Looking for a vendor Кой е най-силният достъпен бром (бензо) или други бензо

darknet-princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Търся най-силния бензо, който може да се използва, и бих искал да видя % чистота и стрегит има ли някой тапи, различни от бром
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
34
Points
18
Deals
18
Бромазолам, диклазепам, флубромазепам
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Те не са най-силните.
Особено бромазоламът не е толкова силен (Той обаче е много функционален бензо, защото не успокоява и е доста безопасен).

Ако търсите наистина силни бензо, опитайте тези, които имат забележими ефекти при дози от 0,1 mg:
Флуалпразолам
Флубромазолам
Клоназолам

Има жълти таблетки от 1 mg флуалпразолам. За нормалните хора, ако просто го нагълтат малко, не могат да избегнат заспиването. Той е невероятно силен и успокояващ.

Флупромазолам има най-лошата репутация от всички бензоиди. Има някои съобщения за жертви, които потапят две малки трохи и следващото нещо, което си спомнят, е 10 дни по-късно, когато се събуждат в затвора след 2 автомобилни катастрофи и множество други престъпления. Разбира се, те не си спомнят и никога няма да си спомнят.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Наистина има продавачи, които ги продават с MOQ от 5 г, което означава 50000 дози.
Кой се нуждае от това?
 

pachemguy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 25, 2023
Messages
22
Reaction score
21
Points
3
Флубромазепамът определено ще бъде най-силният от трите Не се сещам за друг, който да е лесен за набавяне АТМ, ако се сдобиеш с някакъв, стреляй по мен, брат
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
Не, флубромазепамът не е най-силният. Вижте друга моя публикация:
Флуалпразолам и флубромазолам са много по-силни. Флубромазепам дори не е в същата лига.

Забележка за експертите по химия: По принцип -Золамите са много по-силни от -Зепамите.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
45
Points
18
И още една забележка: Допълнителният атом флуор изглежда променя драстично ефекта в посока седация, объркване и загуба на паметта. Напр:

Алпразолам -> Флуалпразолам
Бромазолам -> Флубромазолам

Останалите веднъж не са седативни и са доста безопасни. Добавете едно F и ще получите чудовищата от дясната страна.
 
Top