Reklamy na mrtvé kapky?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Jak nejlépe "inzerovat", že má člověk k dispozici mrtvou kapku?

Zdá se, že by člověk buď musel inzerovat na internetu, což imo nepovede k mnoha zákazníkům, ledaže by se jednalo o velmi velké město, například s miliony lidí.

Jinak by se to muselo dělat ústně, jako "mám tenhle opravdu dobrý lék z darkwebu, podívejte se na tenhle odkaz", což má své vlastní problémy. Mnozí, alespoň v USA, nejsou v dark webu zběhlí, a pokud někdo doufá, že půjde do velkého měřítka, tedy unce nebo dokonce kila či více, pak to vyžaduje velmi specifického zákazníka, a ti jsou vzácní.

Myslím, že jsem zvědavý, jak mrtvé kapky mají být opravdu ziskové a stojí za to čas, protože se zdá, že pokud člověk není ochoten dělat darkweb v malém měřítku (jako při prodeji gram po gramu nebo podobně) nebo možná šifrovaný chat typu dohody, pak je to opravdu neefektivní.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nesouhlasím - Mrtvá kapka je docela slušná pro každého, kdo má dobrou klientelu.
Pokud prodáte i 30 zásilek denně, vyplatí se ji ve vaší oblasti zřídit.
Můžete si s sebou vzít 50-100 zabalených balíků a rozložit je po celé výstavě, sledovat, kde jsou a co a když vám někdo zavolá, přijmete platbu a pošlete mu podrobnosti.
Mohli byste mít běžce, kteří vybírají hotovost a nenesou žádné vybavení... Takže jim někdo dá hotovost, oni nemají nic jiného než hotovost, pěkně v bezpečí.
Kupující se nesetkávají s nosiči zboží, nosiči zboží se nesetkávají s kupujícími.
Nemusíte ani vstávat z postele, abyste obsloužili hovor ve dvě ráno (pokud máte vyřešený platební mechanismus).
Ta myšlenka se mi líbí. Nemuset jít někomu naproti, když chci vyzvednout zboží, je perfektní. Dejte mi místo a zbytek zařídím ve svém volném čase, žádné čekání a čekání a čekání...

Prvních pár jízd, než se v tom člověk zdokonalí a klienti si na to zvyknou, to asi nebude tak výhodné, jak by mohlo být. Ale jakmile se dostanete do rytmu, není to o nic méně výnosné než pouliční obchodování a myslím, že to nese menší riziko. Navíc nemáte všechny zásoby na jednom centrálním místě a nečekáte, až je někdo chytí, ale jsou rozmístěné po celé zemi/městě/lesích atd., takže i když se vám nějak přeruší obchodování, budou tam, až se k nim vrátíte...

Nemusí to být zrovna zboží z temného internetového trhu. Šifrovaný messenger je základ. Co se týče placení, to je úplně jiná věc, kterou budete muset vyřešit na základě vašeho prostředí, uživatelů a rizik.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Naprosto souhlasím s tímto tvrzením, jen je třeba doladit a doladit několik věcí, jakmile se vytvoří klientská základna a lidé si na novou metodu zvyknou. Osobně si myslím, že klient i dopravce to budou mít jednodušší, méně kontaktů vždy znamená menší šanci na B.S.
 
Top