Question Jaký je nejlepší způsob syntézy metamfetaminu ve velkém měřítku?

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den všem, chtěl bych se zeptat, jaký je nejlepší způsob syntézy metamfetaminu (cca 500 kg), moc děkuji za informace.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nejlevnější a nejrychlejší by bylo zatočení s kyselinou sírovou, Hg/Al.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Promiňte, ale použili byste stejnou metodu, která je zde na fóru, k výrobě metamfetaminu z 2p2 pomocí amalgamace hliníku?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mám pocit, že někdo, kdo tuto otázku pokládá, na to není připraven...

Velcí psi v Nizozemsku používají leuckartovu reakci a hydrogenaci katalyzátorem z drahých kovů. Četl jsem zprávu, že používání katalyzátorů z drahých kovů je obzvlášť populární, a četl jsem zátah asi 10 let zpátky, kde našli kanystry s vodíkem, který se používá pro tuto cestu. Domnívám se, že je populární, protože umožňuje zpracovat více amfetaminů najednou než jiné metody při stejné velikosti reakční nádoby.

Teď mám na mysli spíše mdma, ale použití katalyzátorů z drahých kovů v mdma je podobné jako u pervitinu.

Takže se podívejte na použití katalyzátorů z drahých kovů.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Zrovna nedávno jsem se začal zabývat katalyzátory z drahých kovů, protože jsou mnohem účinnější, pokud jsou provedeny správně. Problém je, že jsem k tomu nenašel žádný dobrý návod, dokonce i na youtube je jen pár videí. Může mi někdo doporučit nějaký dobrý výukový materiál? Uvítám PM nebo komentář zde.

Také: nejjednodušší by bylo nějak sehnat láhev s H2 plynem, který je teoreticky k dispozici, pokud vím, není na něj žádné omezení, i když při špatném zacházení je dost nebezpečný. Přesto jsem se snažil objednat láhev H2 a žádný z internetových obchodů se mi neozval (zkoušel jsem 2). Znáte někdo nějaký dobrý způsob/výhodu, jak ji získat?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Vytvořte si vlastní h2 .... 🤷‍♂️

Jak na to?

Vygooglujte si to... 🧐
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Pravděpodobně byste se měli podívat na založení společnosti, která má pro kanystr vodíku oprávněné využití, a od toho se odpíchnout. Tuny míst nebudou prodávat jednotlivcům, ale budou prodávat podnikům, a některé budou zasílat pouze na komerční adresy.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Mohli byste postupovat podle NAZI METODY;
  1. D-PSEUDOEFEDRIN
  2. Kyselina jodová

  3. Červený fosfor
Červený fosfor:
  • známý také jako "Red P", "Tweeker" nebo "Mexická národní" laboratoř
  • Efedrin nebo pseudoefedrin se redukuje chemickým procesem za použití červeného fosforu a kyseliny hydriodové za vzniku d-metamfetaminu.
  • Nebezpečí: Červený fosfor je vysoce nestabilní: mírné tření způsobí vznícení a při přehřátí může vzniknout smrtící plynný fosfin. Příznaky mohou zahrnovat: dušnost, bolest hlavy, dvojité vidění, třes, žloutenku a plicní edém. Otrava plic se může projevit okamžitě nebo může být opožděna i o 18 hodin či více.
Při výrobě metamfetaminu se používá řada dalších chemických látek, které však nelze zakoupit v přírodní podobě. Jako zdroje náhražek se proto používá mnoho automobilových a/nebo domácích chemikálií:

  • Aceton: odstraňovač laku na nehty.
  • Methanol: kapalina na čištění brzd
  • Benzen: laky, lazury
  • éter: startovací kapalina
  • Kyselina hydriodová: čistič příjezdových cest
  • Krystalky jódu: antiseptika
  • kovové lithium: lithiové baterie
  • Kyselina mořská: čistič bazénů
  • Hydroxid sodný: čističe odpadů, louh
  • Kyselina sírová: kyselina do baterií
  • Toluen: ředidla barev
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mohli byste uvést zdroj tvrzení o kyselině jodové, která se používá k čištění příjezdových cest?

Jsem si docela jistý, že máte na mysli kyselinu chlorovodíkovou.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Vaší nejlepší volbou bude Al/Hg hands down. Nizozemsko by mělo být plné snadno dostupných P2NP. Můžete použít kovové reaktory, nicméně budou muset být potaženy epoxidovou pryskyřicí, jinak kyselina reaktor po přibližně 3-5 reakcích prožere (nechcete být u toho, až se to stane). Pokud hledáte menší velké měřítko, můžete si vše zjednodušit pomocí 200litrových skleněných reaktorů, nicméně dosáhnete pouze asi 7,5 kg P2P na dávku. My jsme použili 20L karboxy s plastovou hadicí připojenou z karboxu na skleněný adaptér a HCl jsme přidávali pomalu po malých krocích. Jakmile byl jeden karboxy přidán, připojovali jsme další. Poté se přidal NaOH, aby se vše bazifikovalo, a velké množství vody, která reakci ochladí natolik, aby bylo možné přejít na destilaci. Použili jsme prodlužovací kolonu, abychom se vypořádali se zpětným rozstřikem, a destilovali jsme P2P parou přímo z baňky. To je jedno z hrdel lahve, zkoušeli jsme peristaltická čerpadla, extrakci toluenem... nakonec budete muset destilaci provádět 8 hodin. To je nejlepší. Pokud jste efektivní a začnete den dříve, můžete skončit za 12 hodin.

Většinu reaktantů bychom do připravené baňky umístili večer předtím. Po destilaci bychom počkali, až vychladne, přidali bychom trochu vody, jakmile bychom si byli jisti, že baňka nepraskne, a odsáli bychom z baňky všechno svinstvo pomocí několika výplachů a roztoku kyseliny šťavelové. Vyčistíte na místě. Nemusíte sundávat žádné nastavení. Představte si, že se 4 reaktory v chodu a 4 dny po sobě skončíte se 120 kg P2P. Tato reakce je v malém měřítku strašná. Jakmile ji opravdu zvětšíte, naučíte se ji milovat a výtěžky se zvyšují. Pokud zvolíte něco jako kovový reaktor, je to ještě lepší, ale vaše vybavení může být nakonec na jedno použití. Škáluje se téměř lineárně, žádné skutečné překvapení.

Bohužel Al/Hg není tak přímočarý. Všechno, co je o něm k dispozici na internetu, je téměř celé špatně. Mnoho věcí platí pro MDMA, ale ne tolik pro výrobu pervitinu. Při správném pochopení toho, jak vytvořit katalyzátor a jak se zavádí k reaktantům, ji lze obrovsky škálovat. V menším velkém měřítku to lze dělat se stejnými 200litrovými reaktory ve skle s výtěžky přes 90 %. Aby bylo těchto výtěžků dosaženo, musí být reakce prudká. Fólie nebude fungovat. Lze ji také provádět v 220L kovových sudech i bez míchání s výtěžky 73-78 % a mírně pootevřeným víkem.

Rozdíl je ve tvaru reakční nádoby, jak dokáže udržet tlak a kolik rozpouštědla do Al na Hg. Ve velkém kovovém reaktoru to jde také skvěle, ale budete muset amalgám tvořit zvlášť v jiné nádobě a přidat ho do Schiffovy báze ve správný čas. Pokud vám na reaktoru záleží, můžete také Al po aktivaci opláchnout alkoholem, abyste odstranili značnou část HgCl2. Nejlepší část: pokud se postupuje správně, není potřeba žádné vnější teplo. Přidejte toluen a sifonujte pomocí peristaltického čerpadla.

Zplynování se provádí tak, že se do 200litrových reaktorů doplní konc. kyselina sírová a za pomalého míchání se kape HCl, která prochází CaCl kolonou a přechází do 220litrových plastových sudů (s možností otevření víka), které stojí na bubnovém vozíku. Použijte více sestav a sudů. Opět použijte peristaltické čerpadlo k odsávání kapaliny/krystalů do stolního buchneru. Propláchněte acetonem a zopakujte zplynování.

Nejlepší metoda.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mám několik otázek, na které doufám dokážete odpovědět

Jaký typ epoxidu?

Máte nějaké další informace o použití 55galonového sudu jako reaktoru? Přemýšlel jsem o tom, že bych na 55galonový sud umístil domácí destilační kolonu, abych mohl vše provést najednou, reakci, destilaci, prostě všechno.

Jaký je dobrý poměr rozpouštědla k Al a Hg?

Zmínil jste, že je důležité, jak se přidá katalyzátor (domnívám se, že se tím myslí amalgám). Můžete uvést obecný návod, jak by se měl katalyzátor přidávat?

Děkuji!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Je třeba mít na paměti následující proměnné

  • objem nebo "prostor", ve kterém může Al interagovat s HgCl2
  • plocha povrchu Al
  • čas potřebný k amalgamaci
  • objem použitého rozpouštědla
  • použité rozpouštědlo
Takže pokud jde o rozpouštědlo, jednoduše vždy (a tím myslím vždy) použijte methanol. To je jednoduché a přímočaré.

Ostatní proměnné závisí na jedné a druhé. Jediná proměnná, kterou byste měli udržovat konzistentní, je Al. Jakmile stanovíte podmínky, za kterých bude váš zdroj Al reagovat s HgCl2, můžete pokračovat s objemy potřebných rozpouštědel a poměry Al:HgCl2.

Obecně platí, že prostor, kde se Al a HgCl2 setkávají, musí být velmi malý. Baňka s kulatým dnem toho snadno dosáhne, protože se na dně zmenšuje.

Při zadržování prudké reakce dosáhnete vysokých výtěžků. V podstatě s reaktorovou baňkou nebo baňkou s kulatým dnem, kde jediným výduchem je jeden nebo dva kondenzátory, můžete vytvořit dostatečný tlak, abyste dosáhli 90-92% výtěžku.

Můžete také vytvořit dostatečný tlak, aby alkohol již nevystupoval do kondenzátorů a jeden z vašich pracovníků se rozhodl odlepit elektrickou pásku kolem zátky, aby snížil tlak, a udělat salto vzad spolu se zátkou 45/50 vystřelující ke stropu se zdravým rozstřikem kalu, jehož velká část přistála na hledí jeho respirátoru řady 3M 7800. Nějak stlll dosáhnout 77% výtěžnosti.

Nyní se vracíme k otázce bubnu. Nikdy jsem se nepokoušel buben utěsnit nebo udělat to, co navrhujete. Mohlo by to fungovat, pokusil bych se o to, ale můj odchod do důchodu přišel dříve. Určitě to stojí za pokus.

Nyní se zamyslete nad tvarem bubnu. Je široký. Pokud chcete v bubnu vytvořit katalyzátor, budete ho možná muset naklonit, abyste udrželi nízkou hlasitost. Katalyzátor můžete také vytvořit ve velké kádince nebo erlenmeyerově nádobě a vysypat ho do Schiffovy báze již vytvořené v bubnu.

Nedosáhnete sice oněch 90 % + výtěžků, ale o jak cenově dostupnou a snadno pořizovatelnou reakční nádobu se jedná.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Který z nich je nejlepší pro velké měřítko? kyselina fenyloctová + octan olovnatý nebo p2np + fe/HCl🤔
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@PNicole

(Můžete použít kovové reaktory, které však budou muset být potaženy epoxidovou pryskyřicí)



Víte, kde by se daly sehnat?

Mohla byste zveřejnit odkaz?

Díky !
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Pro mě jsou v tomto ohledu nejlepší místní kontakty, ale možná ne pro vás. Nakupoval bych na místech, která nakupují a renovují zařízení pro průmyslové procesy. Mnohdy mají rádi hotovostní obchody, protože nakoupili velké partie v aukcích z výrobních zařízení, která se zavírají, a ne všechny zásoby jsou zaúčtovány.

Pokud to chcete myslet vážně, bylo by rozumné stát se nakonec jedním z těchto poskytovatelů sám nebo někoho do této role dosadit. Je to vlastně docela dobrý byznys. Budete najít velké aukce, které jsou uvedeny a umožní vám prohlídku zařízení, abyste pak mohli podat nabídku. Můj člověk se zajímal o generátory a na laboratorní sklo se vždycky díval jako na něco vedlejšího. Bylo to téměř zadarmo. Mluvím o 22L, 50L baňkách někdy reaktorech, heidolfových horních míchačkách... atd.

Některé příklady jsou na LabX. Nemusím nutně doporučovat, abyste nakupovali z této stránky, udělal jsem to mnohokrát, ale nebyl jsem v USA a měl jsem důvěryhodné podniky, které jsem obdržel.

Tito lidé prodávající použité technologické vybavení skončí kontaktováni policií, když se informace o jejich společnosti nakonec najdou v zatčené drogové laboratoři. Musíte to mít na paměti a být opatrní.

Byl bych opatrný při nákupu zcela nových reaktorů a procesního vybavení ve vyspělých zemích, jako je Kanada a USA. Znal jsem jednotlivce s řádnými licencemi a skutečným podnikáním, který koupil reaktory za více než 50 000 dolarů od společnosti z Calgary v Albertě a byl vyšetřován a zatčen. (Zabýval se extrakcí efedrinu z efedrinu).

Proto i "krytí", jak někteří lidé věří, může být iluzí. Platil bankovním převodem ze svého firemního účtu a vše bylo nadstandardní. Společnost přijala jeho peníze, vyřídila objednávku a informace předala policii. Pro ně je to prostě stopa, kterou stojí za to prošetřit.

Nejbezpečnější je podívat se na procesní zařízení v oblasti potravinářství/kosmetiky a nefarmaceutické oblasti. Základní míchací nádrže jsou k dispozici v oblasti mléka/sýrů a kosmetických výrobků. Mohly by být upraveny tak, aby vyhovovaly vašim potřebám, nebo mohou být použity tak, jak jsou k dispozici. Opravdu nejsou drahé, ale nejsou tak odolné.

Když tedy děláte ve velkém měřítku, chcete se vyhnout určitým hrdlům lahví, jako je aplikace tepla a práce pod tlakem, plynné atmosféry atd.

Proto mi tyto myšlenky katalytické hydrogenace pro skutečně velké měřítko připadají zábavné.

Nyní k P2NP -> P2P, možná s NaBH4 nebo s Fe/HCl. Později bude potřeba teplo. Lze použít propanbutanový ohřívač za předpokladu, že v okolí nejsou žádná rozpouštědla. Pokud se vám podaří dostat vodu na teplotu kolem 80C, přidáním kyseliny se teplota stejně zvýší.

Pokud vstupujete do tohoto světa pilotních zařízení poprvé, pořiďte si kovový otevřený 220litrový sud, který je potažen epoxidovou pryskyřicí, ohřívač sudu, vozík na sud a horní míchačku na sud. Budete také potřebovat peristaltické čerpadlo a vhodné hadičky.

Pak budete muset navštívit obráběče a pokusit se nechat upravit horní část, aby se zlepšila příruba, a také najít lepší O-kroužek, který je odolný vůči chemikáliím. Nebo si prostě nechte vyrobit novou horní část. Míchací lopatku budete muset nechat natřít epoxidem nebo vyrobit speciální, abyste mohli správně pohybovat železem.

Pokud se tím vším nechcete zabývat, bude tento systém fungovat pro redukci Al/Hg bez míchání.

Opět se rozjedu a skončí to v blogu.

Napište mi PM a já vám dám odkaz na buben a veškeré příslušenství.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Nejlepší způsob, jak škálovat syntézu Leucartovou metodou, je, když potřebujete získat více než 100 kg.
Tato metoda má však mnoho nevýhod.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ano nevýhodou jsou nejnákladnější vypracování a mimořádně pečlivé reakční podmínky ..
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Říkám jen Platinum.......
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Jak to myslíte?

Adamův katalyzátor, nebo snad platinu na uhlíku?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Zní to, jako byste pravděpodobně neměli provádět tak rozsáhlé reakce IMO není jednoduchá přímočará a nad "většinu" lidí platová třída
 
Top