Question MDP2NP σε MDMA, είναι δυνατόν;

jjtr813

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
HI,
Έχω 1-(3,4-Μεθυλενοδιοξυφαινυλ)-2-νιτροπροπ-1-ένιο και LAH.

Ξέρω ότι υπάρχει μια διαδρομή 100 MDA Shulgin.

Ευχαριστώ
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Απλώς δεν είναι ο πιο αποτελεσματικός τρόπος... αν και εφικτός, προσωπικά θα απολάμβανα το MDA, δεδομένου ότι στο τελικό στάδιο της μονομεθυλίωσης αναμένονται σημαντικές απώλειες. Το MDP2NP μπορεί επίσης να μετατραπεί σε MDP2P και στη συνέχεια να υποβληθεί σε αναγωγική αμίνωση με μεθυλαμίνη, αλλά δεν έχω ιδέα για την ευκολία αυτής της μεθόδου, καθώς η κετόνη είναι αρκετά ευαίσθητη και πρέπει να αποθηκευτεί στην κατάψυξη για το συντομότερο δυνατό χρονικό διάστημα.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Πάντα αναρωτιόμουν πώς παίρνετε την πιπερονάλη, ίσως την πιπερονιλική αλκοόλη οζονόλισης ποιος ξέρει, αν κάποιος έβαζε πιπερονάλη να αγοράσει θα έπαιρνα λίγη ακόμα και για τη μυρωδιά.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Απλά κάντε μια οζονόλυση στην πιπερίνη που μπορείτε να εξάγετε από τις μαύρες πιπεριές αν έχετε το χρόνο ή απλά αγοράστε ως εκχύλισμα πιπεριού.
Νομίζω ότι υπήρχε επίσης ένας τρόπος για να πάμε από τη βανιλλίνη στην πρωτοκατεχουϊκή αλδεΰδη και στη συνέχεια στην πιπερονάλη.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Υπάρχει pmk glycidate my frend αλλά μόλις ανέφερα ότι μπορώ να αγοράσω piperonal αν ήταν acessabill
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Ξέρω ότι ρωτήσατε πώς μπορείτε να το αποκτήσετε και απάντησα στην ερώτησή σας.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
οξικό οξύ, ουροτροπίνη, χλωριούχο πιπερονύλιο λάβετε περίπου 30g πιπερονάλης με καθαρότητα 96%.
 
Top