Question Nejlepší fóra?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nejlepší fóra? Tento se zdá být dobrý hledá ty, jak vím, že strach je v současné době dole.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Polské cibulové fórum
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Můžete se podělit o odkaz? je to deepwebové fórum?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
pokud nejste spokojeni s tímto, můžete zkusit odborníka na pečení chleba...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Idk, proč by se někdo se zdravým rozumem díval dál než na toto mistrovské dílo fóra. Líbí se vám? Nikdy jsem za svou krátkou dobu v této realitě neviděl nic podobného, pozornost věnovaná detailům a nasazení jeho "hlavních členů" je nesrovnatelná... Přitahuje také docela zajímavou partu lidí. Skutečně jedinečná svého druhu. Miluju tohle fórum! Miluju BB.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Protože se jedná o specializovanou výrobu a zde je opravdu hodně dobrých, inteligentních dobře vzdělaných uživatelů a ne tolik podvodnických dětí, protože ty ani nevědí, o čem to je!

Cebulka je taky skvělá, ale bohužel většinou není v češtině.

Dread se mi taky líbil ale jelikož je pořád mimo provoz tak je nepoužitelný! Nevím, jestli to někdo nezrušil....

Taky mě zajímají takovéhle nástěnky, ale bez neprofesionálních gangsterek a lidí bez specifických znalostí o drogách atd.

Takže pokud existuje nějaká "pokročilá" nástěnka, dejte mi prosím vědět! Kromě drog, které mě zaujaly především, se zajímám i o padělání dokumentů a podvody.

Všechno velká témata, ale kromě toho jsou tam jen nástěnky, kde je 90% noobů, nechci se dělit o své informace, které jsem za ty roky nasbíral, jen s profesionály, protože jinak neinformovaní lidé berou informace a dělají je nepoužitelné, protože se tváří, že vědí, co dělají.

Například jak postavit skimmer nebo tolik věcí se bojím sdílet s nooby.

Tady u všech videí atd je vidět že jsou profíci kteří chtějí vychovávat board a posilovat komunitu!

Takže docela spokojenost s tímhle, ale jsem otevřený tipům na budování větší sítě a učení se od profíků.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Hledáte informace z oblasti chemie, nebo si chcete jen koupit léky? Pokud chcete informace o chemii, existuje několik míst, která existují nebo existovala dlouhou dobu, a díky tomu můžete hledat témata, která na těchto stránkách nebudou mít žádné výsledky, protože se prostě neobjevila
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Mohu se dozvědět o tomto odkazu, pane?
 
Top