Διαφήμιση για εμπόρους;

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Πώς διαφημίζεστε και πώς αποκτάτε πελατολόγιο; Κανείς δεν σας εμπιστεύεται αν οι άνθρωποι δεν έχουν κάνει επιτυχημένες παραγγελίες. Ακόμα και τότε αν είχατε μόνο μερικούς πελάτες δεν φαίνεται να είναι αρκετό για να κερδίσετε έδαφος. Πώς μπορείτε να διαδώσετε το όνομά σας; Δεν υπάρχουν πολλά μέρη για διαφήμιση.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Πρώτα απ' όλα, πρέπει να κάνετε την προσφορά σας στην αγορά και για να προσελκύσετε πελάτες, μπορείτε να δώσετε δωρεάν δείγματα - αυτό θα είναι η καλύτερη διαφήμιση για το προϊόν και την υπηρεσία σας.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Εντάξει, σας ευχαριστώ για τις συμβουλές!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Θα πρέπει να κάνετε Δείγμα Δράσης με ποιοτικό υλικό και στη συνέχεια να τους στείλετε όλες τις παραγγελίες κοπής, φτηνής ποιότητας και να μην ξοδέψετε πολύ χρόνο και χρήμα για να κάνετε μια καλή μυστικότητα. Αυτό είναι όλο.
Ω, προσθέστε σε κάθε τίτλο κάτι όπως AAA\+++, PURE 99,9% cherry speed paste με αυτο A-Oil Secret Formula
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Εξαρτάται από τα ποσά που ασχολείστε, τι είναι το εισόδημά σας και πόσα είστε έτοιμοι να ξοδέψετε για διαφημίσεις.
Οι διαφημίσεις σε αυτή την επιχείρηση είναι το παν.
Αν είστε αρχάριος, ξεκινήστε από αυτό το φόρουμ, κάντε περισσότερα δωρεάν δείγματα, ζητήστε rewiews.
Φτιάξτε περισσότερες φωτογραφίες των προϊόντων, με πινακίδες, ελέγχους ποιότητας.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Τι ελπίζετε να πουλήσετε; Οι άνθρωποι μου ζητούν καθημερινά συστάσεις, οπότε θέλετε να είστε σε αυτή τη λίστα. Αν πρόκειται για κάποιο5 πράγμα με το οποίο δεν αστειεύομαι, θα φτιάξω ένα ερωτηματολόγιο για τους παραλήπτες των δειγμάτων για να βεβαιωθώ ότι θα λάβετε εμπεριστατωμένες κριτικές.
Διαλέξτε προσεκτικά τους παραλήπτες των δειγμάτων σας πρέπει να είναι κάτοικοι, αλλά θα πρέπει να έχουν εμπειρία με το φάρμακο. Υπάρχουν μερικές κριτικές και ο τύπος λέει: "Αυτή η κοκαΐνη είναι φοβερή! Είναι η πρώτη φορά που το κάνω!"
Αυτή είναι μια άχρηστη κριτική. Είναι υποχρεωτικό να έχω προνομιακή μεταχείριση στα δωρεάν δείγματα, αφού είμαι ο mod (πραγματικά), αλλά θα συνεργαστώ μαζί σας για να σας διευκολύνω να πληρώσετε τα έξοδα αποστολής, ή συχνά απλά τα αγοράζω. Θα κάνω χημικές αναλύσεις και θα αγοράσω κιτ δοκιμών αν χρειαστεί. Διατηρώ τα τεστ fent και τα τεστ βενζολίου και μερικά ευρεία αντιδραστήρια γύρω μου
 
Top