Výzkumný oddíl pro testování chemických látek

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Zdravím všechny členy fóra!

S potěšením vám oznamujeme, že zahajujeme nábor do oddílu pro testování výzkumných chemických látek. Úkolem testera bude testovat produkty RC. Administrace fóra se postará o platbu a dopravu.

Po obdržení zakoupené látky bychom od vás měli vidět následující zprávu:
  • Jak byla zásilka uskutečněna? Byly se zásilkou nějaké problémy?
  • Fotografie látky na váze (v balíčku, v obalu, bez obalu, pouze látka, mince libovolné nominální hodnoty vaší země).
  • Podrobnou zprávu o cestě od vás.

    Po zodpovězení všech těchto otázek je třeba vyhodnotit následující ukazatele:

  • ⭐️ Bezpečnost služeb (od 0 do 10)
  • ⭐️ Rychlost doručení (od 0 do 10)
  • ⭐️ Kvalita produktu (od 0 do 10)
  • ⭐️ Jak dobře byla splněna vaše očekávání? (od 0 do 10)

Abyste se mohli stát plnohodnotným členem družstva, musíte Glitchymu poslat zprávu podle níže uvedeného dotazníku:

Téma: Testovací družstvo: Dotazník: Testovací družstvo
  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
  • Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
  • Do jaké země bude zaslána?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Testovací oddíl
  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
2c-x, DOx, Metamfetamin
  • Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
Ano, mám prověrku prodejců z hlediska profesionality, metody a pochopení místa činu. Především spolehlivost a poctivost

Mám důvěrné znalosti o sloučeninách, které jsem uvedl. Uvedu fakta i NMR ect. Pokud o to požádáte. Zdokumentuji celý proces od poštovní schránky až po spotřebu, aniž bych prozradil citlivé informace.
  • Do jaké země bude zasláno
  • USA
V případě dotazů se prosím zeptejte
děkuji
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ano, mám zájem o přezkoumání dodavatelů z hlediska profesionality. pevně se orientuji na scéně. Především spolehlivý a čestný

Mám důvěrnou znalost sloučenin metamfetaminu . Na požádání poskytnu upřímná fakta. Zdokumentuji celý proces od poštovní schránky až po spotřebu, aniž bych prozradil citlivé informace.

zasílám do USA
Prosím, zeptejte se, pokud máte nějaké dotazy
děkuji jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Směs oxytocinu, noradrenalinu, dopaminu a serotoninu.
#2. (Krásná žena)
#3. Spojené státy americké.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Jsem v USA chtěl bych otestovat metamfetamin mám v tom rozsáhlé znalosti a dokážu rozlišit špatný,dobrý a skvělý produkt,nejsem si jistý co jsou ty další 2 ale pokud dávají pocit podobný nějakým opioidům prosím chtěl bych také otestovat. Kam máme jít dál
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Žiji v Kanadě a rád bych měl možnost testovat metamfetamin a byl bych schopen poskytnout vynikající recenzi
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Ahoj Madre, už jsem ti psal ohledně tohoto a dalších způsobů, jak bych se mohl stát spolupracovníkem týmu Breaking Bad, ale v příspěvku, na který jsem reagoval, bylo napsáno, že hledáš tým na testování RC, a pak po přečtení tohoto příspěvku vidím, kde jsi uvedla metamfetamin jako příklad drogy, takže teď mě zajímá, jestli se to týká jen výzkumných chemikálií, nebo všech drog? Protože v takovém případě bych rozhodně změnil svůj preferovaný výběr drog! Dejte mi prosím vědět a ještě jednou děkuji za váš čas a pozornost, přeji krásný den!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
40
Points
18
Nevadí, četl jsem žádost uživatele TESTINT a formát, který použil, mě přivedl na myšlenku, že jde o část příspěvku madres. Moje chyba.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Žiji v usa a jsem samouk chemik ive vyrobil 2cx b thru e ne D a mda a meskalin a pokud samozřejmě dmt, který im jistě většina ppl začít s extrqction ne synth ačkoli id chtěl dát TSTAB šanci id rád vzorek.některé rcs 2cx a další entaktogeny / psychedelika dá poctivý opibion od mailbix k bio assay a jsem velmi dobře spojen tam, kde jsem i celý prodej, takže jsem dnt opravdu dělat malé ruce do rukou mých ppl dělat ve velkém měřítku lepší v FED než stát říkám lol klepat na dřevo
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
8
Points
1
Žiji v Austrálii v lokalitě vzdálené 4 od města. Domnívám se, že všichni kouří katinon nebo nízkostupňový pervitin. Iv se rozhodl přestat kupovat a rád by vyzkoušel 2c-x.
Jásal bych, kdybych se mohl naučit syntézu, ale nevím, kde začít a jakou velikost zařízení získat. zaplatím za mentora osobně nebo šifrovaným e-mailem. mám zájem možná o syntézu, která mě naučí abit o chemii a pak zkusit syntézu meth / amph.
Je shake and bake nejjednodušší, ale nejrizikovější.
Potřebuji zdroj prekurzorů, ale plánuji si jednou vyrobit vlastní ve velkém množství.
Stejně jako příprava večeře podle vlastní chuti je moje vize na syntézu. Vařím zařízení podle své chuti přidat lil koření a všechny věci pěkné.
POZOR KURÝŘI ZAPLATÍM BTC ABYCH SE STAL VAŠÍM STUDENTEM AŤ UŽ OSOBNĚ NEBO ENCRYPTOVANÝM E-MAILEM. kašlu na nákup pouličních drog, udělám si vlastní.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ahoj kámo, jsem taky z Austrálie, pokud stále potřebuješ pomoc na své cestě, dej mi vědět, mám know how a prostě všechno, co k tomu patří, mír
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, já jsem také z Austrálie, ze severního Queenslandu. Hledám zde spolehlivého dodavatele metamfetaminu. Chci obchodovat s Dead Drops, Escrow a Crypto. Napište mi prosím PM.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Ahoj lidi, tady člověk z Velké Británie a znalec ketaminu. Každé dávce K, kterou jsem měl, jsem dal jméno. Věřte tomu nebo ne, ale žádné 2 šarže nemají stejné účinky.

A dokážu popsat jeho účinky i pod vlivem.

Dokážu říct, proč mně osobně daná dávka chutná nebo nechutná, případně jak by mohla chutnat ostatním.

Mohu vám říci, zda jsem schopen řídit auto nebo jezdit na motocyklu o objemu 1000 cm3 po vaší konkrétní dávce, nebo zda je možné obsluhovat toustovač, či nikoliv.

Pošlu vám video, na kterém jsem ji otestoval. Dokonce vám ji vstříknu, pokud mi dáte dostatečné množství k převodu (5 gramů) nebo si to výslovně vyžádáte.

Obvykle vám mohu poskytnout dobrou recenzi s pouhými 3 gramy. i když více je jednodušší, protože si mohu dát na čas během několika nocí.

V mých nejlepších letech jsem kupoval 80 gramové sáčky a snadno jsem je dojedl za měsíc.
Proto mám pocit, že mám příslušnou kvalifikaci, abych mohl dávku opatřit pečetí svého souhlasu.
Poskytnu nezaujatou recenzi a dám jí 0/10 na stupnici K.

Pravděpodobně budu nosit převlek, ale budu používat svůj skutečný hlas. (Chci si udržet práci s vysokou kvalifikací).

Prosím, kontaktujte mě pro mé služby. Balíčky přijímám na své domácí adrese.
S pozdravem, Buffalo Phill

Kromě toho jsem nadšený amatérský chemik a rád bych se naučil více.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Určitě bych se rád stal členem testovacího týmu,jsem v USA a hledám k testování hlavně chemikálie typu amp/M-amp.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Dobrý den, za tímto účelem byste měli vyplnit formulář a napsat mi.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testovací oddíl

  • Jakou látku chcete vyzkoušet?
Amfetamin, CMC , MMC.

  • Máte představu o látce, kterou chcete testovat?
Ano, máme profesionální nosy. Je mi špatně z těch sraček, které jsou už dlouho uvedeny na ulicích.

Poskytnu úplnou a poctivou recenzi -od zaslání až po konzumaci.
  • Do jaké země bude zasláno
    EU / Rumunsko.

    Zdravím!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Dobrý den, odpověděli jsme vám v PM.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Láska k Rumunsku ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
konopí
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Myslím, že chci vyzkoušet nějaké mrchy.
2. oh, mám nápovědu v pořádku
3. Můžeš mi je poslat do mého bakalářského bloku v Kalifornii.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Jsem velmi zkušený ve většině stimulantů a psychedelik a mám přirozeně vysokou toleranci k novým chemickým látkám, takže pokud je to dobré pro mě, má to tendenci být super dobré i pro většinu ostatních
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Pošlete mi prosím osobní zprávu.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ahoj glitchy, jsem super zájem o disos čím lepší bezpečnější a novější tím více spuštěn jsem k pochopení horší než jeden; kdo stále sleduje televizi pravidelně. Dejte mi pm nejsem si jistý, co máte přístup k jsem vysoce nakloněn k hxe nebo oxo pce komba. A já jsem také v nás. Studoval jsem chemii, rostliny houby, protože jsem byl 12, ya já vím, téměř každý jeden fn rostliny <~my name I cnt řídit své auto bez druhé ruky identifikaci každého stromu keře přemýšlet o mých apoc sbírky, což mi připomíná, že musím jít udělat 10 mil chůze pro hromadu sraček. (Moje oči se doslova pohybují po řádcích rostlin) a takhle mě můžete vylovit, kdybyste na mě někdy narazili. Jdu a dívám se dolů a k další řadě rostlin. Takže můj zájem je přirozený a velmi agresivní. Thx a goodluck doufám, že brzy obdrží zprávu.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Pošlete mi prosím osobní zprávu.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Rád bych vyzkoušel NEP, A-PiHP a MDPHP, Místo v Německu! Zavolejte mi :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV vás děsí?
 
Top