Question Κρυστάλλινα πετρώματα από μεθυλφαινιδάτη;

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, αναρωτιέμαι αν μπορείτε να κρυσταλλώσετε καρτέλες μεθυλφαινιδάτης

Έχω άφθονο Ritalin , αλλά θέλω να το κρυσταλλώσω για να το σνιφάρω

Αν μου δώσεις...
Greetz Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
δεν είμαι σίγουρος για την κρυσταλλοποίηση αλλά κάποιος έδωσε οδηγίες για την εκχύλιση σε μια ανάρτηση στο reddit ^^,

"Υπάρχει κάποιος αποτελεσματικός τρόπος να διαχωριστεί το MPH από τα πληρωτικά σε ένα χάπι; Η ιδέα μου whould είναι να συνθλίψεις τα χάπια να τα μαγειρέψεις σε ένα μείγμα αιθανόλης και νερού (βότκα), να φιλτράρεις τα υπόλοιπα πράγματα που δεν θα διαλυθούν, στη συνέχεια να μαγειρέψεις το μείγμα μέχρι να βράσει η αιθανόλη και το MPH να συντριβεί από το διάλυμα αφού η κακή διαλυτότητα του στο νερό και μετά απλά να το φιλτράρεις και να έχεις μια λογική καθαρή ποσότητα MPH."

"Ναι, αυτό ακούγεται σαν το συνηθισμένο πλύσιμο με αιθανόλη. Θα πρέπει να είναι απολύτως εντάξει για τις περισσότερες χρήσεις εκτός από την IV. Για εργασίες σε εξέδρες μάλλον θα χρειαστείς ένα εργαστηριακό φίλτρο υπομικρών, και ακόμα και τότε δεν θεωρείται ακόμα συνιστώμενο, εκτός αν η αϋπνία είναι μια προσωπική αναζήτηση.
Επίσης, το 190 proof everclear εξατμίζεται τόσο γρήγορα που η διαδικασία μαγειρέματος είναι περιττή. Απλά απλώστε το διάλυμα σε ένα πιάτο κατσαρόλας για να ενθαρρύνετε την εξάτμιση".

επίσης, ik αυτό δεν είναι αυτό που ζητήσατε, αλλά αυτός ο σύνδεσμος μπορεί να είναι χρήσιμος για τους χρήστες IV!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ευχαριστώ, ναι, ξέρω ότι είστε reddit post.

Αλλά όχι για αυτό που ψάχνω.

Προσπάθησα να το εξαγάγω με μεθανόλη αιθανόλη κλπ κλπ. Η απλή κρυστάλλωση δεν κρυσταλλώνει το MPH.

Δεν δοκίμασα τη μέθοδο του υδροχλωρικού οξέος.

Αλλά γι 'αυτό ρώτησα αυτό το ερώτημα.

Μπροστινό χέρι
Σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Είναι το MPH συνδεδεμένο με ένα άλας ή θειικό IDK;
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
afaik το mph χρησιμοποιείται σε μορφή υδροχλωριδίου σε χάπια. και ναι, η ψευδοεφεδρίνη είναι διαθέσιμη otc στην αμερική, αλλά πρέπει να υπογράψεις ένα φύλλο γι' αυτό νομίζω. ξέρω κάποιον που απλά το κλέβει από τα μαγαζιά, που είναι μια πολύ καλύτερη ιδέα εφόσον δεν σε πιάνουν. nvm είσαι στην ολλανδία οπότε αυτό δεν είναι επιλογή, δικό μου λάθος... δεν έχω ιδέα αν ένα shake n bake θα δούλευε με το mph. ίσως να ρωτούσες κάποιον από τους ειδικούς στην πλαϊνή μπάρα;
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, Στην Αμερική, τα δισκία Cold με το δραστικό συστατικό ψευδοεφεδρίνη διατίθενται χωρίς ιατρική συνταγή.
Ζω στην Ολλανδία, εδώ αυτή η ουσία απαγορεύεται αυστηρά και δεν θα τη βρείτε σε κανένα μονοπάτι.

Τώρα που συγκρίνω την εφεδρίνη και την αμφεταμίνη, δεν υπάρχει τεράστια διαφορά.

Αυτό που είναι διαθέσιμο στην Ολλανδία με συνταγή για ασθενείς με ΔΕΠΥ είναι η μεθυλφαινιδάτη (η αμφεταμίνη Dex είναι επίσης διαθέσιμη με συνταγή υπό επίβλεψη)

Για παράδειγμα, αν θέλω να χρησιμοποιήσω τη μέθοδο shake n bake αλλά με τα χάπια που είναι διαθέσιμα εδώ στην Ολλανδία αντί για εφεδρίνη; Θα μπορούσε να λειτουργήσει;

Η MPH έχει ab κετόνη.

Θέλω να τραβήξω ακριβώς την Β-κετοαμφεταμίνη.

Οποιαδήποτε πρόταση από οποιονδήποτε;

Απλά ψάχνω και ρωτάω, δεν το παίρνω πολύ σοβαρά αλλά θα ήθελα να ξέρω
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Γεια σας, είχα έναν φίλο που έφτιαχνε κρυστάλλους μεθυλφαινιδάτης όπως θέλατε να κάνετε εσείς. Είπε ότι απλά τα διατηρούσε σε αιθανόλη ή μεθανόλη και στη συνέχεια έπαιρνε τους κρυστάλλους. Χρησιμοποιούσα φάρμακα ADHD για μεγάλο χρονικό διάστημα και δοκίμασα αυτό που μου είπαν, αλλά δεν λειτούργησε. Άκουσα ότι οι άνθρωποι χρησιμοποιούν ισοπροπυλική αλκοόλη. Μπορείτε να δοκιμάσετε και αυτό.
 
Top