, χρειάζομαι πραγματικά βοήθεια με την αποστολή

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Λοιπόν ,θέλω να στείλω ένα πακέτο από την ΕΕ στην Αυστραλία . ξέρω ότι πολλά συνθετικά φάρμακα είναι οργανικά . μπορείτε να μου πείτε αν τα συνθετικά νούμερα είναι οργανικά ή όχι , και πώς πρέπει να κάνω για να περάσω την ακτινογραφία (τελωνειακός έλεγχος ) . Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Όλα τα κανναβινοειδή φυσικά ή συνθετικά είναι οργανικά! Τα μόνα ψυχοδραστικά ανόργανα που έχω ακούσει ποτέ είναι το N2O και το Xenon
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Στείλτε το μέσα σε κάτι κεραμικό, αλουμινόχαρτο (θα χρειαζόταν πολύ από αυτό, δεδομένου ότι οι σύγχρονες ακτίνες-Χ στα τελωνεία είναι πανίσχυρες), καλυμμένο με πολλαπλά άλλα αντικείμενα που τείνουν να αντανακλούν/απορροφούν τις ακτίνες-Χ.

Συνολικά. Αν μοιάζει με ναρκωτικά θα το εξετάσουν ή θα σας κάνουν love-lettering και τα δύο θα οδηγήσουν στο να σας γαμήσουν.

Επίσης μια αποποίηση ευθυνών, δεν είμαι διεθνής αποστολέας. Απλά ένας απλός εγχώριος έμπορος αγαθών. Οπότε, αν μη τι άλλο, κάντε την έρευνά σας.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
διαπίστωσα ότι τα συνθετικά κανναβινοειδή είναι οργανικά και ανόργανα όπως το σαμπουάν
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Η διαφορά μεταξύ οργανικής και ανόργανης χημείας δεν σχετίζεται με την ετικέτα σαμπουάν... Έχω δει "οργανικό επιτραπέζιο αλάτι", το οποίο είναι ένα υπέρτατο ψέμα με την ίδια του την έννοια.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Το λάθος μου :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Έχω δει ότι οι ακτίνες Χ βλέπουν μόνο πυκνότητες και οργανικά και ανόργανα υλικά, δεν μπορούν να γνωρίζουν τι έχετε στη συσκευασία εκτός αν κρύβεται σε ένα μέρος όπου δεν ανήκει
 
Top