Question Работни процеси на европейските кокаинови лаборатории

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Какви са основните работни процеси в европейските кокаинови лаборатории?

Просто се чудя какво правят като цяло, защото нямам абсолютно никаква представа.
Почти съм сигурен, че те не внасят листа от кока... така че какво правят?

Съжалявам, ако въпросът изглежда неактуален, но съм нов в този форум и с голямо желание се уча!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Изваждане на кокаин от дрехите например и превръщането му отново в тухла.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Думата, която търсите, е "тропарил" и аз знам как да развия процеса на получаването ѝ.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Тропарил е синтетичен кокаин, така че какво искате да кажете, че те правят тропарил и го продават като кокаин
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Има още много други, но отказвам да кажа публично каквото и да било за недостатъчно тестваните съединения, които могат да дадат идеи, за които знам като факт, че не могат да бъдат добри.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Дали това е причината да има прекомерно количество норкокаинв европейските проби? Едно момче ми показваше сайт, който тества пощенски пратки в проби, и от пробите на кокичетата имаше много в диапазона 20-50% норкокаин, което е поне 10, но вероятно 20 пъти повече от естественото количество. Мисля, че може и да е 100 пъти, защото норко, към който е насочено, е метаболит на кохиза, но това не означава ли, че трябва да бъде погълнат и разграден от ензими? Норкокаинът не е много здравословен материал. И аз го сравнявам с кокаина, когато казвам това
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Странно е, че не само, че норкокаинът е активен, изглежда, че N атомът може да бъде O или S и активността ще бъде подобна (на молекулен тест за изместване на лиганда).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Той е активен добре. Не си спомням точните стойности, но 8 т. беше нещо като 10 пъти по-вероятно да ви накара да паднете мъртви. Не помня и е 6:39 сутринта, а и предната вечер не спах цяла нощ ( ударих 60 часа нагоре), но ld50 беше нещо като 2 грама при 100-килограмов мъж. Аз правя това за няколко часа във вторник
 
Top