Question Křišťálové kameny z methylfenidátu?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, zajímalo by mě, jestli se dá krystalizovat methylfenidát tabs.

Mám spoustu Ritalinu , ale chci ho vykrystalizovat pro šňupání.

Pokud mi seženete
Zdravím Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
Nejsem si jistý, jestli to krystalizuje, ale někdo dal návod na extrakci v příspěvku na redditu ^^;

"Existuje nějaký účinný způsob, jak oddělit MPH od plnidel v pilulce? Moje představa by byla rozdrtit pilulky vařit ve směsi etanolu a vody (vodky), odfiltrovat zbývající věci, které by se nerozpustily, pak směs vařit, dokud se etanol nevyvaří a MPH se nerozpadne z roztoku, protože je špatně rozpustný ve vodě, a pak ho stačí odfiltrovat a mít rozumné čisté množství MPH."

"Jo, to zní jako standardní mytí etanolem. Měl by být naprosto v pořádku pro většinu všech použití kromě IV. Pro práci na plošině budeš nejspíš chtít laboratorní filtr pod mikronem, a i tak se to nepovažuje za doporučené, pokud není nespavost osobním úkolem.
Také 190 proof everclear se odpařuje tak rychle, že proces vaření je zbytečný. Stačí roztok rozetřít po kastrolku, aby se podpořilo odpařování."

Také, ik to není to, na co jste se ptal, ale tento odkaz může být užitečný pro uživatele IV!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Děkuji, Ano, znám youre reddit příspěvek.

Ale ne pro to, co hledám.

Zkoušel jsem to extrahovat whit methanol ethanol atd. atd. Prostou krystalizací MPH nekrystalizuje.

Metodu plynné kyseliny chlorovodíkové jsem nezkoušel.

Ale proto jsem se ptal na tuto otázku.

Přední ruka
Děkuji za informace
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Je MPH vázán na sůl nebo síran IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
afaik se mph používá ve formě hydrochloridu v tabletách. a ano, pseudoefedrin je v americe k dostání otc, ale musíte si na něj myslím podepsat papír. znám někoho, kdo ho prostě krade v obchodě, což je mnohem lepší nápad, pokud vás nechytí. nvm jste v nizozemsku, takže to nepřipadá v úvahu, moje chyba... nemám tušení, jestli by shake n bake fungoval s mph. možná se zeptejte některého z odborníků v postranním panelu?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, V Americe jsou tablety Cold s účinnou látkou pseudoefedrin dostupné bez předpisu.
Žiji v Nizozemsku, zde je tato látka přísně zakázána a nenajdete ji v žádné cestě.

Když teď srovnám efedrin a amfetamin, není to velký rozdíl.

To, co je v Nizozemsku dostupné na lékařský předpis pro pacienty s ADHD, je methylfenidát (amfetamin Dex je také dostupný na lékařský předpis pod dohledem).

Pokud chci například použít metodu shake n bake, ale s tabletami, které jsou k dispozici zde v Nizozemsku místo efedrinu? Fungovalo by to?

MPH má ab keton.

Chci vytáhnout přesně B-ketoamfetamin.

Nějaké návrhy někdo?

Jen hledám a ptám se, neberu to moc vážně, ale rád bych věděl.
Děkuji předem
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den, měl jsem kamaráda, který vyráběl krystaly methylfenidátu, jak jste to chtěli udělat vy. Říkal, že je prostě uchovával v ethanolu nebo methanolu a pak získal krystaly. Dlouho jsem užíval léky na ADHD a zkoušel jsem to, co říkali, ale nefungovalo to. Slyšel jsem, že lidé používají izopropylalkohol. To můžeš zkusit taky.
 
Top