Question Zabezpečení

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Dobrý den, na fóru jsem aktivní už dlouho a chtěl jsem zjistit, jak je vůbec bezpečné. Nejde mi o nákup výrobků, spíš o to, jestli je fórum bezpečné, je aktivní v darknetu, který tuším, že je relativně bezpečný, ale i v clearnetu, což mi dává důvod k zamyšlení, aby to úřady nenechaly bez povšimnutí. Fórum je také dobře propagováno, takže je pro mě těžké ho vnímat jako undergroundové fórum/trh. Moje otázka zní, jaké zajištění je ze strany provozovatele webu, pokud jste aktivní přes darknet nebo clearnet? A co mohu udělat nejlépe pro svou bezpečnost, abych byl na tomto fóru aktivní.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Bylo mi řečeno, že adresa clearnetu je pouze portálem na stránky cibule. Přes clearnet pouze nakupuji ve výlohách a neposílám žádné zprávy ani nic, co by příliš připomínalo spiknutí za účelem výroby. V poslední době jsem viděl pár pěkných věcí. Lidé hodně mluví o programu? Operačním systému? Říká se tomu tails, že se do něj stáhne operační systém, pak se při startu připojí paměťovka a na počítači pak běží jiný operační systém a vše jde na USB zařízení a na počítači pak není nic vidět. Taky jsem viděl, že někdo vzal malé zařízení typu USB a dal mu stealth. Ten člověk si sehnal nějakou paměťovou kartu nebo co a rozpitval kabel USB na micro USB typu c a dal ho tam tak, že to vypadalo jen jako nabíjecí kabel, ale ve skutečnosti je to flash disk. To je nějaká sračka Jamese Bonda, nabíjecí kabel pravděpodobně nebudou zkoumat, ale mohl by na něm být operační systém a všechny soubory, aby zařízení fungovalo nepozorovaně. Vlastně to musím udělat sám.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Takže již používáte ocasy, a proto je navštěvujete přes Tor? Moje další doporučení by bylo pgp šifrovat vlastní zprávy (Máte kleo na tails). Slyšel jsem, že prodejce by měl mít svůj veřejný klíč na své stránce. Také máte předinstalovanou peněženku feather, takže použijte XMR.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Děkuji mnohokrát, určitě si pořídím ocásky. Nabíjecí kabel je úžasný, protože jsem běhoun viděl teprve před několika dny.

Kvůli ocáskům mě napadla ještě jedna otázka, bylo by možné s ním spustit smartphone?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ano, nemůžete ji používat na telefonu. Jeho opravdu nejbezpečnější na počítači
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Tails nebude fungovat s chytrými telefony, ale pokud si pořídíte telefon google pixle, můžete si stáhnout graphene os, který poskytuje asi nejbezpečnější míru zabezpečení, jakou můžete s telefonem získat. Přesto bych doporučoval se telefonům pokud možno vyhnout.
 
Top