Prolintane

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Γεια σας φίλοι, έχω μια ερώτηση. Ξέρει κανείς πώς να συνθέσει μια ουσία; 1-Phenyl-2-pyrrolidinylpentane(AKK=Prolintane) από μεθαμφεταμίνη Σας ευχαριστώ για την απάντηση και τη γνώση.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Η ουσία αυτή δεν μπορεί να παραχθεί από τη μεθαμφεταμίνη. Προτείνω ότι μπορεί να ληφθεί από το αντίστοιχο ανάλογο της φαινυλακετόνης με αναγωγή με πυρρολιδίνη, παρόμοια με τη σύνθεση της μεθαμφεταμίνης
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
1Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές σας.
2Στη χώρα μου, οι πρόδρομες ουσίες σχετικά με P2P/P2NP Αυτές οι ουσίες είναι πολύ σπάνιες.
3 Στη χώρα μου αυτό δεν είναι δυνατό. Εάν έχω μια αρχική ύλη p2p/p2np μόνο 1.mg μπορεί να πεθάνω από την αστυνομία
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Για ποιο λόγο χρειάζεστε το prolintane; Είναι ασθενώς δραστικό, σε αντίθεση με το α-PVP
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Πιέστε 500 δισκία XTC με Prolintane 10.G και ονομάστε το "HYDRA" νέο προϊόν.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Αδελφέ, έχω μια νέα ιδέα. Τι πιστεύεις γι' αυτό; (Νικοτίνη)
Μπορώ να συνθέσω προλίνθιο από νικοτίνη;
 
View previous replies…

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Και μπορεί να συντεθεί από αυτή την ουσία; (Αλλυλοβενζόλιο)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Όχι.
είναι δύσκολο να πάρετε μια πρόδρομη ουσία για τη σύνθεση της προλιντάνης, πιθανότατα θα πρέπει να τη συνθέσετε μόνοι σας. Δεν νομίζω ότι αυτό είναι καλή ιδέα, η ίδια η ουσία δεν είναι τόσο ενδιαφέρουσα ώστε να καταβάλλετε τόση προσπάθεια.
Ή μήπως σας ενδιαφέρει να την καταστήσετε νόμιμη στη χώρα σας;
 

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Prolintane? Μην πάτε εκεί. Λειτουργεί; Απολύτως! Διαρκεί; Όχι. Η ψυχαναγκαστική παρόρμηση επαναχορήγησης είναι ισχυρότερη από την κοκαΐνη.
Θα επιδείξετε έντονη αντικοινωνική συμπεριφορά. Νιώθετε σαν σκατά μετά τα πρώτα 10 λεπτά και αρχίζει το κυνήγι του δράκου. Είναι εξαιρετικά εθιστικό αλλά η απόσβεση είναι τρομερή. Η μυρωδιά μοιάζει με καμένο πλαστικό. Κάνει το δέρμα μου να ανατριχιάζει. Μείνετε στην αμφεταμίνη.
Ή pvp αν αυτό είναι το είδος της μαστούρας που θέλετε. Το Newmind πουλούσε αυτό το πράγμα. Μετά αντικαταστάθηκε με το Papp που ήταν αδύναμο. Και εξίσου αηδιαστικό.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Στην Αφρική, ο στρατός των φίλων μου έπαιρνε μόνο τραμαδόλη. Αυτό συμβαίνει επειδή τα παραδοσιακά χημικά και τα κεφάλαια δεν επαρκούν για την παραγωγή φαρμάκων. Έτσι έπρεπε να βρω ένα φάρμακο αντικατάστασης.
Τουλάχιστον είναι καλύτερο από την τραμαδόλη.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Μπορείτε να κάνετε μια αντίδραση grignard του χλωριούχου βενζυλομαγνησίου σε διαιθυλαιθέρα (ή ακόμα καλύτερα διβουτυλαιθέρα) στο βουτυρονιτρίλιο και να λάβετε 1-φαινυλο-2-πεντανόνη. Στη συνέχεια, συμπυκνώστε την με πυρρολιδίνη σε διάλυμα αιθανόλης-νερού και κάντε αναγωγική αμίνωση με αμάλγαμα αλουμινίου Galinstan για να λάβετε ελεύθερη βάση Prolintane. Φιλτράρετε με χωνί Buchner και φυσαλίδα HCl για να λάβετε HCl Prolintane. Το Prolintane ήταν αρκετά καλό. Υπάρχει ένας τρόπος να συνθέσετε τη μεθειοπροπαμίνη και την αιθιοπροπαμίνη από το θειοφαίνιο.
 
Top