, Opravdu potřebuji pomoc s odesláním

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Takže , chci poslat balíček z eu do austrálie. vím, že mnoho syntetických léků je organických. můžete mi prosím říct, zda jsou syntetické noidy organické nebo ne , a jak mám postupovat, abych prošel rentgenem (celní odbavení). Předem vám moc děkuji .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Všechny kanabinoidy přírodní i syntetické jsou organické! Jediné psychoaktivní anorganické látky, o kterých jsem kdy slyšel, jsou N2O a xenon.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Pošlete ji dovnitř něčeho keramického, potaženého hliníkovou fólií (bylo by jí potřeba hodně, protože moderní rentgenové záření v celnici je pekelně silné), pokrytého několika dalšími předměty, které mají tendenci odrážet/pohlcovat rentgenové záření.

Celkově vzato. Pokud to bude vypadat jako drogy, bude se to zkoumat nebo budete mít milostný nápis, cokoli z toho povede k tomu, že budete v prdeli.

A taky disclaimer, nejsem žádný mezinárodní odesílatel. Jen obyčejný tuzemský obchodník se zbožím. Takže když už, tak si to pořádně prověřte.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Zjistil jsem, že syntetické kanabinoidy jsou organické a anorganické jako šampon.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Rozdíl mezi organickou a anorganickou chemií nesouvisí s označením šamponu... Viděl jsem "organická kuchyňská sůl", což je vrcholná lež ve vlastním významu.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
moje chyba :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Viděl jsem, že rentgenové paprsky vidí pouze hustotu a organické a anorganické materiály, nemohou poznat, co máte v obalu, pokud se neskrývá na místě, kam nepatří
 
Top