Question Пушите ли кетамин?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Всяка информация е ценна ЛЮБОПИТНО
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
В продължение на няколко години ми е хрумвало, че повече хора не знаят за к-рока. На всеки, на когото разказвам, никой не ми вярва, но когато разберат, стават обсебени!
Просто се преструвайте, че е кокаин и го приготвяйте на крек. Можете да използвате сода, аз предпочитам амоняк, лугата също върши работа, но може би трябва да се уверите, че е изплакната добре. Вкарайте я в крекинг тръбата си и тръбете. Или можете да го направите на пиронче, което е най-добрият начин.
Можете също така да смесите вашата сол К с кокаин в произволно съотношение и да приготвите сместа, за да създадете хибриден камък.
Не мога да повярвам, че повече хора не знаят за това, особено след като крекерите винаги искат нов камък за пушене.
Обикновено пушенето на кетамин не е нещо добро. Имах един съсед, който мамеше хората, като пълнеше метамфетамин с К, леко го разтапяше и го подаваше на хората като джибри. В тръбата тя се оцветяваше в червено, след което те се задушаваха от отровния дим. Просто ужасно!
Преди около 19 или 20 години се разпространяваше партида метамфетамин, която беше замърсена с малко количество кетамин. Не достатъчно, за да забележиш, когато правиш релси, но достатъчно, за да има вкус на гадост и да оцвети тръбата в червено. Сигурно е била голяма партида или пък са я разнасяли, защото се появяваше в продължение на 6 месеца.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Пушенето на синтетични е чист рак за мен. Не бих го препоръчал, но ако го правите, бъдете в безопасност.
 
Top