зона за платен достъп

avlijaner

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, можете ли да хвърлите малко светлина върху това защо платеният достъп е толкова скъп :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Разделът на форума, за който говорите, съдържа най-ценното съдържание. Някои от синтезите, които се публикуват там, струват стотици хиляди долари.
 
Last edited:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
Мисля, че тук има недоразумение.
Бях предложил определени теми да бъдат видими само за спонсори. на първо място, за да се подпомогне форумът. и на второ място, за да се предотвратят злоупотреби .
<спонсор>такава беше идеята</спонсор>
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Почти съм приключил с някои от актуализациите. Ставаме все по-популярни, има повече спам, така че много скоро няма да е достатъчно само да се регистрирате във форума, за да използвате всички функционалности наведнъж. Някои функционалности ще бъдат предоставени като "награда" за активност. Спонсорите и премиум членовете ще могат да разполагат с редица допълнителни функции, включително това, за което говори @Saul.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Звучи невероятно да чуя, че форумът се разраства!

Ще бъде ли някога в близко бъдеще във форума включен раздел "Пазар", където готвачите ще могат да предлагат синтезирани химически продукти?
Мисля, че това би могло да бъде готино и би имало смисъл, ако продавачите трябва да преминат през система за одит, при която ще трябва да изпратят химикалите на администрацията/водещия екип за прослушване.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
По отношение на техническата страна на нещата всичко вече е направено. Но във форума все още не са представени достатъчно доставчици, за да се проведе това.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Удивително! Има ли времеви хоризонт, в който бихте могли да споделите по отношение на това кога може да е време да го приложите?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Веднага щом във форума се появят достатъчно продавачи, ще го направим веднага.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Невероятно! Нямам търпение да видя развитието на форума
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Както казва Хайзеин, там вътре съществуват толкова много синтези, които струват толкова много пари , плащате и получавате това, от което се нуждаете, толкова просто. От моя гледна точка, ако сте нов в тази индустрия, бих ви предложил да отидете да си купите достъп.

Благодаря за използването на нашия форум!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Не мисля, че начинаещите химици ще се заинтересуват от тези синтези. Те по-скоро представляват интерес за търговците и производителите.
Например, за вас е интересен този раздел. Защото в него ще намерите възможност за производство на легален канабиноид.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Има ли само извънборсови или 100% легални прекурсори, необходими за легални канабиноиди?
 
Top