Question РЕАЛНО ГРАЖДАНСТВО ЦЕНА..

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Имам достъп до корумпирани официални канали на западноафриканска държава, което ми позволява да купувам гражданство и да издавам паспорти. Повтарям, това не е фалшив паспорт, а съвсем истински паспорт, предоставяне (технически признаване) на гражданство и де факто (ако желаете) нова самоличност.

Въпрос: каква би била подходящата цена за подобна услуга? Искам да създам магазин на DW и трябва да преценя пазара, да видя дали някой би се заинтересувал и т.н.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Добър ден, брато
Проблемът с тази африканска идентичност според мен е, че те не са силни паспорти. В Латинска Америка можеш да получиш идентичност с всичко. От 10 до 20 хил. щатски долара. В Европа e можеш да получиш от 50 хил. до 100 хил. евро. Всичко зависи от това кого познаваш и колко ще ти вземе посредникът. Смятам, че ако се сдобиете с нова самоличност, трябва да е такава със силен паспорт.
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Благодаря ви @Dmitri329, имам достъп в Европа, но много малко европейски държави
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Каква е гаранцията, която те легитимират?
 
View previous replies…

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
за да са сигурни, че са, може да се използва
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
как може да се провери това?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Когато купувате от обредно лице, купувате от държавни служители, така че понякога трябва да отидете в страната, за да ви сложат пръстови отпечатъци в системата и т.н.
 

Rangegate

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Не знам, но е легитимен. Може да се провери само след като го имате
 

ketamineleader

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Deals
3
лесно можете да продадете за 50 хил. евро тази услуга, но е много трудно да се повярва, че гражданин на ЕС може да получи нова самоличност по този начин. можете да обясните малко по-добре коя самоличност използвате? клонирате съществуваща самоличност? много бегълци ще разгледат услугата ви. колко време отнема целият процес? потенциалният клиент трябва да дойде лично или можете дори да изпратите всичко като паспорт и документи? ако изпратите, има печат върху паспорта? съжалявам за многото въпроси, но ако това е законно, може да имам опашки пред вратата си за заявки, много приятели се нуждаят
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Ако трябва да пристигнете лично в определена страна, за да получите документи, това е недостатък. Как очаквате те да пътуват на първо място ? Мога да разбера, че ако вече са в ЕС (Шенгенското пространство), то е свободно движение без граници, но да влязат в ЕС първо като бегълци, за да получат паспорта си, е твърде рисковано.
Не би имало смисъл, Нито пък да пътуват навсякъде, тбх, ако u искат от определени агенции.

Системата работи предимно за съвпадение на хора, сходна възраст, сходна външност. В някои случаи е много трудно, в други - много лесно. Имайте предвид, че повечето паспорти от онези дни вече имат RFID, в които са записани биометрични данни. Или пръстов отпечатък, или сканиране на очите (в повечето случаи това е пръстов отпечатък). Те се движат към пълно сканиране на лицето (както нашите телефони, за да го отключите... >.>)

обратно към темата

всичко зависи от това за какво u е необходимо.

Искате ли да се придвижите от точка А до точка Б, тогава в зависимост от това къде е точка А и къде е точка Б трябва да се разгледат различни методи.
Или просто ти трябва нова самоличност, за да се установиш някъде, без да пътуваш много извън границите (като например шенгенското пространство, можеш свободно да обикаляш из Испания,Германия,Франция Полша, Литва,... и т.н.) без проверки на личните документи.

от личния ми опит тези африкански паспорти не струват много. Успех в опитите за получаване на виза, ако искате да пътувате някъде 🤣 те са евтини, но са толкова полезни, колкото парче отпечатана страница от 4 листа на домашния ви HP лазерен принтер, а когато са ламинирани, могат да струват повече от африканския паспорт.
Но хей, където има желание, има и начин. 😁
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
27
Points
28
Можете ли да получите тази нова услуга за идентификация в Източна Европа?

Как изобщо успяхте да се сдобиете с връзки с корумпирани служители?
 
Top