Защо в Европа няма отметки?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Защо в Европа няма отметки? Админът ме извинява, ако съм отворил темата на грешното място. И така. Защо в Европа слагат в съкровищницата само много опит? Книгоразделителите са по-удобни и по-безопасни за продавача.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Отметки = мъртви капки ?

Ако е така, продажбата на наркотици чрез мъртви капки се случва, когато става въпрос за търговия на едро.
Съществуват и някои ДНМ, които прилагат инструменти за организиране на продажби на дребно чрез мъртви капки.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Да, просто съм от Русия. Не знам английски език. В Русия по-голямата част от продажбите се осъществяват чрез сайта на Hydra. По този начин се осъществяват 95 % от всички продажби. Повече от 100 000 продажби на ден. Сайтът функционира от 6 години. Нямате ли изобщо нещо подобно?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
829
Points
83
Видях го в играта симулатор на наркодилър (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Известно е, че вашата страна е противник на всички, които не са руснаци, което пречи на Хидра да се превърне в нещо международно. Никой не използва Hydra най-малко вашия руски език. И дори руснаците трудно се доверяват на пазар, управляван от собственото им правителство. Имам предвид, че най-малкото пазарът на САЩ в Уайтхаус използва XMR, за да заблуди потребителите в общо фалшиво чувство за сигурност.

Niggaz в САЩ не се доверяват на мъртви капки, тъй като сме много наясно с видеонаблюдението.

Помислете, единствената причина, поради която Хидра звучи като най-големите пазари, е заради надутите фалшиви числа.
Нищо не е толкова обичайно, колкото изглежда.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Цифрите са реални. Рекламата беше много голяма. В Русия можете да получите 10 години за съхранение. Затова те купуват през ръцете само от приятели. И в Русия няма други такива играчи. Работих върху Hydra. Да, хидра най-вероятно е проект на Кремъл. Но това не е единственият фактор, поради който западните сайтове живеят по-малко от хидра. Хидра работи за безопасността всеки ден. И не държи единствения сървър в Латвия като ханче.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Преводачът превежда накриво, но мисля, че ме разбирате. В Русия можете да продавате само в даркнет. Заради строгия закон.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Бях продавач на нея. Живея тук. Познавам всичко отвътре навън. Кой е най-големият ви ресурс? Линк, моля? Искам да стигна до вас.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Тук не е необходимо да се смеете, а да плачете. Когато покрият обекта ви, се налага да излезе, че никой не е спазвал мерките за безопасност. Сървъри в Латвия. Това не се е променило. Използването на личен лаптоп в библиотека близо до дома ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Изпращането по пощата обикновено е прецакано. Разполагаме с 5 минути и го купихме в моя район. Наркоманите искат да вземат малко и купуват по 1-5 грама на вечер. Но в крайна сметка се правят по 2-5 поръчки на нощ.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Законите там са приблизително същите като тези в САЩ. Забранена е само марихуаната, както и други наркотици. За един джойнт ще бъдат глобени, а за три ще отидат в затвора.

PS: Това е Google има добър английски )))))) и не е негова ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Изследователите, занимаващи се с анализ на веригата, прогнозират, че при наличието на достатъчно бутилки на и извън рампите на XMR потребителите могат да бъдат проследени.
Слава богу, има достатъчно борси, които не отговарят на изискванията на KYC/AML, за да ги държат заети да практикуват с Coinbase, Kraken или други подобни.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Спомням си, че имаше демострация (качена в reddit), но трябва да знаят адреса на рекпиментовия център и единственото, което се извлича, е _когато_ се случи. Но след това можете да изпратите монеро на друг адрес на монеро, който контролирате.

Не съм 100% сигурен дали говорим за един и същи експлойт. Като цяло Монеро все още е най-безопасното cc там.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Монеро несъмнено е спасило живота на много дилъри
 
Top