Масло от дитилат на THC

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Здравейте,
Някой знае ли как да се направи дестилатно масло от THC от трева?
Много е трудно да се намери информация как да се направи дестилат, а не РСО или нещо друго.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
нагоре
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
17
Points
18
Deals
9
Разтворете 1 g CBD в 10 ml 0,005molar H2SO4 в ледена оцетна киселина.
Оставете разтвора да престои на стайна температура.
След 3 часа CBD се превръща в 52% delta-9-THC и 2% delta-8-THC.
След 3 дни се образува смес от 15% delta-9-THC, 54% delta-8-THC, 10% delta-8-iso-THC и 10% CBD.
Разработване:
Изсипете във вода (100 ml или повече) и добавете внимателно при разбъркване (пяна!) достатъчно натриев бикарбонат (15 g би трябвало да са достатъчни), за да се повиши рН над 7. Екстрахирайте с бензинов етер, промийте с вода, изпарете разтворителя, за да получите смес от изходно CBD и предимно делта-9- или делта-8-THC с някои други странични продукти в зависимост от времето на реакцията.
Може да се хроматографира върху силикагел с 1 до 2 % етер в бензинов етер за пречистване.

CBD може също да се превърне в делта-9-THC с безводен ZnCl2 при 150° без разтворител (най-добре проведете реакцията във вакуум, тъй като продуктът е чувствителен към окисление):

Загрява се 0,5 g CBD с 0,09 g безводен ZnCl2 под вакуум при разбъркване.
След 2 часа се образуват 40 до 50 % делта-9-THC.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Изненадан съм, че основата на дестилатното масло, което служи за течност за елиминиране на тс, е CBD!
Откъде сте научили всички тези неща ?

Благодаря за споделянето! Трябва да призная, че съм твърде noob в областта на химията, за да разбера целия ти пост!


Можеш ли да ми изпратиш линкове към други уроци?
 
Top