Má někdo recept na soupravu činidel gordon ramseys 4mmc?

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Nemám k němu přístup
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Formulace vaší otázky je nejasná. Sada činidel? Chcete vyrobit 2-bromo-4-methylpropriofenon? To je přímý prekurzor. Vyrábí se z 4-methyl-propriofenonu, který se vyrábí z propriofenonu, který začíná několika metodami včetně propionchloridu. Vše je zde na této stránce. Gordonův recept je zde, ale místo Gordonova receptu je zde WillDův recept, který je pravděpodobně stažen přímo z patentu. Rozlouskněte knihu (tuto stránku) a posaďte se. 🪑
 

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Viděl jsem to , část, která chybí z receptu, je po části s dvouhodinovým mícháním, poté by mělo být jen promývání a krystalizace, což jsem si vyhledal, chybí množství isopropylalkoholu a jeho metoda.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Mluvíme o krystalizaci? Pravděpodobně máte pravdu, pravděpodobně ji vynechali, protože je to takový základní standardní postup v chemii. Analogicky by se dalo říct, že... dělali dort. V receptu je uvedeno 10 bílků a 2 žloutky. Pravděpodobně není vysvětleno, jak vejce oddělit.
Použijte minimální množství horkého rozpouštědla k rozpuštění prášku/krystalů, dejte ho do odpařovací misky a na teplé místo a vůbec na něj nesahejte, dokud si prostě nemůžete pomoct. Viděl jsem úžasné krystaly 4mmc jako shluky křemenných kamenů. Mistrovská díla, ale 6 týdnů se jich nesmíte dotknout. Někdy (často) budete rekrystalizovat několikrát, to čistí výrobek. Neměli byste se bát o krystaly napoprvé, pokud víte, že to budete dělat 2-3krát, nakopněte teplo. Odpařujte rychleji, sbírejte, znovu rozpouštějte, rekrystalizujte. Teprve při posledním pokusu byste si měli dělat starosti s velikostí a tvarem. Rekrystalizace je popsána v každé učebnici chemie v historii a ve stovkách písemných prací a návodů. Je zbytečné ji přidávat ke každé syntéze.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
z mých osobních zkušeností, nejvíce záleží na tom, jak udržujete teplotu mezi 20/25 a 0 :) mám štěstí, že mám 3 lednice, dává to velmi velký rozdíl ve výstupu krystalů, když je to jako maybne jen minuty na stupnici jako 2h, pokud se dá do trouby, aby se oddělila jeho teplota (vařící roztok).
 
Top