Prodej "legálních" analogů v USA?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Chtěl bych se zeptat, zda mi někdo může některé věci objasnit.

Zaprvé jsem si myslel, že zákon o analogických látkách se vztahuje na drogy zařazené do seznamu 2 a vyššího, ale ne na drogy zařazené do seznamu 3 a nižšího. Takže řekněme, že někdo prodává na internetu drogu, řekněme analog ketaminu nebo benzodiazepinu, ale uvádí zjevně nesmyslnou výhradu "není určeno k lidské spotřebě" nebo něco podobného jako mefedron, který se prodává jako potrava pro rostliny, nebo notoricky známé "soli do koupele".

Z čeho vás může policie obvinit? Něco to být musí, přece vás nenechají jen tak vyváznout z "prodeje drog" s tím, že "není určeno k lidské spotřebě" Zkuste tento jeden trik policie nenávidí!

Ne prodávat něco jako 3mmc, o kterém už dea řeklo, že ho považuje za analog, ale něco, co nespadá pod zákon o analogu, což byly myslím analogy ketaminu a benzo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Proč by analogy ketaminu nebo benzo nespadaly pod zákon o analogických látkách?
Jen jsem ho zběžně pročetl a mám takový pocit;
- analogy ze seznamu I a II budou souzeny, jako by šlo o drogy ze seznamu I.
-Drogy zařazené do seznamu III, IV, V a VI budou stíhány jako drogy, jejichž jsou analogem.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Nejsem právník, ale zdá se, že nemohou použít analogický zákon, pokud související droga není zařazena do seznamu 1 nebo 2.

Podle mého výkladu, pokud existuje analog, řekněme ketaminu, seznamu 3, pak pokud je uváděn na trh jako "není určen k lidské spotřebě", pak je člověk mnohem více v šedé zóně. Možná vás mohou obvinit z prodeje nepovoleného léku nebo něčeho podobného (jen příklad, ne přesný zákon).

Prostě se zdá, že neexistuje příliš jasná odpověď na to, co by mohli státní nebo federální agenti udělat.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
IME, pokud to nespadá pod federální analogický zákon z roku 1984 (myslím, že to bylo 84? Neověřuji dvakrát rn) a pokud se nedostanete doprostřed prodeje. Vždycky jsem říkal rcs skutečnými jmény, i když tho všichni prodávali to Molly říkat opravdu mdma, měl několik přátel chytit s ethylone/bk-mdma a 4mmc jak před plánovaným vůbec. Říkali to policajtům pravým jménem. Drogy pohozené na zemi a pokuta 200+ dolarů za littering za igelitový sáček. Vážně seděli a googlovali bk-mdea na vyhledávání obrázků, aby to porovnali hahahaha jako jo, to je ono, protože neprasklo při terénním testu.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Pokud však nazýváte i legální chemikálie Molly nebo něčím jiným nelegálním, můžete za to být obviněni.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Rozhodně je to tak. Nikdy neprodávejte něco legálního jako něco nelegálního, poplatek je stejný
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Říjen 2015 - Měl jsem partnera, který se nakonec nechal nachytat a prodal mě, aby si zachránil zadek. Nastražil na mě, abych prodal 28 g "molly" tajnému státnímu policistovi. Při terénním testu na drogy to bylo pozitivní na amfetaminy, a tak mě zatkli. Bylo to zabalené v sáčku s "kořením" a označené jako kadidlo -ne pro lidskou spotřebu- (myslel jsem si, že to pomůže prohlásit mou nevinu.) Asi rok a půl jsem strávil u soudu, protože v laboratoři to nemohli identifikovat. Třikrát ho špatně identifikovali. Byl jsem jedno vystoupení od toho, aby případ zamítli, když se vrátili a řekli, že je to etylon, který se zřejmě dostal do plánu v USA tuším od července 2015. V tu chvíli jsem věděl, že mě dostanou. Můj právník nemohl nic říct ani udělat (soudem jmenovaný) - šel jsem a získal několik stanovisek od jiných právníků a ti v podstatě řekli totéž: "Máš ruku v ruce s tajným policistou s nelegální látkou, je to otevřený a uzavřený případ." Tento falešný pocit bezpečí, že se pohybuji v "šedé zóně", mě stál 3 roky ve státním vězení a vše, co s tím souviselo. Pravděpodobně jsem mohl trochu bojovat a dosáhnout lepších výsledků, ale v té době už jsem byl rád, že to mám za sebou.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
To je úplně na nic, brácho. Je mi líto, že se to stalo. Věděl jsi, co to bylo? U soudu v USA nemusíš vědět, že je něco nelegální, abys za to byl zatčen a uvězněn, ale je tu ještě jeden aspekt, a tím je úmysl. Pokud bylo na sáčku napsáno, že není určen k lidské spotřebě, a nebylo tam nic o drogách, váš právník mohl argumentovat tím, že jste nevěděli, co to je. Možná. Neznám podrobnosti. Mohlo vám to přinést nižší trest nebo mírnější obvinění. Chytrý člověk by ušetřil první vydělané dva tisíce dolarů a vzal si právníka na smlouvu. Existuje něco jako předplacení právníci. Zaplatíte zálohu a pak, pokud se něco stane, vám vyúčtují hodiny a podání atd. Vím, že to zní přehnaně, ale soudem určený právník je placen ze stejného účtu, ze kterého je placen státní zástupce. A soudce. Výslovně to tak být nemá, ale je to tak. Váš soudem určený právník pracuje pro druhou stranu a je to ten nejnižší muž na totemu. S těmi lidmi se vídá denně a ti se notoricky brání tomu, aby si rozhněvali své nadřízené. Musíte však mít právníka. Jako žalovaný nemůžete podat žádost o zjištění, prodloužení lhůty nebo řadu dalších věcí. Nemůžete ani vyjednávat se státním zástupcem. Pokud se soudce rozhodne, že vám to umožní, můžete, ale musíte požádat o zvláštní povolení a on není povinen vás pobavit.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Chytrý člověk si skutečně odloží několik prvních zásobníků, 1. BAIL 2. LAWYER 3. Několikaletý komisní plat (v nejhorším případě lol). Vím, co to bylo za "látku"? Lidé, kterými jsem procházel, měli původně 'molly', říkali tomu také m1. Což je podle mě metylon. Byl to rezavě hnědooranžový krystal horniny s výrazným zápachem. Po nějaké době měli 'druhou generaci', o které tvrdili, že je stále legální, protože je to další analog v řadě (i když jsem věděl o tikhalu a kdovíčem ještě, celá RC scéna pro mě byla poněkud nová, takže jsem byl trochu důvěřivý, protože informace se opravdu nedaly sehnat, myslím tím, že v některých obchodech v té době ještě měli 'kadidlo'). Každopádně se jmenovalo m2, bylo světle žluté barvy, mnohem méně intenzivní a kratšího trvání než m1, ale stále příjemné. Původně mě obvinili z obchodování s MDMA, ale po více než roce, kdy se se mnou piplali a měli výsledky z laboratoře. Přešli od MDMA k něčemu jinému (přesně jsem to zapomněl, nějaký beatnický stimul, který byl v 50. letech velký), k mefedronu, k MDPV(bathsalts) a nakonec k etylonu, když mě obvinili. ....INDICTED JANE!

Ale máš naprostou pravdu, ti soudem jmenovaní troubové jsou nižší než velrybí hovna. Měl jsem jich pár, kteří mě v průběhu let skutečně zbavili maličkostí. Prvního právníka jsem vlastně vyhodil, Ten, u kterého jsem skončil, byl asi ještě horší. Nikdy neudělal nic kromě toho, že se mi snažil od začátku dohodnout. Rychlejší obrat - více peněz pro ně. "Buď se přiznáš, nebo půjdeš k soudu a já bych ti to nedoporučoval, protože upřímně řečeno prohraješ." A pak mi začal vyhrožovat čísly: "Když prohraješ, čeká tě maximálně 10." Znám tu hru, všichni spolu o víkendech hrají golf a dělají výměnné obchody a bylo naprosto zřejmé, že mi lžou. Druhé posudky ale taky nebyly moc nadějné, pár chlapíků odjinud, za pár tisíc dolarů, tvrdilo, že do toho půjdou s mávátkem, ale v podstatě řekli, že bude "těžké přesvědčit porotu, dostali vás na lopatky." Oni jsou zkušení s hmatatelnějšími případy "tvrdých drog". Asi bych to zvládl líp, taky bych to zvládl hůř. Nabídli mi 18 měsíců v okrese s tříletou podmínkou a podobný sračky. Rozhodl jsem se pro státní trest bez podmínky. Za 3 roky (2 roky mando + ztráta řidičáku na 3 roky) jsem byl venku za 2 a půl roku s dobrou dobou. Taky se tě mají držet po celou dobu trestu, kdyby ses chtěl odvolat nebo tak něco. Ten kokot mi nikdy nezvedal telefonáty na vyzvednutí zevnitř.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
969
Points
113
Deals
1
Uhodil jsi hřebíček na hlavičku s právníky jmenovanými soudem, jednomu jsem kdysi předal podrobný plán, jak dosáhnout zrušení jednoho obvinění, a to včetně mrtvého přesného případu, který odvolací obvodní soud zrušil,( obvinili mě za sražení a ujetí, ale to, co jsem srazil, byla značka ve vlastnictví města a radnice byla zavřená, protože byla noc, a podle zákonů tohoto státu jsem měl 24 hodin na to, abych to nahlásil, ale zatkli mě o 3 hodiny později. Kdyby to byl soukromý pozemek nebo vozidlo nebo někdo byl zraněn, musel bych zavolat policii nebo jít rovnou na policejní stanici. ) Řekla: "No ale udělal jsi to ty?" Ne to, za co mě obvinili, ne. "No, já bych prostě vzal to, co ti nabídli, mohli ti naúčtovat víc".😮😐😒
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Ano, systém je v háji. Kdyby každý obžalovaný znal svá práva a odmítl se vzdát práva na rychlý proces a odmítl uzavřít dohodu o vině a trestu, museli by právníci skutečně začít dělat svou práci a soudy by se téměř zastavily. I malý soudní proces s porotou je časově náročný a superdrahý! Kdyby na něm všichni trvali, státy by ani nebyly schopny stíhat všechny porušovatele zákona a musely by si vybírat z nejzávažnějších případů. Vsadím se, že už jen to by vedlo k reformě práva.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Naprosto souhlasím, Pseudo
Je škoda, že většina těchto soudem jmenovaných právníků se přiživuje na neznalosti a lenosti svých klientů. Stačí vzít dohodu, rychleji dovnitř, rychleji ven, rychlejší obrat, méně práce, více tváří, více peněz, to je název jejich hry. Kdyby jen lidé znali svá "práva" a stáli si za svým. Myslím, že už jenom na základě toho bychom skutečně mohli zahájit reformu práva. V mém okolí se k tomu přiblížili sami, pokud jde o pachatele nenásilných drogových trestných činů. Přeplnění, předčasné propuštění, nižší tresty atd.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Ano, jediný problém je, že to musí dělat všichni, v současné době nemají problém někoho za to, že trvá na tom, aby nebyla porušována jeho práva, a hledá skutečnou spravedlnost podle litery zákona, postavit do latě. V podstatě, když někdo trvá na tom, aby skutečně dělali svou práci, tak se poserou a udělají si z toho bod, že vás tvrdě shazují. Pokud ovšem nemáte PENÍZE a nepořídíte si vlastního právníka. Hotovost vždycky zmírní jakýkoli trest, stačí hotovost a žádný trest není. Veřejný pretendent to prostě nezvládne, pokud se pokusíte jít touto cestou na vlastní pěst. Povzdechněte si.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Myslím, že jediný způsob, jak by někomu prošlo prodávat drogy v šedé zóně v USA, by byla dodávka z cizí země, jako například nechvalně známé ještěří laboratoře, dodávka ze Španělska, Nizozemska, nebo mít něco, co také nespadá pod analogický zákon.

Podle mého názoru pod to spadají analogy ketaminu. Ketamin je zařazen do seznamu 3 a do zákona o analogu spadají pouze drogy ze seznamu 1 a 2.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 22, 2023
Messages
25
Reaction score
9
Points
3
@SoldadoDeDrogas hahahaha Doslova jsem se zasmála u "obžalované Jane", chodila jsem v tichosti od pokoje k pokoji v mém domě a tiše vykřikovala ,,obžalovaná Jane, OBŽALOVANÁ", musíš být cool jedinec, protože mě to obvinění bolelo a stále bolí; rc waltz byl v prdeli vidět v okresním vězení nebo vědět, co se stalo s přáteli tady ve státech, 9/10 stejně jako ty, pop na amfetamin někdy pervitin, pak buď podepsat něco, jakmile test byl neprůkazný a ostatní udělali to, co bych udělal já, což je široký jste udělali a já bych to nechal jet a hodit kostky, Sám jsem pracoval na získání trestného činu POCS A POM upustil a byl jsem na vazbě asi 3 a půl roku, kde žiju, většina ručitelů tě nenechá zůstat na jejich seznamu o moc déle než rok nebo dva, protože věřím, že dostanou tak 30-50 přidělených sociálních najednou, takže jako já jsem byl zaplacený před uplynutím prvního roku? Naštěstí můj bývalý na střední škole ji a její máma vlastní jeden z největších multi okresní jurisdikce bondsmen kolem, vždycky dobrý, jak řekl frit a mají svůj zadek pokrytý od skoku, dostal jsem své dva trestné činy dolů na jeden přestupek, takže oni vlastně klesl jeden (pocs to byl Xanax) jsem doslova přišel pout soudní dům s triumfálním vítězným úsměvem a držel ruce nahoru a poděkoval člověku nad všemi s veřejným předstírání!!!!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Je mi ctí, že vám mohu přinést chvilkové potěšení. Je dobré, že někdo rozumí obskurnímu odkazu. Děkuji vám za milá slova, příteli. Když se na to teď dívám zpětně, tak trochu lituji, že jsem tu sračku nevzal do obruče - nebo jinými slovy, že jsem nešel k soudu. Je to taky docela průser, když o tom tak přemýšlím, že tě vlastně trestají za to, že se snažíš hrát svou hru. Copak by někdo se zdravým rozumem NEvyužil jakoukoli možnost, která by mu mohla pomoci v jeho situaci? Proč bys to neudělal, že? Oni vážně jen zastrašují lidi, prostřednictvím strachu a úbytku, jako kdyby už tak nebyly karty dostatečně poskládané. Celý justiční systém je výsměch, je mi z toho na zvracení, vážně. Jen přemýšlím o tom, jak se pokusit vysvětlit tragičnost celé situace. Člověk si neuvědomí, jak je to ve skutečnosti špatné... jak je to zkorumpované... dokud si tím skutečně neprojde. "Lepší je bohatý a vinný než chudý a nevinný."
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Dobrý den, Moonbow, je mi moc líto, že jste se musel tak osobně seznámit se smutným stavem, do kterého se náš právní systém zvrhl! Věřím, že nakonec bude užívání všech drog legální a lidé budoucnosti se ohlédnou za naší společností a shodnou se na tom, že jsme byli neosvícení divoši... Mír, sestro!
 
Top