Question Nakoupil někdo úspěšně prekurzory z čínských webových stránek na přehledném webu?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Pokud ano, které webové stránky a je spousta čínských dodavatelů chemikálií ochotna své výrobky nesprávně označit, aby prošly celním řízením? Konkrétně potřebuji kyselinu jodovou a červené P, ale obávám se, že by si mohli všimnout červeného prášku v balení a uvědomit si, že je to červené P, a ne to, co čínský dodavatel špatně označil, a vyrazit mi dveře ještě předtím, než něco vyrobím.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nedávno jsem měl smůlu na společnost Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co.,Ltd. (Šanghajská biotechnologická společnost JOA Yunao). Vypadají a znějí dobře, ale jsou to kecy. Hledejte dál, je tam spousta skutečných dodavatelů.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wendy Dreamer a Vivian Rose, si u nich objednaly již 3x. Jejich angličtina prostě není tak dobrá. Obě u stejné společnosti, dodání v zámoří do 10 dnů.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Je lepší/jednodušší nakupovat od čínského dodavatele na přehledném webu, nebo zde prostřednictvím eskontního systému? S kryptoměnou však nemám žádné zkušenosti.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Obvykle si zákazníci vybírají kryptoměny (Bitcoin, USDT, XMR) s bezpečností a soukromím, Escrow také ok, pokud je to potřeba.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china má některé reálné věci, jen bych nepoužíval nové společnosti
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Jste dobří v nákupu, naše společnost se připojila Made in China, poskytujeme platby pomocí BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, bankovním převodem atd , také zde podporujeme escrow.

Většinu chemických látek lze odeslat do 24 hodin.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Čína má nejhorší kurýrní služby, neobtěžujte se ptát na podrobné pokyny k čemukoli a oni vám řeknou, že mohou dostat jakoukoli věc přes hranice na jejich straně, což je ta složitější část, že ji mohou dostat ven, ale kam jde, je úplně jiný scénář. všechny čínské výrobky dostávají další vrstvu kontroly kvůli všem nelegálním sračkám, které prodávají.. tady je jedna země, která je zcela pod radarem a to je INDIE a tam pravděpodobně levnější a mluví anglicky a mají skvělý coustmer servis a může být levnější jsem zjistil, že mohou dostat více věcí než Čína DM mě, pokud hledáte něco konkrétního, podívám se na to pro vás.
 
  • Wow
Reactions: vis

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy sucks prodají, ale vůbec nic za to nejhorší společnost vůbec nepomohou vám poté, co jim zaplatíte vůbec a co je šílené je, že jsem dostal 1 agent reval soukromé usa coustmers adresu a telefonní číslo, aby mi mohli pomoci s mými problémy jsem přísahal, že ten chlap řekl, zavolejte těmto lidem, že by mohli pomoci a řekl mi, co koupili serously..je nezajímá, co se stane poté, co tam v Číně
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Vždyť proč by je to mělo zajímat? Prodávají chemikálii, která se pravděpodobně používá pouze k výrobě nelegálních látek.

Je to šedý/černý trh, nic víc, nic míň.

Buď si to koupíte, nebo nekoupíte. To je vše, co je, nebo kohokoli jiného, na šedém/černém trhu zajímá.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Ne všichni čínští dodavatelé jsou špatní, využijte službu Escrow k ochraně svých nákupů, takže máte záruku vrácení peněz nebo obdržení nákladu.

Indie je dobrou volbou, ale má velmi málo pozic a obtížnější podmínky vývozu. Indové jsou pomalejší a někdy dělají hrubší chyby při odesílání zboží. Čínští dodavatelé mají na trhu více zkušeností.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ture jen poskytuje mé osobní zkušenosti a pamatujte si, že nemůžete poslat produkty zpět opsec a náklady na dopravu, jakmile ji dostanete, uvízli jste s ní be catious
 
Top