Question Použití diethyletheru při syntéze kokainu.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Chystám se vyrobit kokain, ale vím, že před lety se při syntéze používal diethylether, protože je pak mnohem čistší, ale přestali to dělat, protože je to velmi nebezpečné, ale může mi někdo vysvětlit, jak to mohu udělat bezpečným způsobem? @GhostChemist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Diethylether je pouze extrakční rozpouštědlo, které použili. Použijte ho místo jakéhokoli nepolárního rozpouštědla, které používají k extrakci bazického kokainu z reakční směsi. Také syntéza drogy je něco jiného. Jen extrahujete a čistíte drogu, která byla biosyntetizována rostlinou.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Jo, máš pravdu, není to syntéza, ale extrakce a používají aceton, takže ho prostě nahradím diethyletherem?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Aceton se mísí s vodou a těžko se odděluje. Diethylether se neodděluje
Chloroform ne. Hexan heptan xylen toluen petrolej oktan něco, co se nemísí s vodou, je to, co nahrazuje. Kokain HCL je v acetonu sotva rozpustný. Aceton se smíchá s kokainem, pak se přefiltruje a kokain je ve filtru a aceton rozpustí některé příměsi, čímž je z kokainu odstraní.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Jo, objednal jsem si éter a chloroform, použiju éter k extrakci kokainové báze, vysuším ji a znovu rozpustím v chloroformu a přefiltruju, což by mě mělo zbavit nečistot!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,049
Points
93
S chloroformem pracujte opatrně. Pro exp, detonuje při kontaktu se silnou zásadou.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Několikrát jsem prohnal kokain chloroformem, ale nikdy jsem z něj mnoho nedostal. Nejlepší metoda, na kterou jsem přišel, je dát ho do ledové vody a prostě ho nechat sednout a usadit a cokoli, co je vidět, není kokain. S kokainem a teplem musíte být opatrní. Veškerý kokain, který jsem kdy v životě viděl, má v sobě nějaký druh cukru ( třeba mannitol), ale když kokain zahřejete, rozpustí se na něco mezi čirým laffy taffy a karamelovým sirupem. Chce to hodně úsilí, aby se to spravilo.
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jak byste tedy extrahovali kokain z vody? Plánuji provést proces čištění, ale už je to dobrých pár let se díval na to, že udělám "acetonový wash", ale IV se díval na metodu etanolu a ledové vody.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Můžete neutralizovat hcl a vysrážet ho jako volnou bázi. To je JEDINÝ mně známý způsob, jak dostat kokain z vody. Rozhodně ho nelze jen tak odpařit. Po provedení a/b extrakce a následném probublání hcl bezvodým acetonem nebo vaším oblíbeným éterem, aby se hcl vysrážel, lze tento odpařit.
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Uvažuji o použití bezvodého isopropylalkoholu nebo ethanolu pro rekrystalizaci, protože se v místě, kde se nacházím, snáze cedí.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
73
Reaction score
35
Points
18
Provádějí krystalizaci s di-ethyletherem. Nikoliv však extrakci
 
Top