Question Къде трябва да кажете на продавача да изпрати пратката?

monsterpen8

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Искам да си купя някои лекарства в тъмната мрежа за първи път, но какъв трябва да бъде адресът за доставка, защото не искам продавачът да знае домашния ми адрес. И така, позволявате ли им да изпратят пратката до пощенски събирателен пункт или изпращате пратката директно до дома си?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
В зависимост от мястото, където живеете, ще ви е необходима мъртва точка или някакъв вид анонимна куриерска услуга. Greez
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Чували ли сте някога за мъртва точка?
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Аз съм от Бразилия и невероятно, както изглежда, тръгнах да знам този термин днес. Тук използваме термина "портокал" за хората, които извършват този вид услуги
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Тъм по-добрият метод е използването на мъртва точка, за да получа поръчката си и да взема от него?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Мъртвата капка от доверен доставчик е по-сигурна, отколкото получаването на лекарства през пощенската ви кутия
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Съгласете се, че просто не виждам това да се наложи в Америка. Просто не мога да съм на път да бъда честен или просто хората обратно претърсват всеки сантиметър от всичко и всяка улица. Хората, които съм се опитал да направи неща, скриват нещата и се върнаха и те е изчезнал и ние дори не говорим за големи елементи тук. Това е само градът, в който съм на юг. Искам да кажа, че вероятно има някои добри места. Добри градове, но винаги съм искал това да се случи тук и просто не виждам това да се случи. Чух. Силно се надявам да греша или някой, който знае за план, който е проработил
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
В САЩ трябва да използваме истинско име и адрес, в противен случай нещата могат да се усложнят много, че ми пада да дойда в САЩ незабавно
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
testint ........ някакъв съвет за това докъде да изпратя в САЩ, освен до дома си?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
За съжаление не е така или не бих препоръчал за други хора. Не бих го изпратил никъде, където не бих могъл да поема пълна отговорност, ако с*** удари вентилатора. Но ако имате надеждна изградена мрежа, която би била идеална и места, които получават пакети на дневна база, са най-добрите ние прекарахме общо година и половина в поръчка от Китай и дори по-лошо от Холандия, доброкачествени бһттрѕ://******* предмети, които изглеждат подозрителни под рентген PM ме за някои други по-специфични трикове, които сме научили. Нито един от тях не се оказа 100%. Те стават много добри
 

crazylabs

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
когато сте от германия, можем да ви помогнем с анонимния "DHL Packstation", с него се работи лесно, трябва ви само стар смартфон, отворен wlan и продавач, там може да изпратите на DHL или Post.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Затова поръчах продукта в дома си. Бихте могли да ги накарате да го изпратят до приятел или съсед и да се опитате да го вземете тайно, но това се усложнява и включва повече хора, което не ми харесва.

Добрият продавач ще ви накара да му изпратите данните си за изпращане, криптирани с PGP (това трябва да се прави винаги. Това гарантира, че само продавачът вижда адреса.) Ако не използвате pgp, наистина трябва да го научите и използвате.
Обикновено продавачът ще изпрати продукта ви тайно, като го маскира като нещо друго и го запечата във вакуум, ако е необходимо. Като цяло един нормално изглеждащ пакет се надяваме да не бъде забелязан като всички останали пакети.

В САЩ не се използват мъртви капки толкова, колкото би трябвало
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Добре, отивам да се образовам за PGP. Това, от което се нуждаем в САЩ, е добра входна точка, за да влезем в страната, а след това регионални мъртви души оттам.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Съгласен съм. Бих искал да знам повече за това как го правят търговците в други държави
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
Използвайте адреса на съседа, като чакате там в очакваното време на пристигане
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Не знам дали това е тенденция, но съм виждал, че това се раздухва много
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Да, мога да видя, че това ще се развие зле. Може би, ако седяхте вкъщи за определен период от време, можеше да е по-добре?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
120
Reaction score
72
Points
28
Ако познавате някой, който работи в рест.
 
Top