Enegry Control - questinable service, wasting time and money???

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Měl několik pokusů o spolupráci s Energy Control v oblasti snižování škod a bezpečnosti. Více než s*****é.

Především musíte čekat na výsledek nejméně 3-4 týdny od data odeslání a 2-3 týdny od data dodání. První vzorek trval 3 týdny od data dodání, to je trochu mimo mísu. Výrobek mírně šedý a výsledek je s*****ý - 87% pro docela čistou mdma.
Nejsem si jistý, vzorek mohl být odebrán z krystalové části, takže - s*****é, ale v pořádku.

Příště byly zaslány dva vzorky ze stejné lázně. Oba jsou ve formě prášku po první rekrystalizaci v acetonu. Výsledek o něco rychlejší, ale ne tak rychlý jako "borůvkový koláč"))))

První vzorek, je mírně šedý prášek, který mi dal výsledek stejný 87%. Opět hahaha.
Hotové krystaly z této várky.
37QSOWY5wl

Poté byla část prášku z předchozí šarže odebrána pro extrakci báze. Extrakce báze provedena Získána čistá průhledná báze a čisté bílé krystaly. Úbytek hmotnosti vztažený na hmotnost volné báze - 8 %.
Zbytky vody po extrakci báze této šarže.
SmHqPeZ58k

Vzorek odeslán. Zajímalo mě porovnání výsledků a odhad nutnosti extrakce báze pro tento druh výrobku.
Výsledek - 87 %. Ne znovu, ale vždycky, hahahahahahaha.

Nevím, co je příčinou takové rovnosti, ale činí to tuto službu testování drog velmi velmi pochybnou, zejména s ohledem na časový odstup.
 
Last edited:

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
používají stroj alfa 2 to je velmi dobrý stroj na testování léků můj přítel ho používá, když k němu chemikálie přicházejí z Číny, protože potřebuje vědět, jak čisté jsou chemikálie.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Píši jen fakta. A tato skutečnost ji činí s*****ou. Možná @Chem-Safe poskytne nějaké připomínky. Podívejme se na to
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Language
🇪🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Dobrý den, zkontrolovali jsme vaši objednávku.

V části Často kladené otázky je výslovně uvedeno následující.

JN9ZYgdz6j


Proto 2 až 3 týdny spadají do čekací doby 7-21 dní.

Co se týče toho, co zmiňujete ohledně krystalů, je možné, že analýza není správná, pokud jste vzorek poslal v tomto formátu. Z tohoto důvodu předem doporučujeme, aby byl vzorek homogenizován.
19ZILscCrW


Co se týče toho, co zmiňujete ohledně s*****osti výsledku.

  1. Máme rozpětí chyby mezi 5 a 10 %, což je rozpětí lidské chyby.
  2. Všimněte si, že pravděpodobnost získání stejného výsledku ve vzorku se mění v závislosti na rozložení dat. Čím blíže je výsledek k průměru, tím větší je pravděpodobnost, že se výsledek může opakovat. Vzhledem k tomu, že máte rozdělení procent se střední hodnotou 82 % a směrodatnou odchylkou 13,84 %, můžete analyzovat, jaký rozsah hodnot by byl pravděpodobnější při získání dvou vzorků se stejným procentem.

    Xm3sF4lwdo
  3. Pokud tedy analyzujete dva vzorky, rozsah čísel, kde je nejpravděpodobnější získat stejná procenta, je kolem průměru 82 % a zasahuje přibližně o jednu směrodatnou odchylku na obě strany (68,16 % až 95,84 %). To by byl nejpravděpodobnější rozsah pro získání stejného výsledku u dvou po sobě jdoucích vzorků vzhledem ke koncentraci údajů kolem průměru.
Jinými slovy, nejedná se o s*****ý výsledek, je pravděpodobný.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Provádíte několik analýz jednoho vzorku pro zvýšení přesnosti analýzy a snížení pravděpodobnosti chyby?
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Language
🇪🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Záleží na tom, zda při analýze "in situ" (festivaly nebo bezpečnější spotřební místnosti) používáme FTIR. V našich delegacích s menší finanční podporou se používají méně přesné a základní techniky, jako je TLC.

V případě, že je nejsme schopni detekovat, posíláme je do výzkumné laboratoře Hospital del Mar, kde máme ostatní vybavení (sem se posílají přímo vzorky získané z mezinárodní služby).

  • Pokud se jedná o látky MDMA, 4-MMC, 3-MMC, 2-MMC, 2C-B, MDA6-APB, 4-FA nebo alprazolam: GC/MS + UV-Vis.
  • Pokud je LSD ve skvrně nebo kapce: HPLC-UV + GC/MS
  • V případě termosenzitivních látek: LC/MS
  • Pro látky vyžadující vyšší přesnost (fentanyl) GC/MS + LC/MS
  • Enantiomery M, speed a meth: GC/MS + chirální kolona

Vím, že obecně se jedná o rozmezí do 5 % a že v některých případech bylo dosaženo menší chyby, zejména u látek, které se neanalyzují příliš často nebo jsou silně falšované. Neznám sice podrobnosti, ale, EMCDDA považuje naše výsledky za platné jako jejich oficiální zpravodajové. Dotaz jsem však předal analytickému týmu pro případ, že by mohl doplnit další podrobnosti, které jsem přehlédl.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Jinými slovy, lidi, je to prostě bla bla bla lidská chyba bla bla bla bla, a já jsem zaplatil celkem 360 EUR za nic. Mnohokrát děkuji za skvělé služby.

Samozřejmě, že jde o s*****ý výsledek a hlavní otázka zní: "Proč musím platit 120 EUR za testování vzorku s mezní chybou 5-10 %, když mohu získat výsledek se stejnou mezní chybou pomocí TLC zdarma?".
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Language
🇪🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
1. V každé lidské činnosti existuje prostor pro chyby. Rozpětí lidské chyby v laboratoři se může značně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně typu prováděných zkoušek, složitosti postupů, kalibrace zařízení, školení a dovedností laboratorního personálu a pracovních podmínek.

2. O ceně

  • Za prvé, za náklady a údržbu:
RScuLZlemj

  • Za druhé proto, že GC-MS se provádí ve výzkumném parku Hospital del Mar a vyžaduje specializovaný personál;
QGAy4DnJaU


  • Protože TLC je interpretační technika, neudává procentuální hodnoty, ani nedetekuje všechny látky, zejména pokud se jedná o NPS;
Z informací o cenách je zřejmé, které techniky se používají.

FeimouIEas
Y30ueGjPVK




Výsledky jste obdrželi v odhadovaném čase, který jsme uvedli, s požadovanou kvantifikací a při identifikaci a kvantifikaci sloučenin jsme použili referenční techniku vzhledem k její vysoké citlivosti a specifičnosti;

Nechápu, že nás žádáte o vysvětlení, vynaložili jsme úsilí, abychom vám dali jasnou odpověď a s údaji, dokonce i se směrodatnými odchylkami, abyste nám odpověděli, že naše práce je k ničemu. Připadá mi to jako nedostatek úcty ke službě a mým kolegům;
 

Attachments

  • GcxKvRVHhI.png
    GcxKvRVHhI.png
    112.1 KB · Views: 271

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
No tak, lidi! Já se nezlobím, já se směju. Strávil jsem několik hodin svého života lámáním si hlavy a přemýšlením nad touto hádankou. Předpokládal jsem mnoho různých důvodů, včetně MDM-iminů budujících koloidy s přebytkem izomerů aminů. Do prdele, to je kurva 5-10% chyba v rozpětí!!!

Směju se.

FGxOtUMNgD


Hahahahahahahahahahaha
Hahahahahahahahahaha
Hahahahahahahahahaha

(vskutku ne)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
To není možné. GC-MS má vždy poměrně velkou chybovost. Navíc, jak uvedl @Chem-Safe, existuje spousta dalších faktorů, které mohou mít vliv na výsledek. Doporučil bych vám poslat oba vzorky najednou, aby výsledek získala stejná obsluha přístroje, ve stejný den, při stejné kalibraci, stejném ladění, stejném vnitřním standardu a stejném rozpouštědle pro přípravu vzorku. To by bylo ideální pro přesnost analýzy.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
V každém případě však 5-10% chyba není to, co zde všichni hledáme.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Mohu vám říci, že existují metody GC, kde je chyba asi 30-40 %. 5-10 % není tak špatné. Je to realita analytické chemie.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
No, někde tady na BB se vedla dlouhá diskuse a někteří staří členové konstatují, že pokud nám všem tajným chemikům záleží na odpočinku 5 % a na našich odběratelích, musíme jít do chromatografie. A já s tímto názorem souhlasím.

U TLC mohu udělat 4-5 testů pro stejný vzorek a podle toho aproximovat výsledek a udělám to přesně a pečlivě. A vypadá to, že to bude informativnější než Alfa-2 provedená někým neznámým s 5-10% chybou a cenou 120 EUR.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Někde na darknetu jsem viděl tržiště, které náhodně testuje věci, jež se tam prodávají, a zveřejňuje zprávy, které říkají kvantitativní procenta s přesností na 0,01 %. Vzpomínám si na svůj univerzitní kurz metrologie a tohle mi taky zní divně: nevěřím na satana Klause a pohádky. Ale 1 % je normální požadavek na test za 120 eur.
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Language
🇪🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Chápu, že to pokračuje, protože víte o jiné službě, která nabízí kvantifikaci široké škály látek pomocí jiných metod, které jsou pro určité látky přesnější než GC/MS, s cenou nižší než 120 EUR (80 EUR pro MDMA a 2C-B a 50 EUR pro těžké kovy ve vzorcích konopí) a s chybou, kterou zmiňujete, ve výši 1 % (samozřejmě včetně lidské chyby).

Rádi bychom věděli, který z nich to je 💕
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Language
🇪🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
Mimochodem, zapomněl jsem odpovědět na tuto otázku. Ale myslím, že si na ni zde odpovídáte sám.

Nezapomeňte, že neplatíte jen za čísla ve výsledku, ale také za čas investovaný do jejich získání.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Jak jsem již uvedl. TLC s kalibrovaným pravítkem bude mít větší vypovídací hodnotu než vašich 120 EUR s chybou 10 %. Není o čem mluvit.
A mimochodem, byl jste dotázán, kolik testů provádíte na jeden vzorek, abyste snížil tuto "lidskou chybu". Ale vypadá to, že se takovým nepříjemným otázkám vyhýbáte.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
LoL člověče, není to proto, že se testují volná množství produktu, a ne soli?
MDMA HCl je 84 % hmotnosti volné báze.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Uvažoval jsem o tom. Pokud je to základ, bude to 84 %, nikoli 87 %. Bullshit
LOL
 
Top