Proč v Evropě nejsou záložky?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Proč v Evropě nejsou záložky? Admin mě omlouvá, pokud jsem téma otevřel na špatném místě. Takže. Proč v Evropě dávají do pokladu jen spoustu zkušeností? Záložky jsou pro prodejce pohodlnější a bezpečnější.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Záložky = mrtvé kapky ?

Pokud ano, k prodeji drog prostřednictvím mrtvých kapek dochází, pokud jde o velkoobchod.
Existují také některé DNM, které implementují nástroje pro organizaci maloobchodního prodeje prostřednictvím mrtvých kapek.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ano, jsem právě z Ruska. Neumím anglicky. V Rusku se většina prodeje uskutečňuje prostřednictvím stránek Hydra. Tímto způsobem probíhá 95 % všech prodejů. Denně se prodá více než 100 000 kusů. Stránky fungují již 6 let. Nemáte něco takového vůbec?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
828
Points
83
Viděl jsem to ve hře the drug dealer simulator (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Vaše země je známa jako protivník všech, kteří nejsou Rusové, což brání tomu, aby se Hydra stala mezinárodní záležitostí. Nikdo nepoužívá Hydru nejméně z vaší ruštiny. A dokonce i Rusové těžko důvěřují trhu, který řídí jejich vlastní vláda. Chci říct, že přinejmenším trh USAs Whitehouse používal XMR, aby uživatele oklamal do všeobecného falešného pocitu bezpečí.

Niggaz v USA nevěří mrtvým kapkám, protože jsme si velmi dobře vědomi kamerových systémů.

Vezměte si, že jediný důvod, proč Hydra zní jako největší trhy, je kvůli nafouknutým falešným číslům.
Nic není tak obvyklé, jak se zdá.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Čísla jsou reálná. Inzerát byl velmi rozsáhlý. V Rusku můžete získat 10 let na skladování. Proto se nakupují pouze přes ruku od přátel. A v Rusku žádní další takoví hráči nejsou. Pracoval jsem na hydře. Ano, hydra je s největší pravděpodobností projekt Kremlu. Ale to není jediný faktor, proč západní weby žijí méně než hydra. Hydra pracuje na bezpečnosti každý den. A neudržuje jediný server v Lotyšsku jako chán.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Překladatel překládá křivě, ale myslím, že mi rozumíte. V Rusku můžete prodávat pouze na darknetu. Kvůli přísným zákonům.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Pracoval jsem na něm jako prodejce. Žiji zde. Znám vše zevnitř. Co je vaším největším zdrojem informací? Odkaz, prosím? Chci se k vám dostat.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zde se nemusíte smát, ale plakat. Když zakryjí vaše stránky, je nuceno zjistit, že nikdo nedodržel bezpečnostní opatření. Servery v Lotyšsku. To se nezměnilo. Používání osobního notebooku v knihovně poblíž domova ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Zasílání poštou je zpravidla zpackané. Máme 5 minut a koupili jsme ji v mém okolí. Závislí si chtějí vzít trochu a koupit 1-5 gramů na noc. Nakonec se však za noc uskuteční 2-5 objednávek.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Tamní zákony jsou přibližně stejné jako v USA. Zakázaná je pouze marihuana a další drogy. Za jednoho jointa dostanou pokutu, za tři půjdou do vězení.

PS: To Google má dobrou angličtinu )))))) a ne jeho ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Výzkumníci zabývající se analýzou řetězců předpověděli, že při dostatečném počtu lahví na rampě a mimo ni na XMR lze uživatele vystopovat.
Díky bohu existuje dostatek burz, které nejsou v souladu s KYC/AML, aby je zaměstnaly praxí na Coinbase, Kraken nebo podobných burzách.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Vzpomínám si, že tam byla demostrace (nahraná na reddit), ale musí znát adresu re*****imentu a jediné, co z ní dostanou, je _když_ se to stane. Ale poté můžete poslat monero na jiné monero adresy, které ovládáte.

Nejsem si 100% jistý, jestli se bavíme o stejném exploitu. Celkově je Monero stále nejbezpečnější cc.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero nepochybně zachránilo život mnoha obchodníkům.
 
Top