσης σας θα είναι λίγο πολύ αρνητική :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Για τον παράγοντα ταυτότητα Η πιστοποίηση ταυτότητας σκότωσε αυτό κάθε φορά που χρησιμοποιείται η κάρτα μου μου στέλνει ένα μήνυμα κειμένου που με ρωτάει αν τη χρησιμοποίησα, οπότε αν δεν έχετε τον αριθμό τηλεφώνου μου και δεν τον υποκλέψετε δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε την κάρτα μου χωρίς το τηλέφωνό μου
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Όλα τα σκατά είναι μια γιγαντιαία απάτη, πολύ εύκολη για να είναι αληθινή, κανείς δεν θα σας δώσει ποτέ δωρεάν χρήματα. Στις μέρες μας είναι πραγματικά πολύ δύσκολο να κλέψετε cc και κάρτες επειδή οι τράπεζες προσθέτουν επίπεδα ασφαλείας... οπότε μην εμπιστεύεστε κανέναν που προσπαθεί να σας πουλήσει κάτι τέτοιο, είναι απατεώνες!
 

Laduenda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Τι γίνεται με το κατάστημα TOR ?
ο πρώτος σύνδεσμος στο κρυφό wiki 2
Αγόρασε κανείς κάτι από εκεί; Λέει ότι δουλεύει με ένα esrcrow που είναι οι ίδιοι...
 
Top