Question Έχει αγοράσει κανείς με επιτυχία πρόδρομες ουσίες από κινέζικους ιστότοπους στο καθαρό διαδίκτυο;

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Αν ναι, ποιος ιστότοπος και είναι πολλοί κινέζοι προμηθευτές χημικών προϊόντων πρόθυμοι να παραποιήσουν την ετικέτα των προϊόντων τους προκειμένου να περάσουν το τελωνείο; Συγκεκριμένα, χρειάζομαι υδροϊωδιούχο οξύ και κόκκινο Ρ, αλλά ανησυχώ μήπως παρατηρήσουν την κόκκινη σκόνη στη συσκευασία και καταλάβουν ότι είναι κόκκινο Ρ και όχι ό,τι έχει ονομάσει λάθος ο κινέζος προμηθευτής και μου ρίξουν την πόρτα πριν καν φτιάξω κάτι.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Πρόσφατα είχα κακή τύχη με τη Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co.,Ltd. Φαίνονται και ακούγονται καλά, αλλά υπάρχουν μαλακίες. Συνεχίστε να ψάχνετε, υπάρχουν πολλοί πραγματικοί προμηθευτές.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Η Wendy Dreamer και η Vivian Rose, έχουν παραγγείλει 3 φορές από αυτούς. Τα αγγλικά τους απλά δεν είναι τόσο καλά. Και οι δύο στην ίδια εταιρεία, παράδοση στο εξωτερικό σε 10 ημέρες
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ποιο είναι το όνομα της εταιρείας;
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Είναι καλύτερο/πιο εύκολο να αγοράσετε από έναν κινέζικο προμηθευτή στον καθαρό ιστό ή εδώ μέσω του συστήματος μεσεγγύησης; Δεν έχω εμπειρία με κρυπτονομίσματα.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Συνήθως οι πελάτες επιλέγουν Cryptocurrency (Bitcoin, USDT, XMR) με ασφάλεια και ιδιωτικότητα, Escrow επίσης ok αν χρειαστεί.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Το Made in China έχει κάποια πραγματικά πράγματα, απλά δεν θα χρησιμοποιούσα νέες εταιρείες
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Είστε καλοί στην αγορά, η εταιρεία μας έχει ενταχθεί Made in China, παρέχει πληρωμή με BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, τραπεζική μεταφορά κ.λπ. ,επίσης υποστηρίζει escrow εδώ.

Οι περισσότερες χημικές ουσίες μπορούν να αποσταλούν εντός 24 ωρών.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
η Κίνα έχει τη χειρότερη υπηρεσία coustmer dont μπει στον κόπο να ζητήσει λεπτομερείς οδηγίες για οτιδήποτε και θα σας πω ότι μπορούν να πάρουν οποιοδήποτε πράγμα thro coustmes σύνορα coustmes στο τέλος εκεί που είναι το δύσκολο μέρος που μπορούν να το πάρουν έξω, αλλά πού πηγαίνει είναι ένα εντελώς διαφορετικό σενάριο ..όλα τα κινέζικα προϊόντα παίρνουν ένα επιπλέον στρώμα της επιθεώρησης επειδή από όλα τα παράνομα σκατά που πωλούν .. εδώ είναι μια χώρα που είναι εντελώς κάτω από το ραντάρ και αυτή είναι η ΙΝΔΙΑ και εκεί πιθανώς φθηνότερα και μιλούν αγγλικά και έχουν μεγάλη coustmer υπηρεσία και μπορεί να είναι φθηνότερα έχω διαπιστώσει ότι μπορούν να πάρουν περισσότερα πράγματα από την Κίνα DM μου αν ψάχνετε για κάτι συγκεκριμένο ill κοιτάξει σε αυτό για σας
 
  • Wow
Reactions: vis

Profesor

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Μπορείτε να βοηθήσετε με έναν διαμεσολαβητή στην Ινδία;
Για να αγοράσετε και να στείλετε φορτίο μέχρι 20 κιλά.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks θα πουλήσουν αλλά τίποτα πέρα από αυτό καθόλου χειρότερη εταιρεία ποτέ δεν θα σας βοηθήσουν αφού τους πληρώσετε καθόλου και αυτό που είναι τρελό είναι ότι πήρα 1 πράκτορα για να επανεκτιμήσει τη διεύθυνση και τον αριθμό τηλεφώνου των ιδιωτικών coustmers των ΗΠΑ ώστε να με βοηθήσουν με τα προβλήματά μου ορκίζομαι ο τύπος είπε καλέστε αυτούς τους τύπους μπορεί να βοηθήσουν και μου είπε τι αγόρασαν serously..they dont care what happends after the fact there in china
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Εννοώ, γιατί να τους ενδιαφέρει; Πωλούν μια χημική ουσία που πιθανότατα χρησιμοποιείται μόνο για την παρασκευή παράνομων ουσιών.

Είναι μια γκρίζα/μαύρη αγορά, τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Θα αγοράσετε ή δεν θα αγοράσετε. Αυτό είναι το μόνο που τους ενδιαφέρει, ή οποιονδήποτε πραγματικά, σε μια γκρίζα/μαύρη αγορά.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Δεν είναι όλοι οι Κινέζοι προμηθευτές κακοί, χρησιμοποιήστε την υπηρεσία Escrow για να προστατεύσετε τις αγορές σας, ώστε να είναι εγγυημένη η επιστροφή χρημάτων ή η παραλαβή του φορτίου.

Η Ινδία είναι μια καλή επιλογή, αλλά έχει πολύ λίγες θέσεις και πιο δύσκολες συνθήκες εξαγωγής. Οι Ινδουιστές είναι πιο αργοί και μερικές φορές κάνουν πιο χοντρά λάθη κατά την αποστολή των εμπορευμάτων. Οι Κινέζοι προμηθευτές έχουν μεγαλύτερη εμπειρία στην αγορά.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture απλά παρέχοντας την προσωπική μου εμπειρία και να θυμάστε ότι δεν μπορείτε να στείλετε τα προϊόντα πίσω opsec και τα έξοδα αποστολής μόλις το πάρετε σας κολλήσει με αυτό να είναι catious
 
Top