Question ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΉ ΤΙΜΉ ΙΘΑΓΈΝΕΙΑΣ.

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Έχω πρόσβαση στα διεφθαρμένα επίσημα κανάλια μιας χώρας της Δυτικής Αφρικής, γεγονός που μου επιτρέπει να αγοράζω υπηκοότητα και να εκδίδω διαβατήρια. Επαναλαμβάνω, δεν πρόκειται για πλαστό διαβατήριο, αλλά για ένα πολύ πραγματικό διαβατήριο, μια χορήγηση (τεχνικά μια αναγνώριση) ιθαγένειας και de facto (αν το επιθυμείτε) μια νέα ταυτότητα.

Ερώτηση: ποια θα ήταν η κατάλληλη τιμή για μια τέτοια υπηρεσία; Σκοπεύω να ανοίξω κατάστημα στην DW και πρέπει να εκτιμήσω την αγορά, να δω αν κάποιος θα ενδιαφερόταν κ.λπ.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Καλημέρα, αδελφέ.
Το πρόβλημα με αυτή την αφρικανική ταυτότητα κατά τη γνώμη μου είναι ότι δεν είναι ισχυρά διαβατήρια. Στη Λατινική Αμερική μπορείς να πάρεις ταυτότητα με τα πάντα. 10.000 έως 20.000 δολάρια ΗΠΑ. Στην Ευρώπη ε μπορείτε να πάρετε 50k έως 100k ευρώ. Όλα εξαρτώνται από το ποιον γνωρίζεις και πόσο θα χρεώσει ο μεσάζων. Νομίζω ότι αν πάρετε νέα ταυτότητα πρέπει να είναι με ισχυρό διαβατήριο.
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Σας ευχαριστώ @Dmitri329, έχω πρόσβαση στην Ευρώπη, αλλά σε πολύ λίγες χώρες της Ευρώπης
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
ποια είναι η εγγύηση που νομιμοποιούν;
 
View previous replies…

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Για να είναι σίγουρο ότι είναι, μπορεί να χρησιμοποιηθεί
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
πώς μπορεί να επαληθευτεί αυτό;
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Όταν αγοράζετε από το rite person αγοράζετε από κυβερνητικούς υπαλλήλους, οπότε μερικές φορές πρέπει να πάτε στη χώρα για να βάλετε δακτυλικά αποτυπώματα στο σύστημα κ.λπ.
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
δεν ξέρω, αλλά είναι νόμιμη. Μπορεί να επαληθεύσει μόνο αφού το έχετε
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
Μπορείτε εύκολα να πουλήσετε για 50.000 ευρώ αυτή την υπηρεσία, αλλά είναι πολύ δύσκολο να πιστέψω ότι ένας πολίτης της ΕΕ μπορεί να αποκτήσει μια νέα ταυτότητα με αυτόν τον τρόπο. μπορείτε να εξηγήσετε λίγο καλύτερα ποια ταυτότητα χρησιμοποιείτε; κλωνοποιείτε την υπάρχουσα ταυτότητα; πολλοί φυγάδες θα εξετάσουν την υπηρεσία σας. πόσο καιρό διαρκεί η όλη διαδικασία; ο πιθανός πελάτης πρέπει να έρθει αυτοπροσώπως ή μπορείτε να στείλετε τα πάντα, όπως διαβατήριο και έγγραφα; αν στείλετε υπάρχουν σφραγίδες στο διαβατήριο; συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, αλλά αν αυτό είναι νόμιμο μπορεί να έχω ουρές έξω από την πόρτα μου για αιτήσεις, πολλοί φίλοι χρειάζονται
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Εάν πρέπει να φτάσετε αυτοπροσώπως σε συγκεκριμένη χώρα για να λάβετε έγγραφα είναι ένα ελάττωμα. Πώς περιμένετε να ταξιδέψουν εξ αρχής ; Μπορώ να καταλάβω ότι αν είναι ήδη στην ΕΕ (ζώνη Σένγκεν) είναι ελεύθερη κυκλοφορία χωρίς σύνορα, αλλά να μπουν στην ΕΕ αρχικά ως φυγάδες για να πάρουν το διαβατήριό τους είναι πολύ επικίνδυνο.
Δεν θα είχε νόημα, ούτε να ταξιδεύουν οπουδήποτε tbh αν u ήθελε από ορισμένες υπηρεσίες.

Το σύστημα λειτουργεί κυρίως με την αντιστοίχιση ατόμων, παρόμοιας ηλικίας, παρόμοιας εμφάνισης. Πολύ δύσκολο σε ορισμένες περιπτώσεις, πολύ εύκολο σε άλλες. Λάβετε υπόψη ότι τα περισσότερα διαβατήρια εκείνης της εποχής έχουν πλέον RFID, τα οποία έχουν αποθηκευμένα βιομετρικά στοιχεία. Είτε δακτυλικό αποτύπωμα είτε σάρωση ματιών (στις περισσότερες περιπτώσεις είναι δακτυλικό αποτύπωμα). Κινούνται προς την πλήρη σάρωση προσώπου (όπως κάνουν τα τηλέφωνά μας για να ξεκλειδώσουν... >.>)

πίσω στο θέμα

όλα εξαρτώνται από το τι το χρειάζεσαι.

θέλετε να μετακινηθείτε από το Α στο Β, τότε ανάλογα με το πού είναι το Α και πού είναι το Β πρέπει να εξεταστούν διαφορετικές μέθοδοι.
Ή μήπως χρειάζεσαι απλά νέα ταυτότητα για να εγκατασταθείς κάπου χωρίς να ταξιδέψεις πολύ εκτός συνόρων (όπως για παράδειγμα στη ζώνη Σένγκεν, μπορείς να κυκλοφορείς ελεύθερα στην Ισπανία,Γερμανία,Γαλλία Πολωνία, Λιθουανία,.. κ.ο.κ) χωρίς έλεγχο ταυτότητας.

από την προσωπική μου εμπειρία αυτά τα αφρικανικά διαβατήρια δεν αξίζουν και πολλά. Καλή τύχη προσπαθώντας να πάρετε βίζα αν θέλετε να ταξιδέψετε κάπου 🤣 έρχονται φθηνά αλλά είναι τόσο χρήσιμα όσο ένα κομμάτι τυπωμένης σελίδας a4 στον εκτυπωτή λέιζερ HP του σπιτιού σας, και όταν πλαστικοποιούνται μπορεί να αξίζουν περισσότερο από το αφρικανικό διαβατήριο.
Αλλά όπου υπάρχει θέληση υπάρχει και τρόπος. 😁
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Μπορείτε να αποκτήσετε αυτή τη νέα υπηρεσία ταυτότητας στην Ανατολική Ευρώπη;

Πώς καταφέρατε να αποκτήσετε εξαρχής τις διασυνδέσεις με τους διεφθαρμένους αξιωματούχους;
 
Top