Potenciál s fenylefrinem na metamfetamin?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Mohl by být použit místo efedrinu, protože ten již není volně prodejný (a pokud ano, jeho získání vyžaduje licenci, pokud si ho nevyrobíte).
Fenylefrin je nosní dekongestivum s chemickým vzorcem C9H13NO2. Jeho vzorec vypadá takto:

Ecmx06drGu


Existuje pro něj nějaký potenciál, nebo je příliš neúčinný na to, aby se používal místo efedrinu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Uhhg, moje chyba, myslel jsem, že jste řekl fenyanilin. Ne, ten Oh na kroužku je mrcha, nemůžeš ho sundat, aniž bys zničil celý tenký. Můžeš ho nahradit a pak vyřadit, ale cena je příliš vysoká.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Pokud víte o nějakém způsobu, měli byste tuto možnost rozvést. Není důležité, zda by to bylo nepraktické, nebo ne. Postup obsahující fenylefrin jako prekurzor amfetaminů je velmi žádoucí znalost a zřejmě se považuje za nemožný. Pro tuto znalost a možná i měsíční příležitost vmést sviním odpadky zpět do tváře bychom ocenili jakoukoli informaci, kterou máte.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
No, jde o to, že pseudoefedrin hcl se dříve dodával v 60 mg generických tabletách. Pheylefrin se dodává v 10mg tabletách, takže je potřeba 100, abyste měli gram této látky.
YiFkhJIlMf

Tady je ta myšlenka. Vypadá to, že existuje několik způsobů, jak na to jít. Možná 1 by mohl být zinkový prášek nebo 0,7-1,0 % ,ol hm. kyseliny sírové. Dehydroxylujete polohu 5 na fenolovém kruhu fenyetlaminu. Dále budete chtít dehydroxylovat polohu 2 na propylovém kruhu. Koncový konec propylu má již methyl,, 3hydrogeny, takže primární amin. pak stačí methylovat polohu alfa funkční skupiny ethylu. V závislosti na tom, co zde použijete, bude záležet na tom, zda budete mít D,L-meth, L-meth nebo D-meth. Doporučuji D. Nemusí to jít v tomto pořadí, jen se to musí všechno udělat. Napsal jsem, co která věc je, takže můžete UTFSE nebo se podívat na google nebo něco, abyste si udělali konkrétní plán, pokud jde o reaktanty a rozpouštědla ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Při mých nedávných lovech na éčka nebo PSE na místě jsem narazil jen na tyto 10mg fenylefrinové pilulky obvykle obsahující paracetamol + další "svinstvo" Praktičnost je pro mě také irelevantní, Pokud je to možné a prostředky se dají sehnat z regálů obchodů, docela mě to zajímá. Voják za nepřátelskou linií si nemůže prekurzory jen tak objednat, takže tato znalost je zásadní. Možná to vezmu jako domácí úkol a zkusím UTFSE udělat ten plán, budu samozřejmě potřebovat pomoc, pokud někdo chce DM a porovnat si poznámky. Předpokládám, že si mezitím budu muset objednat nějaký ma huang, aby posloužil mým výzkumným cílům. Děkuji.
 
Top