Βίντεο σύνθεσης LSD

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Γεια σας φίλοι,
Σχεδίαζα εδώ και λίγο καιρό μια σύνθεση του LSD. Αν θα θέλατε να το δείτε αυτό, ενημερώστε με. Οι πιθανότητες είναι ότι θα το κάνω ούτως ή άλλως, με ή χωρίς καταγραφή από κάμερα, οπότε προσπαθώ να καταλάβω αν αξίζει τον κόπο. Η σύνθεση θα γίνει σε κλίμακα 100mg, ξεκινώντας από χάπια cafergot. Η εργοταμίνη θα εκχυλιστεί με οξικό αιθυλεστέρα/εξάνιο και θα διαχωριστεί με χρωματογραφία στήλης από τα άλλα συστατικά μέσα στα χάπια. Θα υδρολυθεί α λα Σούλγκιν σε λυσεργικό οξύ. Στη συνέχεια, θα αντιδράσει με διαιθυλαμίνη με ένα αντιδραστήριο σύζευξης πεπτιδίων. Ακολουθεί επεξεργασία για την παραγωγή LSD. Δεν πρόκειται να ασχοληθώ με το τρυγικό άλας, καθώς δεν σκοπεύω να το καθαρίσω πέρα από αυτό το σημείο.

Αν θέλετε να υποστηρίξετε αυτό το έργο, μπορείτε να αγοράσετε μερικές μαγικές σκόνες από εμένα. Εάν λάβω αρκετές παραγγελίες ή αρκετό ενδιαφέρον, θα το κάνω. Συγγνώμη που σας κάνω όλους μπλε μπάλα με μια διαφήμιση, αλλά δεν μπορώ να τα κάνω όλα αυτά δωρεάν δυστυχώς.

Για όσους πιστεύουν ότι είμαι γεμάτος μαλακίες:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Είμαστε πρόθυμοι να αγοράσουμε ένα βίντεο σύνθεσης από εσάς, εάν είναι καλά εκτελεσμένο. Επικοινωνήστε με τους ειδικούς μας αν σας ενδιαφέρει η προσφορά.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Αυτό θα ήταν πολύ ωραίο, ειδικά αν προστεθούν επεξηγήσεις/συμβουλές σε κάθε βήμα (π.χ. τι πρέπει να προσέξετε, πώς να προετοιμάσετε κάθε υλικό κ.λπ.). Θα συνεισέφερα στην αγορά ενός τέτοιου βίντεο, Heisenberg, ενημέρωσέ με αν προχωράει η συμφωνία.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Προς το παρόν επεξεργάζεται- ωστόσο θα μπορούσα να δείξω πώς να ξηραίνεται το DCM με πεντοξείδιο του φωσφόρου, τη σύνθεση του καταλύτη για την αντίδραση σύζευξης πεπτιδίων, την απελευθέρωση της διαιθυλαμίνης από το άλας της, τον τρόπο λειτουργίας μιας στήλης, σύντομες εξηγήσεις σχετικά με τις εκχυλίσεις κ.λπ...
Πρόκειται για προχωρημένη χημεία, αλλά θα μπορούσα να κάνω ό,τι μπορώ για να την παρουσιάσω με τρόπο που οι περισσότεροι θα καταλάβουν.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Καμία πρόοδος; Το ελέγχω υπομονετικά εδώ και μήνες ελπίζοντας σε μια ενημέρωση.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Αυτό θα εξαπλώσει την αγάπη σε όλο τον κόσμο 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Κάποια νέα ενημέρωση σχετικά με το βίντεο;
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Σκοπεύω επίσης να το κάνω, ακόμη και αν μπορεί να μην είμαι ο πρώτος που θα το δημοσιεύσει... Ελπίζω να είναι καλό. Χρειάζομαι μόνο μια μηχανή rotavap αφού έχω τα γυάλινα σκεύη για αυτήν, μου λείπουν επίσης αναδευτήρες και βάσεις με σφιγκτήρες ίσως ένα μεγάλο χωνί sep. Ανυπομονώ να βρω το κατάλληλο μέρος. Σκεφτόμουν να αποκαλύψω το πρόσωπό μου όταν εξηγώ αλλά το αγαπημένο μου συγκρότημα είναι οι Sleep Token, οι μάσκες και κανείς δεν ξέρει τίποτα γι' αυτούς. Μπορεί να υιοθετήσω μια ταυτότητα δοχείου (μέλος του Sleep Token) που θα παραμορφώσω βάζοντας μια μάσκα Hannibal Lecter.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ούτε μια σταγόνα από το οξύ που θα προκύψει δεν θα πωληθεί!!!.... Έτσι το εννοώ. Τελευταία περίοδο έτρεχα αρκετά φτωχός και πριν από ώρες έμεινα άνεργος. Έχω νεαρό μέλλον μου στην εκπαίδευση και βοηθάω όλους δωρεάν σε αυτό το φόρουμ, ακόμη και αν ξέρω ότι φέρνει μεγάλα χρήματα σε αυτούς λόγω των συμβουλών μου. Είμαι πρόθυμος να δεχτώ βοήθεια σε οποιαδήποτε μορφή είτε πρόκειται για αντιδραστήρια (ειδικά διαιθυλομονομεθυλαμίνη που είναι ακριβή για να αγοράσει ένα πακέτο) ένα φιαλίδιο 5-10mL είναι δαπανηρό σε σχέση με τις περισσότερες μικρές αμίνες, ο εξοπλισμός είχε κλαπεί από τους δύο προηγούμενους εκπαιδευόμενους που προσπάθησαν να εκπαιδευτούν καθώς και αντλία κενού και κάποια δροσερά γυάλινα σκεύη.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Αυτή είναι η στιγμή όπου ο HerrHaber γίνεται Heisenberg.
Πέρα από τα αστεία, σας προτείνω να δώσετε το οξύ στους "επενδυτές" που χρηματοδοτούν χημικά για το βίντεό σας. Είναι ένα κέρδος για όλους. Το φόρουμ παίρνει ένα βίντεο που βοηθάει τους ανθρώπους, εσείς θα μπορέσετε να παράγετε το βίντεο χωρίς μεγάλη δική σας χρηματοδότηση και οι άνθρωποι που χρηματοδοτούν τα χημικά παίρνουν μια μικρή απόδοση. 1-2g LSD θα ήταν αρκετά για 5000x 200uq ταξίδια, αρκετά για να προμηθεύσετε κάθε επενδυτή με μια καλή ποσότητα LSD.
Επίσης, το BB Forum μπορεί να σας δώσει λίγα χρήματα για το υλικό του βίντεο.

Ελπίζω η κατάστασή σας να βελτιωθεί, γνωρίζω τον αγώνα και εγώ ο ίδιος.

Στην υγειά σας
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber θα μπορούσατε να κάνετε μια πρόχειρη εκτίμηση για το πόση θεμελίωση απαιτείται;
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Είχα κάνει κάποιους υπολογισμούς και σας ευχαριστώ για αυτή την ερώτηση, διότι έχω την αποκάλυψη ότι δεν γνωρίζω ούτε μια πρόχειρη εκτίμηση του κόστους. Η κατάσταση είναι τέτοια που μπορώ να υπολογίσω τον εξοπλισμό, τα χημικά, τον χρόνο και τη χημεία, αλλά θα πρέπει να συμπεριλάβω και τον τόπο για παράδειγμα. Πάνω απ' όλα μου κάνει λίγο εντύπωση ότι το να πάρεις την "όξινη" μερίδα είναι σαν το τρίτο πιο δαπανηρό υλικό μετά την ασύμμετρη αμίνη και το PyBOP. Η προσέγγιση αυτού με την άμεση συμπύκνωση του οξέος που προκύπτει από την in situ υδρόλυση του μεθυλεστέρα είναι πολύ δελεαστική για να μην την δοκιμάσω. Από την άλλη πλευρά η καταστροφή της χειρικότητας είναι ένα βασικό σημείο που πρέπει να ληφθεί υπόψη για τη μη υπερβολική αντίδραση, η οποία σε προπαρασκευαστική ποσότητα μπορεί να αξίζει τον κόπο, αλλά ακούγεται τόσο πολύ 2023 για να αναρτηθεί η διαδικασία ως στερεοεκλεκτική. Γνωρίζω πολύ καλά ότι η ρακεμική ανάλυση μπορεί να επιτευχθεί τόσο μέσω χειρικής χρωματογραφίας όσο και μέσω διαστερεοεκλεκτικού σχηματισμού άλατος με οπτικά καθαρό οξύ όπως το τρυγικό οξύ. Ακόμη και αν η ρακεμοποίηση είναι ιστορικά ο τρόπος που πρέπει να ακολουθηθεί και αξίζει τον κόπο γνωρίζοντας ότι η μέγιστη απόδοση είναι 50%.
 
Top