Question Производител, моля, отговорете ми!

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Здравейте! Има ли добър марж на печалба като производител, струва ли си рискът да започнете бизнес? Благодаря на момчетата
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Разбира се, производителите имат максимална печалба и контрол върху качеството на продуктите.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Благодаря ви за любезния отговор на въпроса ми! Последният въпрос би бил колко ще бъде първоначалният капитал, ако не възразявате да попитам.
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Можете да започнете с комплект лабораторни стъкла (200-300 евро) и комплект химически реактиви за 500-1000 евро
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Съжалявам, че отново отнемам от времето ви, но да кажем, че разполагам с между 10 хил. и 100 хил. лв. за инвестиране като първоначален капитал. Това ще бъде ли безполезно, тъй като казахте, че може да се започне с 1 хил. 3?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
common sens е всичко, от което се нуждаете, за да отговорите сами на този въпрос
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Трябва да започнете с най-простите неща и постепенно да увеличавате нивото, сложността на синтеза и обема на производството.

С бюджет от 100 хил. лв. можете да създадете добра лаборатория с вентилация, реактор, филтър за нутх и голям брой реактиви. Но преди това трябва да придобиете основни умения.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Обичам ви! Ако можех да ви дам бакшиш за помощта, щях да го направя още сега. Благодаря ви отново!
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Бих си помислил, че дилърите получават най-голям дял, поне в производството на кокаин/хероин.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Готвенето на големи партиди не е толкова забавно, мисля, че трябва да се прави, а пенсиите са по-високи, ако имам избор да се върна в точката, в която съм започнал, няма да съм най-трудолюбивият човек от цялата верига, а печалбите са по-ниски от тези на големите прекупвачи, които могат да купуват големите ви партиди, ет крайните проблеми са повече от каквото и да сте имали на живо.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Не е толкова лесно, колкото биха могли да си помислят хората, много неща могат да се объркат, трябва да се вземат предвид много фактори и винаги се бориш с нещо, много стресиращо
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Почти същото като самия живот.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Не можете да бъдете затворени в затвора за дълги години, само ако работите на пълен работен ден
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Е, вероятно да, можете да го направите. И то с много дълги години назад))
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Въпреки че поддържането на работа на пълен работен ден наистина може да намали вероятността от лишаване от свобода, важно е да се признае, че законната заетост не гарантира имунитет срещу затваряне. Дори лица, които са законопослушни граждани и имат постоянна работа, могат да се окажат въвлечени в правни проблеми или да бъдат изправени пред лишаване от свобода поради различни фактори, като например неправомерни обвинения, системни предразсъдъци в системата на наказателното правосъдие или непредвидени обстоятелства. Ето защо, въпреки че работата на пълен работен ден може да осигури стабилност и да намали излагането на криминални дейности, тя не премахва потенциалния риск от лишаване от свобода. Решаването на системните проблеми в правната система, застъпничеството за справедливо и безпристрастно правосъдие и подкрепата на инициативи, които насърчават рехабилитацията и превенцията на престъпността, са решаващи стъпки за осигуряване на справедливо и равноправно общество за всички.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Наистина ли сравнявате производството на наркотици и свързването с хора, които извършват подобни престъпления, с работа на пълен работен ден? Това сериозно ли е? Разбира се, има някои обстоятелства, които не можете да предвидите, и със сигурност можете да бъдете обвинени невярно, но производството на наркотици е наистина сериозно престъпление и полицията активно издирва дилъри и производители на наркотици. Това сравнение е просто глупост и показва, че нямате голям опит в този вид работа.
 
Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Да, наистина. И от моя опит мога да ви кажа, че сте млади и амбициозни и това е добре. Въпреки това, моят съвет е да отворите съзнанието си, да излезете от рамките, да включите въображението си и ще разберете, че понякога си струва да се съгласите, за да не се съгласите. Тъй като знанието не винаги идва от мъдростта на другите. Често то идва от собствения житейски опит. И аз ще ви оставя да го откриете сами, по линията на живота.
А относно моя опит мога да ви кажа, че съм на повече от 45 години и опитът ми в тази сфера на дейност започна преди 26-27 години. Вашият опит, разбира се, е много по-голям, но и моят не е толкова мизерен.
Но оценявам мнението ви. Благодаря, че го споделихте с нас!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Само човек без опит в този бранш може да сравнява бизнеса с лекарства с работа на пълен работен ден. "че сте млад и амбициозен" Благодаря за тези сърдечни думи, това е мило от ваша страна, аз съм много млад и амбициозен, ще покоря света!

"I`m over 45 years old and my experience within this business line has started just about 26- 27 years ago." again you showing lack of experience sharing unacessary information. Може би лъжете, тогава е добре.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Лол! Продължавайте! Все още ти предстои да научиш много уроци, не си губи времето! )) Тъй като започвате да губите хватката си.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Да, благодаря за ценните съвети, все още имам много време да бъда 16-годишно хлапе, което прави глупости
 
Top