Question Πηγές τύπου Pill;

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Αυτή είναι η πρώτη μου δημοσίευση σε αυτό το φόρουμ, οπότε οποιαδήποτε βοήθεια εκτιμάται! Έχει κανείς αξιόπιστες πηγές για πρέσες χαπιών είτε tdp5 είτε zp9; Πραγματικά αγωνίζομαι να βρω μια πηγή. Ακούω ότι η LFA τα έχει, αλλά δεν το εμπιστεύομαι cuz ξέρω ότι δίνουν τις πληροφορίες σας επάνω. Εκτιμώ οποιαδήποτε βοήθεια!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
442
Reaction score
679
Points
93
Αγόρασα ένα παρόμοιο πιεστήριο ταμπλετών στην Κίνα. Μπορώ να σας βοηθήσω με τον προμηθευτή, γράψτε μου ένα άμεσο μήνυμα.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ποια είναι η πιο βασική πρέσα, που ανταποκρίνεται σε μια απαίτηση ελέγχου της δοσολογίας με περιθώριο σφάλματος όχι μεγαλύτερο από 5 mg;
Τα 5 mg είναι αρκετά λογικά, υποθέτω.
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
Η zp9 είναι η καλύτερη
 

Danny_Vaas

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ναι, αυτό φαίνεται να είναι η ομόφωνη άποψη. Συνήθιζα να βλέπω πολλά από αυτά στο alibaba και σε άλλα μέρη μέχρι που τα έσπασαν.
 

johnnyppp

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Μπορείτε να βρείτε στο Alibaba χωρίς πρόβλημα. zp5 βαρέως τύπου για περισσότερο από αρκετά, εύκολο για χειρισμό, αλλαγή χύτευσης.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Δοκιμάστε το ebay kleinanzeigen, μερικές φορές οι άνθρωποι πωλούν μεταχειρισμένα πιεστήρια εκεί.
Για μικρή κλίμακα μπορείτε επίσης να κατασκευάσετε ένα μόνοι σας.
 

SpotOnTheHole

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
θα μπορούσατε να αναλύσετε την κατασκευή μιας πρέσας χαπιών;
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Μπορείτε να βρείτε στο Madeinchina για 44$ , γράψτε "pill punch tool", αν θέλετε ηλεκτρικό θα ήταν καλύτερα να ψάξετε αλλού γιατί μπορεί να ενδιαφέρετε τις αρχές αν παραγγείλετε κάτι τέτοιο , και καλό θα ήταν να πείτε στον πωλητή να γράψει κάτι άλλο στην περιγραφή της συσκευασίας, ποτέ δεν ξέρεις :) ασφαλές πρώτα
 
Top