Video o syntéze LSD

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Dobrý den, přátelé,
Již delší dobu plánuji syntézu LSD. Pokud byste o ni měli zájem, dejte mi vědět. Je pravděpodobné, že to stejně udělám, ať už se záznamem z kamery, nebo bez ní, takže se snažím zjistit, jestli to stojí za tu námahu. Syntéza by byla na stupnici 100 mg, počínaje tabletami cafergotu. Ergotamin by se extrahoval ethylacetátem/hexany a oddělil by se sloupcovou chromatografií od ostatních složek v tabletách. Bude hydrolyzován a la Shulgin na kyselinu lysergovou. Poté bude reagovat s diethylaminem pomocí peptidového spojovacího činidla. Následně se zpracuje a získá LSD. Nebudu se zabývat tartrátovou solí, protože nemám v úmyslu ji čistit za tímto bodem.

Pokud byste chtěli tento projekt podpořit, můžete si ode mě koupit nějaké magické prášky. Pokud dostanu dostatek objednávek nebo dostatečný zájem, udělám to. Omlouvám se, že vám všem dělám modrou kouli s reklamou, ale bohužel to všechno nemůžu dělat zadarmo.

Pro ty, kteří si myslí, že kecám:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Jsme ochotni si od vás video se syntézou koupit, pokud bude dobře zpracované. Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte naše odborníky.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
To by bylo moc fajn, zejména kdyby byly ke každému kroku přidány vysvětlivky/rady (např. na co si dát pozor, jak jednotlivé materiály připravit atd.). Na koupi takového videa bych přispěl, Heisenbergu, dej vědět, jestli se obchod chystá.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
V současné době se na něm pracuje; mohl bych však ukázat, jak vysušit DCM pentoxidem fosforu, syntézu katalyzátoru pro peptidovou spojovací reakci, uvolnění diethylaminu z jeho soli, jak spustit kolonu, stručný výklad o extrakcích atd....
Je to pokročilá chemie, ale mohl bych se snažit podat to tak, aby to většina pochopila.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Nějaký pokrok? Už několik měsíců to trpělivě kontroluji a doufám v aktualizaci.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Tím by se rozšířila láska po celém světě 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Nějaké nové aktualizace k videu?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Plánuji ho také vytvořit, i když možná nebudu první, kdo ho zveřejní... Doufám, že to bude dobré. Potřebuji pouze rotavátor, protože k němu mám skleněné nádobí, chybí mi také míchadla a stojany se svorkami, možná velká separační nálevka. Těším se, až najdu to správné místo. Přemýšlel jsem, že bych při vysvětlování odhalil obličej, ale moje oblíbená kapela je Sleep Token, masky a nikdo o nich nic neví. Možná přijmu identitu nádoby (člena Sleep Token), kterou zkreslím nasazením masky Hannibala Lectera.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Z výsledné kyseliny se neprodá ani kapka!!! ..... Takto to myslím vážně. Pozdní období jsem proběhl dost bídně a před hodinami jsem se dostal do stavu nezaměstnaných. Mám mladou budoucnost mě v tréninku a pomáhám všem zdarma na tomto fóru, i když vím, že jim to brigs velké peníze díky mým radám. Jsem ochoten přijmout pomoc v jakékoliv formě, ať už jde o činidla (zejména diethylmonomethulamin, který je drahý koupit balení) lahvička 5-10 ml je nákladné s ohledem na většinu malých aminů, vybavení bylo ukradeno z mých bývalých dvou pokusných stážistů, stejně jako vakuová pumpa a některé chladné sklo.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
V tomto okamžiku se z HerrHabera stává Heisenberg.
Kromě vtipů vám doporučuji, abyste kyselinu dali "investorům", kteří financují chemikálie pro vaše video. Je to výhra pro všechny. Fórum získá video, které pomůže lidem, vy budete moci vytvořit video bez větších vlastních finančních prostředků a lidé financující chemikálie dostanou něco málo nazpět. 1-2g LSD by stačilo na 5000x 200uq tripů, což by stačilo na zásobení každého investora pořádným množstvím kyseliny.
Také BB Fórum by vám mohlo dát trochu peněz za materiál pro video.

Doufám, že se vaše situace zlepší, sám znám ten boj.

Na zdraví
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber Mohl byste přijít s hrubým odhadem, kolik je potřeba založit?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Prováděl jsem nějaké výpočty a děkuji vám za tuto otázku, protože mám odhalení, že nevím ani hrubý odhad, kolik to stojí. Situace je taková, že umím spočítat vybavení, chemikálie, čas a chemii, ale měl bych do toho zahrnout i například místo. Přes to všechno mě trochu překvapuje, že získání "kyselého" podílu je jako třetí nejnákladnější materiál po asymetrickém aminu a PyBOP. Přiblížit se k tomu přímou kondenzací kyseliny vzniklé hydrolýzou methylesteru in situ je prostě příliš lákavé, než abych to nezkusil. Na druhou stranu zničení chirality je klíčovým bodem, který je třeba zvážit, aby nedošlo k nadměrné reakci, což se v preparativním množství může vyplatit, ale zní to tak 2023 zveřejnit postup jako stereoselektivní. Jsem si dobře vědom skutečnosti, že racemického rozlišení lze dosáhnout jak pomocí chirální chromatografie, tak diastereoselektivní tvorbou solí s opticky čistou kyselinou, jako je kyselina vinná. I když racemizace je historicky správná cesta a stojí za to, když víme, že maximální výtěžek je 50 %.
 
Top