Question Κρυσταλλικές μορφές κεταμίνης

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Γεια σε όλους, ένας φίλος με ρώτησε αν οι κρύσταλλοι κεταμίνης μπορούν να αλλάξουν σε διαφορετική μορφή όπως ένα καντήλι ή κάτι τέτοιο. Πουλάει κετ χύμα οπότε ο σκοπός είναι να κάνει τις αποστολές λιγότερο αισθητές στο τελωνείο. Θα είναι S-κεταμίνη. Είπε ότι έκανε κάτι παρόμοιο με mdma και silicon shapers. Μπορεί να γίνει; Αν ναι, μπορεί κάποιος να μου το μάθει;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
εφόσον μπορείτε να το διαχωρίσετε, ίσως να δοκιμάσετε να προσθέσετε λιπαρά οξέα όπως το παλμιτικό οξύ; ή απλά να το αναμίξετε με φοινικέλαιο; δεν είμαι σίγουρος αν θα κρατήσει σε μορφή κεριού αλλά είναι απλά μια ιδέα
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Διαχωρίστε το R από το S; Έτσι, αν έχω καθαρό s ket τότε πώς να το επανακρυσταλλώσω σε άλλη μορφή;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
σκεφτόμουν απλώς να προσθέσετε κάποιο είδος συνδετικού υλικού ή γαλακτωματοποιητή όπως θα κάνατε σε ένα χάπι ή σιρόπι ή κάτι τέτοιο και να το μεταχειριστείτε όπως το κερί και να φτιάξετε ένα κερί

Εδώ υπάρχουν πληροφορίες σχετικά με τη ρακεμοποίηση της r-κεταμίνης. Δεν μπόρεσα να βρω ακριβώς αυτό που ψάχνετε, αλλά ελπίζω να μπορείτε να πάρετε κάτι από αυτό :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Όταν προσπαθώ να εγγραφώ στον ιστότοπο θέλει διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Idk if thats safe
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
απλά χρησιμοποιήστε ένα προσωρινό email. δεν χρειάζεται να το επαληθεύσετε afaik

υπάρχουν πολλές καλές πηγές στην ιστοσελίδα, τη χρησιμοποιώ για να απαντήσω στις περισσότερες από τις ερωτήσεις μου σχετικά με τη χημεία lol ^^,
 
Top