Question Kolik by lidé zaplatili za gram pseudoefedrinu?

sideofpills

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kolik by byli lidé ochotni zaplatit za gram pseudoefedrinu získaného z tablet? Plánuji zde v budoucnu prodávat, až se naučím něco o chemii.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
A co je to gramatika? 0,30-1,00 CAD, možná. Kdybyste jich měli tisíc. A kdybyste byli důvěryhodným prodejcem. A kdybyste mě přesvědčil, že tato cesta je lepší než cesta Borohyridu.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Vím, že Číňané prodávají hodně levného efedrinu. Mají nejnižší výrobní náklady, protože elektřina je tam celosvětově nejlevnější, a také faktory jako otroctví atd.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Čína tajně ovládla mou zemi a udělala z ní základnu pro tajnou syntézu. Skutečně jsme vstoupili do dalšího zlatého věku. Zajímalo by mě, jestli máte někde místní sklady, nebo dodáváte výhradně z Evropy?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Co tím myslíte, protože tomu nerozumím
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Omlouvám se, měl jsem na mysli pouze to, že mnoho čínských společností zřídilo domácí obchody s činidly pro nelegální látky. Zajímalo by mě, zda máte sklady v různých zemích pro domácí zásilky, nebo se jedná pouze o mezinárodní zásilky? Jsem z Kanady, pokud to něco objasňuje.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Máme sklad v Kanadě, v současné době dorazily připravené skladové zásoby PMK 28578-16-7 NaBH4 16940-66-2, jaké produkty chcete v tuto chvíli?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Zasíláme pouze z Polska - mít velký sklad není dobré kvůli tomu, že ho lze snadno sledovat a balíky dohledat -> hloupí dodavatelé mají uskladněné velké shitové náklady a je snadné je lokalizovat
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Snad. Nejsou balíčky z Polska ještě podezřelé? Podobně jako objednávání RC z NL před několika lety? Možná se mýlím a špatně si vykládám možnosti rizika.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
''Akorát'' ? Omlouvám se, že tomu nerozumím - možná je to tím, že jsem Polák a neznám zkratky slov apod.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Im sorry, znamená to "stejně jako" nebo "podobně" nebo "stejným způsobem".
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Naše balíčky nejsou podezřelé, protože víme, co a jak kontrolují. Před lety jsme byli společností NL, ale přestali jsme tam pracovat kvůli tomu, že poštovné NL je kontrolováno 5x více než odsud. Polsko je velmi dobré - znám to z vlastní zkušenosti.
 

biotechwix

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 1, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
bez urážky člověče, ale co znamená, že budu prodávat sudo, když se budu učit bout chemii, wow, vypadáš jako já, když jsem dělal křeslo kuchaře v podzemním úlu nebo v letech wetdreams/zonez.
zaprvé jak bys sbíral prekurzory? pokud jsi v EU, tak to víš jako já, protože kromě české republiky a nějaké thajské komunity, která používá a prodává shaboo a růžové tablety yaby, neexistuje žádný větší obchodník s d-methem pouze thajcům.
taky rc scéna tady v eu byla obrovská a nemluvím o dnešní době, ale od vzniku scény v uk, zákazu uk a tehdy byla scéna nepřehlednější, myslím tím, že mě málem zabili z bromodragonfly, který jsem v té době používal pro obchod s novinkami, protože před zákazem číny tady v eu byly internetové obchody z polska a emailoví prodejci jako till.i.come, kteří prodávali pse extrahovaný z tablet, ale myslím tím, že se nedá vydělávat přes výrobu pse.
Také nezapomeňte, že většina metod, které najdete, už není použitelná, zejména v USA.
Nejlepší jsou bílé 60 nebo 120 mg, osobně používám pouze 60 mg pse 2,5 cetirizinu, ze kterých se dají vytáhnout dobré jílky, nebo 120 s povidonem.
také nezapomeňte, že psaní od legendárních borců, kteří zde sdílejí toto boží dílo, je vždy závěrečným procesem dlouhé cesty plné neúspěšných pokusů a zkoušek.
a také minimun pse pro dobré vaření nováčků je podle mých zkušeností 8/10 gramů pse fb,
 

yim1984

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Jsem pro tento bratr nový. mohu vědět, z cetirizine tablet, můžeme extrahovat?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mohu se zeptat, jak se extrahují wite 120 (s Povidonem atd. spousta sraček uvnitř). tady se jim říká klarinaza..?
 
Top