Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Tryptamine

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Γεια σας παιδιά,
Έτσι Iv προσπαθεί να αποκαρβοξυλιώσει τρυπτοφάνη για να πάρει τρυπταμίνη, μόνο που συνεχίζω να αποτυγχάνω.
Είδα έναν πολύ καλό τρόπο για να συντρίψω την τρυπταμίνη από το διάλυμα αφού είχε τελικά μπει στο διάλυμα (χρησιμοποιώντας το βενζοϊκό άλας και στη συνέχεια αποψιλώνοντας πριν από τη χρήση)
Τέλος πάντων, το μόνο που πήρα ήταν πάλι σκουπίδια!
Είναι τόσο ενοχλητικό που μπαίνω στον πειρασμό να αγοράσω λίγο - το μόνο που θέλω είναι σαν μια ουγγιά από αυτό όμως, ακόμη και το μισό δεν θέλω να πρέπει να αγοράσω ένα κιλό... επίσης είμαι στο Ηνωμένο Βασίλειο.
Εν πάση περιπτώσει- είμαι βέβαιος ότι θα μπορούσα να κάνω την αναγωγική αμίνωση μόλις έχω τρυπταμίνη. Ενδιαφέρομαι πολύ περισσότερο για τους αναλόγους της DMT παρά για την DMT - απλά τυχαίνει να είναι ένα τεράστιο μπόνους!
Εν πάση περιπτώσει, χάρη iv χρησιμοποιούσα τερεβινθίνη ως διαλύτη μου και ως καταλύτη μου iv χρησιμοποιούσα ποικίλες ποσότητες κυκλοεξανόνης - ή το έκανα μια φορά με περίσσεια ελαίου μέντας. Το τρέχω μέχρι να μην αναπτύσσεται πλέον Co2 και γίνεται όλο διαυγές αλλά κόκκινο. Δεν έχω καταφέρει ακόμα να ανακτήσω κάποια αξιοποιήσιμη τρυπταμίνη αν και.... παρακαλώ βοηθήστε με!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Γιατί να μπείτε στον κόπο;... Συγγνώμη, προχώρησα, ξέρω ότι είναι εφικτό, αλλά δεν μπορώ να δω το νόημα όταν η πραγματική τρυπταμίνη δεν είναι αδύνατο να βρεθεί και δεν είναι σχεδόν τόσο ακριβή όσο η αναπαραγωγή αποκαρβοξυλιωτικών παρασκευασμάτων που όσον αφορά την Trp είναι από την εμπειρία μου μεγάλη σπατάλη χρόνου, προσπάθειας και αντιδραστηρίων. Απλά για να σας βοηθήσω στην πορεία σας βγάλτε τη θερμική αποκαρβοξυλίωση από τα σχέδιά σας και προτιμήστε καταλυτικές μεθόδους καθώς και κρατήστε τις ελπίδες σας μέτριες για την αναγωγική αμίνωση, η χημεία της τρυπταμίνης απαιτεί κάποια επιδεξιότητα. Στην υγειά μας!
 
Top