Question Pracovní postupy evropských kokainových laboratoří

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Jaké jsou základní pracovní postupy evropských kokainových laboratoří?

Jen by mě zajímalo, čím se obecně zabývají, protože nemám absolutně žádnou představu.
Jsem si téměř jistý, že nedovážejí listy koky... co tedy dělají?

Omlouvám se, jestli se otázka zdá být zastaralá, ale jsem na tomto fóru nový a velmi rád se učím!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Například vyjmutí kokainu z oblečení a jeho opětovná výroba z cihel.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Slovo, které hledáte, je "troparil" a vím, jak vyvinout proces jeho získání.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Troparil je syntetický kokain, takže co říkáte, že vyrábějí troparil a prodávají ho jako kokain?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Je jich mnohem více, ale odmítám veřejně říkat cokoli o nedostatečně otestovaných sloučeninách, které mohou poskytovat nápady, o nichž vím jako o skutečnosti, že nemohou být dobré.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Je to důvod, proč je v evropských vzorcích nadměrné množství norkokainu? Jeden člověk mi ukazoval stránku, která testuje poštou zasílané vzorky, a ze vzorků cochise jich bylo hodně v rozmezí 20-50 % norkokainu, což je nejméně desetinásobek, ale pravděpodobně dvacetinásobek přirozeného množství. Myslím, že to může být stonásobek, protože norco aimed je metabolit cochisu, ale neznamená to, že musí být požit a rozložen enzymy? Norkokain není příliš zdravá věc. A když to říkám, srovnávám ho s kokainem.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Kupodivu nejen, že norkokain je aktivní, zdá se, že atom N by mohl být buď O, nebo S a aktivita by byla podobná (na testu vytěsnění molekulárního ligandu).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
To je v pořádku a aktivní. Nepamatuji si přesné hodnoty, ale 8t bylo něco jako 10× větší pravděpodobnost, že padnete mrtví. Nepamatuji si to a je 6:39 ráno a předminulou noc jsem taky celou noc nespal ( narážím na 60 hodin vzhůru), ale ld50 bylo něco jako 2 gramy u 100kg člověka. V úterý to dělám za pár hodin.
 
Top